WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Opinie ekspertów: zabieg Retix.C

Retix C, zabieg z retinolem, zabiegi XylogicInnowacyjny zabieg Retix.C 4% na bazie czystego retinolu, witaminy C i antyoksydantów odmładza i rozjaśnia skórę. To hit w gabinetach kosmetycznych pracujących na marce Xylogic. Zobacz, co o zabiegu sądzą profesjonaliści.

Malgorzata_GrudziadzMałgorzata Daniel, Centrum Urody i Zdrowia „Dama” w Grudziądzu
www.dama-grudziadz.med24.pl

Retix.C 4% Xylogic  to intensywna  kuracja  odmładzająca  skórę. Wykorzystujemy w niej retinol, jeden z najskuteczniejszych składników anti-aging oraz witaminę C i koktajl antyoksydantów. Redukuje niedoskonałości (zmarszczki, zaskórniki, przebarwienia), nawilża, rozjaśnia, rozświetla i widocznie odmładza skórę. Efekt jest już widoczny po pierwszym zabiegu. Moje pacjentki doceniają to i są zachwycone, ponieważ ich skóra jest odmłodzona, rozświetlona, jednolita, jędrna i napięta, a zmarszczki są mniej widoczne.

 

Mercelina Kuźniar, Centrum Kosmetologii, Węgierska Górka k. Wisły
www.centrumkosmetologii.net

Retix.C to doskonały zabieg dla osó, które lubią się złuszczać. Procedura wykonania jest przyjemna dla klienta: nie daje szczypania, a wmasowanie preparatu jest dodatkowym miłym odczuciem. Po wyłuszczeniu widoczny jest efekt rozświetlenia i poprawy jakości skóry. Częstotliwość wykonania zabiegu wygodna dla zabieganych klientów. Kuracja w szybki i widoczny sposób przynosi efekty na skórze nawet po pierwszym zabiegu.

Aleksandra Bogubowicz, klinika Pelle d’Oro w Częstochowie
www.pelledoro.pl

Retix C to zabieg doskonale sprawdzający się u osób aktywnych, potrzebujących szybkiego, zadowalającego efektu bez konieczności wyłączania się z życia zawodowego. Doskonale złuszcza naskórek, poprawia napięcie, zagęszczenie i koloryt cery. W serii trzech zabiegów pozwala na utrzymanie długotrwałego efektu, skóra staje się gładka, rozjaśniona i widocznie odmłodzona dzięki 8% stężeniu lewoskrętnej witaminy C, antyoksydantom, które skutecznie chronią skórę przed skutkami reakcji utleniania, co pozwala na optymalne działanie 2% retinolu znajdującego się w masce. Wszystko po to, by wyglądać młodziej.

ZOBACZ, NA CZYM POLEGA I JAKIE KORZYŚCI DAJE ZABIEG RETIX.C >>>

zabieg Retix.C, zabieg z retinolem, zabieg z witaminą C

Wyłącznym dystrybutorem Retix.C jest Urgo Aesthetics / Bioprofil Polska Sp. z o.o.
www.facebook.com/URGOAesthetics

URGO logo

Dodaj komentarz

Podobne tematy

Retix.C Smart DNA Therapy

W zabiegu Retix.C Smart DNA Therapy połączono kwas ferulowy z peptydami. Jest to całoroczna, silnie antyoksydacyjna terapia przywracająca skórze napięcie i promienny blask. O zabiegu mówi dr Agnieszka Bliżanowska, specjalista dermatolog.


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki