WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Mesoestetic, pilingi chemiczne, mesopeel

Opinie ekspertów: pilingi chemiczne Mesopeel

Lubimy nowoczesne pilingi chemiczne, bo nie tylko złuszczają, ale też poprawiają jakość i wygląd skóry. Mesopeel firmy Mesoestetic to pełna gama pilingów, które zawsze są dobierane indywidualnie do potrzeb pacjenta podczas specjalistycznej konsultacji. Zapytaliśmy o nie ekspertki, które pracują z nimi na co dzień. Zobacz, co o nich sądzą.

logo Mesoestetic

Malgorzata_GrudziadzMałgorzata Daniel, Centrum Urody i Zdrowia „Dama” w Grudziądzu
www.dama-grudziadz.med24.pl

Laboratorium Mesoestetic jest liderem w dziedzinie medycyny estetycznej. Stosuję pilingi Mesoestetic, ponieważ mają one zaawansowane technologie i są bardzo bezpieczne. Mandelic peel (kwas migdałowy) polecam często, gdy skóra wymaga ujędrnienia i wygładzenia. Efekt jest natychmiastowy, moje pacjentki chętnie umawiają się na taki zabieg przed ważnymi uroczystościami. Lactic peel (kwas mlekowy) polecam, gdy skóra jest odwodniona z drobnymi zmarszczkami i przebarwieniami. Moje pacjentki uwielbiają ten piling przed mezoterapią.

Peeling migdałowy, piling kwasem migdałowym

Mercelina Kuźniar, Centrum Kosmetologii, Węgierska Górka k. Wisły
www.centrumkosmetologii.net

Kwasy Mesoestetic doskonale łączą skuteczność zabiegu z bezpieczeństwem stosowania. Szeroka gama rodzajów pilingów i proponowanych stężeń pozwala dobrać zabieg do wielu problemów terapeutycznych i rodzajów skóry. Preparaty są intensywne w działaniu i dzięki temu szybko dają rezultaty. Klienci widzą dużą różnicę w efektywności tych pilingów w porównaniu z pilingami kosmetycznymi. Doskonałe do poprawy kondycji skóry trądzikowej (głównie kw. salicylowy i piruvex) oraz dla skóry dojrzałej (kw. mlekowy).

piling kwasem mlekowym, mesopeel

Dodaj komentarz

Podobne tematy

LIVE – efekty metamorfoz!

Rozmawiamy o zabiegach mesoestetic, jakim dr Barbara Jerschina poddała uczestniczki metamorfoz. Zobaczcie efekty!


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki