WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Regeneracja skóry po urlopie

Kobiety lubią brąz! Właśnie dlatego podczas wakacji tak chętnie wygrzewamy się na słońcu, aby jak najdłużej cieszyć się złotym kolorem skóry. Opalone ciało jest „powabne” i w bikini prezentuje się uroczo… jednak niesie to za sobą konsekwencje. Nadmierna ekspozycja na słońce może pozostawić na skórze ślad w postaci uszkodzeń posłonecznych takich jak: przebarwienia, suchość skóry, zmiany pigmentacyjne, utrata napięcia i jędrności skóry. Przede wszystkim jednak przyspiesza proces starzenia się skóry i powstawania zmarszczek.

Nadmiar słońca dodaje lat

Upragniony urlop jest czasem regeneracji i odpoczynku, jednak nie zawsze dla naszej skóry. Po lecie i po zejściu opalenizny nasza cera staje się przesuszona, traci blask i jędrność, jest cieńsza oraz bardziej podatna na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych, co uwidacznia się na skórze pod postacią różnych niedoskonałości. Zmiany te fachowo zwane fotostarzeniem są spowodowane przede wszystkim promieniowaniem UV. Po wakacjach nasza skóra potrzebuje silnego nawilżenia, odżywienia i regeneracji. Szczególnie teraz warto zadbać o jej odbudowę. Jednak balsamy i kremy zwykle nie wystarczą, gdyż działają na zewnątrz. Potrzebna jest kompleksowa, głębsza” regeneracja, która wydobędzie blask oraz zdrowy wygląd zniszczonej słońcem skóry.

Siła kolagenu

Nie zawsze zdajemy sobie sprawę, że zdrową, młodą, jędrną i nawilżoną cerę zawdzięczamy głównemu jej budulcowi, którym jest kolagen. Jest to najważniejsze włókno podporowe skóry, którego wraz z upływem czasu wytwarzamy coraz mniej, a ten już istniejący w skórze kolagen staje się słabszy i mniej stabilny. Możemy jednak temu przeciwdziałać, a najlepszym sposobem w walce z utratą kolagenu jest profilaktyczne utrzymanie jego prawidłowego poziomu oraz uzupełnianie jego niedoborów.

Na szczęście, medycyna estetyczna wychodzi naprzeciw oczekiwaniom współczesnej kobiety oferując innowacyjny zabieg atelokolagenem Linerase, który w sposób naturalny i małoinwazyjny utrzyma naszą skórę w dobrej kondycji, przywracając jej jędrność, gęstość, świeżość i blask. Preparat idealnie wpisuje się w najnowszy trend polegający na szukaniu metod, które dają naszym fibroblastom nie tylko sygnał do naturalnej regeneracji stymulując tworzenie nowego kolagenu, ale również dostarczają skórze bioaktywny kolagen, który nieomal natychmiast zagęści i zliftinguje skórę. Dzięki terapii kolagenowej Linerase skóra po urlopie na nowo odzyska jędrność i zdrowy wygląd. Poprawisz jej nawilżenie i koloryt. Unikatowa zdolność bioregeneracji, jaką posiada Linerase, sprawia, że zabieg ten nie posiada ograniczeń wiekowych, co oznacza, że będzie tak samo skuteczny u młodych, tuż po 25 r.ż., jak i bardzo dojrzałych osób z zaawansowanym procesem starzenia się.

opakowanie_linerase-perbaLinerase jest silnym stymulatorem kolagenu, włókien podporowych skóry, odpowiedzialnych za napięcie i jędrność. Uzupełnia niedobór, pobudza i utrzymuje intensywną produkcję kolagenu w skórze bez względu na wiek. Preparat działa jak impuls uaktywniający naturalne procesy regeneracyjne. Pod jego wpływem dojrzała skóra zagęszcza się tak, jakby wciąż była młoda. Mimo iż Linerase jest w Polsce stosunkowo nowym zabiegiem, to lekarze medycyny anti-aging oraz ich pacjenci już oceniają preparat jako w pełni bezpieczny i wysoce skuteczny w walce z wiotkością najdelikatniejszych okolic ciała.

Czy zabieg jest inwazyjny?

Nie. Zabieg Linerase zaliczamy do grupy produktów małoinwazyjnych i nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji. Przed zabiegiem na leczony obszar skóry nakładany jest krem znieczulający, dzięki czemu procedura jest dobrze tolerowana przez pacjentów. Po zabiegu może pojawić się w miejscu podania zaczerwienienie, pieczenie, obrzęk, swędzenie bądź tkliwość. Objawy ustępują samoistnie i nie wymagają interwencji medycznej choć pacjent powinien pozostawać w kontakcie ze swoim specjalistą.
Pierwsze efekty widoczne już po kilku dniach!

Kiedy pojawiają się pierwsze efekty zabiegu?

Są one widoczne już po kilku dniach. Podczas jednego zabiegu z jednej dawki preparatu można wykonać zabieg na kilku obszarach ciała, jak np.: twarzy, szyi, dekolcie. Jednak zarówno dawkę Linerase, jak i obszar poddany zabiegowi indywidualnie dla pacjenta określa lekarz w czasie konsultacji medycznej. Wysoki profil bezpieczeństwa i delikatność produktu produktu pozwala na jego zastosowanie w każdej, nawet najdelikatniejszej okolicy twarzy, jak i całego ciała.

Ostateczny rezultat otrzymujemy po wykonaniu pełnej terapii (4 zabiegów co ok. 14 dni). Nasza skóra jest jędrniejsza, elastyczniejsza, bardziej napięta, a zmarszczki widocznie spłycone. Jest po prostu młodsza! Co istotne, zabieg jest naturalny i nie zmienia rysów twarzy.

Więcej na: www.bdaesthetic.com

Dodaj komentarz

Anna Citak |

Oj moja skóra po urlopie wołała o pomstę do nieba… Całe szczęście, że odkryłam w sumie przypadkiem takie cudo jak olejek z opuncji figowej bio agadir. Uratował on w pełni moją skórę, nawilżył jak żaden inny produkt. Polecam zamawianie ze strony domiuroda.pl, mają go w najlepszej jakości.

Podobne tematy

La Playa – idealny zabieg po wakacjach!

La Playa to zabieg z kwasem polimlekowym, który świetnie odżywia i nawilża skórę po wakacjach! Zabiegowi w gabinecie dr Gabrieli Boguckiej poddała się znana trenerka osobista Kasia Zaremba.

PRX T 33

Przetestowałyśmy zabieg PRX-T 33

PRX-T 33 to tzw. bezigłowa rewitalizacja skóry. Dzięki innowacyjnej formule mimo użycia kwasu TCA w wysokim stężeniu nie podrażnia skóry. Przetestowałyśmy go! 


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki