WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Soprano ICE – kompleksowa depilacja laserowa

Epilacja laserowa pozwala nam na dłużej zapomnieć o maszynce do golenia, jednak często wiąże się z wieloma ograniczeniami (brak opalenizny, określony fototyp skóry i kolor włosów), powoduje dyskomfort i nie zawsze gwarantuje całkowity efekt. Producent urządzeń laserowych Alma Lasers uczynił ten zabieg dużo bardziej komfortowym dzięki swojemu nowemu urządzeniu. Przedstawiamy Soprano ICE.

Laser Soprano Ice to urządzenie do depilacji, dające możliwość dopasowania zabiegu do indywidualnych potrzeb pacjenta. W zależności od fototypu skóry, oraz typu owłosienia, każdy zabieg jest bezpieczny, niemal bezbolesny i po wykonaniu serii przynosi długotrwałe efekty. Technologicznie zaawansowany łączy opatentowane technologie oraz pełne bezpieczeństwo zastosowania potwierdzone badaniami, przez co w szczególny sposób wyróżnia się na rynku. W zabiegach wykorzystywane są trzy rodzaje lasera Aleksandrytowy, diodowy i Nd:YAG, co znacząco wpływa na skuteczność depilacji.

Technologie użyte w Soprano ICE:
SHR to metoda depilacji zastrzeżona przez firmę Alma Laser, stosowana w uznanych klinikach na całym świecie. Jest to technika, która powoduje niszczenie mieszków włosowych i hamuje ich ponowny wzrost bez uszkadzania tkanek otaczających mieszki, co ma wpływ na skuteczność zabiegu. Mieszki poddawane są krótkim impulsom, często powtarzającym się, dlatego ryzyko poparzenia jest zminimalizowane a zwiększające się ciepło podnosi temperaturę skóry właściwej do poziomu, który zapobiega wrastaniu włosów. Metoda jest bezpieczna również dla ciemnych skór, gdzie melanina jest znacznie bardziej wrażliwa na ciepło wykorzystywane przy zabiegach laserowych. Ponadto mniej ryzykowny jest kontakt skóry po zabiegu SHR ze słońcem.
In-Motion to metoda wykonywania zabiegu, polegająca na ciągłym ruchu głowicy na pełnym obszarze zabiegowym, co wpływa zdecydowanie na komfort pacjenta.
ICE to specjalna zimna końcówka wykonana z szafiru, która chłodzi skórę podczas zabiegu, powodując, że pacjent ma komfortowe uczucie chłodu.
SPEED większe okienko zabiegowe, co wpływa na skrócenie czasu zabiegu, nawet przy dużych powierzchniach.
FACIAL TIP to specjalna mała końcówka, umożliwiająca dotarcie do trudno dostępnych miejsc np. uszy czy nozdrza.

W badaniach porównujących SHR z innymi technologiami depilacji laserowej stwierdzono, że SHR wywołuje znacznie mniej bólu, jest bardziej skuteczna i nie powoduje skutków ubocznych w przypadku pacjentów o ciemnej karnacji. Zabieg jest całoroczny i może być stosowany nawet na opaloną skórę bez ryzyka podrażnień.

Soprano ICE

Soprano ICE ma możliwość wykorzystania 5 głowic:
ALEX – laser diodowy, działający w oparciu o długość fali Aleksandrytu, przeznaczony do różnego rodzaju i koloru włosów.
SPEED – głowica, która umożliwia przeprowadzenie większej liczby zabiegów, większych powierzchni w bardzo krótkim czasie.
KOMPAKTOWY APLIKATOR – ergonomiczna głowica, przeznaczona do różnych sposobów przeprowadzania zabiegów.
TECHNOLOGIA LASERA DIODOWEGO YAG – laser YAG przeznaczony specjalnie do ciemniejszych fototypów skóry.
FACIAL TIP – dedykowany do trudnych miejsc jak uszy, nozdrza.

Opinia eksperta
Jak mówi Fernando Urdiales, lekarz medycyny i dyrektor Instytutu Medycznego Miramar (Malaga, Hiszpania): Laser Soprano SHR zrewolucjonizował fotodepilację i pozwala na osiąganie bardziej trwałych i lepszych wyników niż w przypadku technologii konwencjonalnych. Procedura In-Motion polegająca na stosowaniu niskich przepływów o wysokiej częstotliwości umożliwia nam dostosowanie parametrów zabiegu fotodepilacji do każdego pacjenta.

Soprano działa w przypadku wszystkich rodzajów włosów przez cały rok, zapewniając bezpieczne i rzetelne rezultaty.

Obecnie Soprano SHR jest nieodzownym narzędziem w gabinetach medycyny estetycznej, oferując pacjentom więcej korzyści niż jakiekolwiek konkurencyjne produkty.

Dodaj komentarz

Podobne tematy

Laserowa epilacja krok po kroku

Jesień to najlepsza pora na rozpoczęcie epilacji laserowej. Laser BTL LinScan pozwala pozbyć się niechcianych włosków (także jasnych!) bezboleśnie, skutecznie i szybko. Zobacz, […]


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki