WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Odmłodzenie wyglądu i korekcja asymetrii twarzy

Kwas hialuronowy pozwala szybko i skutecznie odmłodzić wygląd nawet o kilka lat, a także skorygować wiele niedoskonałości – zarówno wrodzonych, jak i nabytych. Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego zapewniają naturalny efekt liftingu, a jednocześnie nadają twarzy świeży, pogodny i wypoczęty wygląd. To zabieg u pierwszej modelki, jaką zobaczycie na filmie powyżej. U drugiej natomiast wypełniacze zostały zastosowane do „zadań specjalnych”, w celu korekcji asymetrii wywołanej porażeniem nerwu twarzowego. Zabiegi wykonała i opowiada o nich dr Agnieszka Krupińska z MediArt Clinic w Poznaniu (www.mediartclinic.pl). Partnerem filmu jest marka Teoxane (www.teoxane.pl).

www.facebook.com/teoxanepolska
www.instagram.com/teoxane.polska/

Dodaj komentarz

Podobne tematy

Modelowanie i nawilżanie ust kwasem hialuronowym

Modelowanie ust kwasem hialuronowym to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej, także u młodych pacjentek. Zobaczcie efekty zabiegu wykonanego przez dr n. med. Małgorzatę Marcinkiewicz, dermatolog z kliniki Projekt Skóra w Warszawie.

V Glam by Stylage

Dlaczego warto łączyć korekcję brody z modelowaniem ust? Jak wpływa to na harmonię profilu twarzy? Poznajcie zabieg V Glam by Stylage – u dwóch pacjentek wykonał go dr n. med. Dominik Ludew.


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki