WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Powiększanie ust preparatem Juvederm Ultra Smile

Zabieg: Powiększanie ust preparatem Juvederm Ultra Smile
Gdzie: Neo Lady Medycyna Estetyczna Kosmetologia
Testowała: Wioleta S.

O skórze:

Moim problemem były bardzo małe usta.

O zabiegu:

Przed zabiegiem została przeprowadzona konsultacja z panią doktor Małgorzatą Żyrą ( bardzo miła i delikatna osoba), która dokładnie odpowiadała na wszystkie moje pytania i wątpliwości. A miałam ich wiele, można powiedzieć, że obawiałam się wszystkiego, że efekt będzie bardzo wulgarny i nienaturalny,  że mogą wystąpić jakieś efekty uboczne, że ból będzie nie do wytrzymania.

Ku mojemu zdziwieniu ból był niewielki, raczej takie nieprzyjemne uczucie. Po zabiegu usta były trochę zdrętwiałe ( ale to chyba przez znieczulenie) i lekko zaczerwienione. Na drugi dzień lekko spuchnięte (jednak w niczym mi to nie przeszkadzało).

– Cały zabieg korekcji ust trwa mniej więcej pół godziny. Dla zwiększenia komfortu pacjenta przed zabiegiem usta znieczulamy kremem Emla. Preparaty używane do ust oparte są na bazie kwasu hialuronowego. Jest on jednym najbezpieczniejszych wypełniaczy, gdyż naturalnie występuje w ludzkim organizmie, ale po jakimś czasie bezpowrotnie się do niego wchłania, przez co potrzebne jest powtórzenie zabiegu. Kwas hialuronowy, oprócz powiększania ust, dodatkowo je nawilża. W przypadku pani Wiolety użyłam 0,55 ml preparatu Juvederm Ultra Smile, dzięki czemu efekt zabiegu jest naturalny – tłumaczy dr Małgorzata Żyra.

Efekty zabiegu:

Z dnia na dzień usta wyglądały coraz lepiej. A  po tygodniu już był widoczny pożądany efekt. Profesjonalizm Pani Doktor sprawił, ze gdy patrze w lustro widzę piękne, a przede wszystkim naturalne usta.

Teraz wiem, że nie ma się czego bać i że powiększone usta też mogą wyglądać bardzo naturalnie. Polecam ten zabieg wszystkim kobietom chcącym poprawić swój wygląd. I z całego serca dziękuje załodze Neo Lady za uszczęśliwienie mnie.

Efekt zabiegu

O salonie:

Personel był bardzo miły z profesjonalnym podejściem. A salon Neo Lady uważam za najlepszy w jakim byłam.

Neo Lady Medycyna Estetyczna Kosmetologia
Katarzyna Wasielewska
ul. Ks. Osińskiego 4a
82-300 Elbląg

www.neolady.pl
tel. +48 55 239 61 36
tel. kom. 667 938 373

dr Małgorzata Żyra
dr Małgorzata Żyra

Dodaj komentarz

Katarzyna Turniew |

Efekt jest ekstra naturalny, a usta miękkie w dotyku. Polecam!

Podobne tematy

Modelowanie i nawilżanie ust kwasem hialuronowym

Modelowanie ust kwasem hialuronowym to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej, także u młodych pacjentek. Zobaczcie efekty zabiegu wykonanego przez dr n. med. Małgorzatę Marcinkiewicz, dermatolog z kliniki Projekt Skóra w Warszawie.

usta

Sposób na Super Lips!

Marzą ci się wyraźnie podkreślone usta? Pamiętaj, że duże nie znaczą nienaturalne! Regenyal Idea Super Lips zapewnia naturalny efekt i długotrwałą objętość ust nawet do 7-8 miesięcy. Co go wyróżnia?

Karisma

Test redakcji: zabieg Karisma

Karisma stymuluje produkcję kolagenu, nawilża, lekko wypełnia, odmładza owal. Zobaczcie nasz redakcyjny test tego wyjątkowego zabiegu w klinice dr Barbary Jerschiny!


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki