WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

PRX T 33

Przetestowałyśmy zabieg PRX-T 33

PRX-T 33 to tzw. bezigłowa rewitalizacja skóry. Ten znany od kilku lat i lubiany zabieg jest prawdziwą rewolucją wśród metod odmładzających, ponieważ – mimo użycia kwasu TCA w wysokim stężeniu – nie podrażnia skóry, jednocześnie prowadząc do jej rewitalizacji, rozjaśnienia i przebudowy. Przetestowałyśmy go! 

Na czym polega PRX-T 33?

Innowacyjna formuła, opracowana przez włoską dermatolog dr Rossanę Castellana, pozwala na silną biorewitalizację skóry – bez użycia igły i efektu silnego złuszczania. Do tej pory nie było to praktycznie możliwe, a wiele osób obawiało się zabiegów z kwasem TCA ze względu na bolesność i długi okres rekonwalescencji.
Formuła PRX-T 33 składa się z:
  • kwasu trójchlorooctowego (TCA) w wysokim, aż 33% stężeniu – stymuluje czynniki wzrostu fibroblastów, pobudza przebudowę skóry, prowadząc do jej zagęszczenia i ujędrnienia,
  • nadtlenku wodoru H2O2 – niweluje reakcje niepożądane związane z aplikacją kwasu TCA w wysokim stężeniu,
  • kwasu kojowego 5%, który ma działanie rozjaśniające.

Zabieg PRX-T 33 jest szybki, bezbolesny, nie pozostawia śladów. W jego trakcie na skórę wmasowuje się 3-5 warstw preparatu (w zależności od kondycji i reakcji skóry). Może być odczuwane lekkie pieczenie, które znika po zmyciu (neutralizacji) preparatu. W wypadku cienkiej i wrażliwej skóry może pojawić się też lekkie zaczerwienienie skóry, które znika po kilku godzinach. Na zakończenie zabiegu miałyśmy nałożony fantastyczny, otulający, łagodzący i odżywczy krem WiQO, a następnie – krem koloryzujący ICP z filtrem SPF 50+, który zakrył zaczerwienienie i zapewnił skórze ochronę przed mocnym tego dnia słońcem. Dwa dni po zabiegu mamy zacząć stosować płyn wygładzający WiQO, który powoduje obniżenie pH skóry, pobudzając ją w ten sposób do biologicznej „gimnastyki” i aktywności, tak aby zmaksymalizować efekty uzyskane zabiegiem.

kosmetyki WiQOEfekty zabiegu

Skóra już po jednym zabiegu stała się niesamowicie promienna i świeża, zyskała wyczuwalne napięcie i blask. Co ciekawe, już w trakcie wykonywania zabiegu można było obserwować zachodzące na niej zmiany – zwłaszcza na obszarach o cienkiej i wiotkiej skórze, np. na dekolcie. Ten zabieg dosłownie „zmywa” ze skóry zmęczenie, szarość i matowość. Seria powtórzeń (zwykle rekomenduje się wykonanie 3-6 w odstępach nawet tygodniowych) poprawia jakość, gęstość i koloryt skóry, a efekty utrzymują się nawet na 12-18 miesięcy.

Wskazania do zabiegu:

Utrata napięcia skóry twarzy i ciała, ujędrnienie skóry dekoltu, blizny zanikowe np. po trądziku i ospie wietrznej (także u dzieci!), rozstępy, wspomaganie leczenia przebarwień skóry, oczyszczanie skóry łojotokowej. Tak naprawdę zabieg ten można polecić każdemu, kto chce podtrzymać skórę w dobrej kondycji, a także jako zabieg bankietowy dla szybkiego efektu „wow”. Chętnie korzystają też z niego panowie. Kusi też niewysoka cena: średnio to 300-350 zł.
Zobaczcie na filmiku poniżej nas podczas zabiegu PRX-T 33:

https://www.instagram.com/p/B1a2dBQhe9S/

Dodaj komentarz

Podobne tematy

La Playa – idealny zabieg po wakacjach!

La Playa to zabieg z kwasem polimlekowym, który świetnie odżywia i nawilża skórę po wakacjach! Zabiegowi w gabinecie dr Gabrieli Boguckiej poddała się znana trenerka osobista Kasia Zaremba.

Karisma

Test redakcji: zabieg Karisma

Karisma stymuluje produkcję kolagenu, nawilża, lekko wypełnia, odmładza owal. Zobaczcie nasz redakcyjny test tego wyjątkowego zabiegu w klinice dr Barbary Jerschiny!


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki