WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Opakowanie - Kwas hialuronowy stosowany w zabiegach Restylane Skinboosters

Rewitalizacja delikatnej skóry z Restylane Skinboosters

Kwas hialuronowy stosowany w zabiegach Restylane Skinboosters pozwala na rewitalizację nawet delikatnej skóry szyi, dekoltu, dłoni  czy wokół oczu.  

Restylane Skinboosters jest przełomową koncepcją poprawy jakości skóry, która polega na nawilżeniu jej głębokich warstw stabilizowanym kwasem hialuronowym. Jest to naturalnie występująca w organizmie silnie higroskopijna substancja utrzymująca nawilżenie w obrębie skóry. Żelowa, miękka konsystencja stabilizowanego kwasu hialuronowego stosowanego w zabiegach Restylane Skinboosters pozwala chłonąć wodę, zapewniając nawilżenie głębokich warstw skóry w leczonym obszarze. Działanie preparatu Restylane Skinboosters można porównać do bufora, który zachowuje odpowiedni poziom wody w skórze, czego efektem jest  poprawa jędrności, elastyczności oraz gładkości skóry.

Skóra wokół oczu

Skóra wokół oczu i na powiekach jest najcieńsza i najmniej sprężysta na całej twarzy, dlatego też wymaga szczególnego traktowania. Precyzyjny i bezpieczny sposób podania preparatu Restylane Skinboosters za pomocą kaniuli o unikalnej budowie, pozwala na maksymalny komfort i brak widocznych śladów po wykonanym zabiegu. Restylane Skinboosters zapewnia naturalnie wygładzoną i głęboko nawilżoną skórę już po pierwszej sesji terapeutycznej.

Po zabiegu
Po zabiegu
Przed zabiegiem
Przed zabiegiem

Szyja, dekolt, dłonie

Delikatna skóra szyi, dekoltu i dłoni pozbawiona jest gruczołów łojowych, chroniących inne partie ciała. Powoduje to częste przesuszenie oraz przyspieszone starzenie się naskórka w tych okolicach. Zabieg z zastosowaniem preparatu Restylane Skinboosters dociera do głębokich warstw skóry, zapewniając rewitalizację i długotrwałą poprawę jej sprężystości. Dzięki niewielkiej inwazyjności zabieg nie wymaga rekonwalescencji, a efekty – głębokie nawilżenie i przywrócony blask – widoczne są natychmiast.

Po zabiegu
Po zabiegu
Przed zabiegiem
Przed zabiegiem

Dla kogo przeznaczone są zabiegi Restylane Skinboosters 

  • U kobiet i mężczyzn z każdym typem skóry
  • U osób z młodszą bądź bardziej dojrzałą skórą
  • Na twarzy, ustach, szyi, dekolcie i dłoniach
  • U osób, które pragną poprawić strukturę swojej skóry, tj. osoby z bliznami po trądziku bądź z foto-uszkodzeniami skóry
  • Samodzielnie lub w połączeniu z innymi sesjami terapeutycznymi

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O ZABIEGACH RESTYLANE SKINBOOSTERS

 

Opakowanie - Kwas hialuronowy stosowany w zabiegach Restylane Skinboosters

Dodaj komentarz

Podobne tematy

Modelowanie i nawilżanie ust kwasem hialuronowym

Modelowanie ust kwasem hialuronowym to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej, także u młodych pacjentek. Zobaczcie efekty zabiegu wykonanego przez dr n. med. Małgorzatę Marcinkiewicz, dermatolog z kliniki Projekt Skóra w Warszawie.

V Glam by Stylage

Dlaczego warto łączyć korekcję brody z modelowaniem ust? Jak wpływa to na harmonię profilu twarzy? Poznajcie zabieg V Glam by Stylage – u dwóch pacjentek wykonał go dr n. med. Dominik Ludew.

Kompleksowe odmłodzenie wyglądu twarzy

Odpowiednio dobrane i podane wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego pozwalają na kompleksową poprawę wyglądu całej twarzy już podczas jednej wizyty w gabinecie! Zabieg prezentuje dr Dagmara Misiek-Cyrwus z gabinetu Krak-Medica w Krakowie.


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki