WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Radiesse Man

Odmładzanie po męsku z Radiesse

Radiesse to prawdziwy hit medycyny estetycznej – w naturalny sposób liftinguje skórę i pobudza w niej naturalne procesy odmłodzenia. Na całym świecie wykonano już ponad 5 milionów zabiegów! Teraz pokochają Radiesse także panowie, którzy chcą poprawić swój wygląd bez efektu sztuczności i przerysowania. Zobacz, jak starzeje się męska skóra i jak przywrócić jej młodość. 

Radiesse ma certyfikat FDA od 2006 roku.
Ponad 5 mln wykonanych zabiegów Radiesse na całym świecie!

Jak zmieniają się męskie rysy wraz z wiekiem?

Męska skóra jest grubsza od kobiecej i zawiera więcej włókien kolagenowych. Z tego powodu panowie mają mniej zmarszczek i wolniej się starzeją. Proces ten zachodzi stopniowo i w dużym stopniu zależy od czynników zewnętrznych, takich jak promieniowanie UV, nawyki żywieniowe, stres itp. W efekcie z czasem nasilają się takie objawy, jak:

  • zmniejszenie elastyczności i jędrności skóry na skutek utraty kolagenu i elastyny,
  • opadanie skóry na powiekach i policzkach,
  • utrata objętości tkanki pod oczami oraz w okolicach skroni i policzków,
  • zwiotczały podbródek.

Jak zmienia się dolna część twarzy u mężczyzn wraz z wiekiem?
zmarszczki u mężczyzny

Czego obawiają się mężczyźni?

Radiesse dla mężczyznPanowie ciągle stanowią mały procent wszystkich pacjentów korzystających z zabiegów medycyny estetycznej, choć liczba ich ciągle wzrasta. Zmieniają się też ich potrzeby – jeszcze do niedawna głównie poszukiwali zabiegów typowo „na problemy”, np. na popękane naczynka czy blizny potrądzikowe. Dziś – też chcą wyglądać po prostu młodziej i bardziej atrakcyjnie, tak jak ich partnerki. Jest jednak jeden warunek – nie może być widać, że coś sobie zrobili. :-)

Coraz więcej mężczyzn jest zainteresowanych korektą dolnej części twarzy.
 Wyraźne zarysowanie linii szczęki oraz uwydatnienie kąta żuchwy i podbródka dodaje twarzy męskości, a delikatna korekta policzków pozwala dodatkowo podkreślić i „wyrzeźbić” męskie rysy twarzy.

Radiesse dla mężczyzn

Wypełniacze skórne odbudowujące strukturę skóry, takie jak Radiesse, wykazują się
 szczególną skutecznością w zabiegach dla mężczyzn, które mają na celu poprawę kondycji skóry z oznakami starzenia. Radiesse umożliwia wielopoziomowe odmłodzenie skóry, zapewniając zarówno natychmiastową korektę 1:1, jak i długotrwałą poprawę wyglądu poprzez zwiększenie ilości kolagenu i elastyny w skórze.

RadiessePreparat Radiesse jest nowoczesnym wypełniaczem, który nadaje się doskonale do zabiegów wolumetrycznych, liftingu oraz modelowania najważniejszych partii twarzy. Pozwala spełnić oczekiwania mężczyzn w zakresie zabiegów medycyny estetycznej i uzyskać
 atrakcyjny efekt kosmetyczny bez uszczerbku dla męskiego ego.

Zabieg zapewnia:

  • natychmiastowe zwiększenie objętości,
  • 
poprawę kondycji skóry w wyniku pobudzenia syntezy kolagenu i elastyny,
  • zwiększenie gęstości skóry,
  • 
lifting, modelowanie konturu i podkreślenie rysów twarzy

Efekty utrzymują się do 12 miesięcy.

Jak działa Radiesse?

Głównym składnikiem preparatu jest hydroksyapatyt wapnia – skuteczny, doskonale tolerowany i bezpieczny biostymulant, pobudzający produkcję naturalnego kolagenu w skórze. Podanie matrycy żelowej na bazie karboksymetylocelulozy (CMC), w której zawieszone są gładkie cząsteczki hydroksyapatytu wapnia (CaHA), powoduje skuteczne wypełnienie zmarszczek i efekt korekty 1:14. „Rusztowanie” utworzone przez mikrosfery CaHA zostaje pokryte przez fibroblasty, które jednocześnie podlegają mechanicznej stymulacji pobudzającej je do wytwarzania kolagenu. Nowa sieć włókien tworzy trwałą strukturę podporową skóry. Stymulacja syntezy kolagenu i elastyny prowadzi do trwałego wzmocnienia struktury, poprawy elastyczności i wyglądu skóry.

Można więc powiedzieć, że dzięki Radiesse skóra odmładza się w naturalny sposób – dochodzi do poprawy objętości i konturu twarzy bez zmiany rysów. Poza tym, dzięki temu, że preparat podawany jest głównie kaniulą, na skórze nie zostają widoczne ślady po zabiegu – i panowie mogą szybko wrócić do codziennych aktywności bez ryzyka podejrzenia, że „coś sobie robili”. :-)

Radiesse przed po

Radiesse przed po

Radiesse przed po

Dodaj komentarz

Podobne tematy

Karisma – kolagen z nici jedwabników

Karisma pobudza młodość skóry od środka! Taka biostymulacja podoba się też mężczyznom. Jeden z nich poddał się temu zabiegowi u dr Magdaleny Pisuli w m-clinic.

Konturowanie męskiej twarzy

W przypadku mężczyzn zabiegi z użyciem wypełniaczy są wykonywane w inny sposób niż u kobiet, tak aby zapewnić pacjentom jeszcze bardziej męski wygląd!


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki