WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Neauvia Rheology

Naturalny efekt z wypełniaczem Neauvia Rheology

Nasz ekspert, dr Aleksandra Samborska, lekarz medycyny estetycznej, opowiedziała nam o zaletach nowego preparatu Neauvia Rheology z linii Neauvia Organic.

dr-Aleksandra-Samborska
dr Aleksandra Samborska, stomatolog, lekarz medycyny estetycznej

Ostatnim moim odkryciem jest preparat kwasu hialuronowego Neauvia Rheology, wzbogacony w dwa cenne aminokwasy: glicynę i l-prolinę, które są głównym składnikiem kolagenu, decydującego o sprężystości skóry.

Dedykowany jest osobom wyrażającym ekspresyjnie swoją twarzą każdą chwilę, a jednocześnie dbających o zachowanie jak najbardziej naturalnego i młodego efekt. Przeznaczony jest szczególnie do okolic oczu (kurze łapki), ust, dłoni, zmarszczki palacza, bruzdy nosowo-wargowe, drobne zmarszczki na policzkach.

Dzięki swoim właściwościom fizyko-chemicznym doskonale „rozpływa się” w żądanym zakresie integrując się z otaczającymi tkankami. Staje się niewyczuwalny i niezauważalny, co gwarantuje naturalny efekt, nawet w bardzo dynamicznych obszarach twarzy. Odpowiednie właściwości sprężyste produktu dobrze sprawdzają się w obszarach narażonych na szczególny ucisk (policzki podczas snu); bardzo małe jest też prawdopodobieństwo powstania guzków za skutek przemieszczania się preparatu.

Dodatek dwóch aminokwasów cysteiny i L-proliny, będących głównym składnikiem kolagenu, powoduje, że otrzymany efekt estetyczny jest długotrwały, a jakość skóry i jej nawilżenie zdecydowanie lepsza.
Jedna z pacjentek po zastosowaniu preparatu powiedziała: „Wydaje się, jakby od razu usunął zmarszczki”.

moje pacjentki mówią, że po zabiegu czują się, jakby miały nałożony krem intensywnie pielęgnujący usta… od środka!

Neauvia Rheology nie tylko nawilża usta, ale też wzmacnia kolor czerwieni warg, dzięki czemu wyglądają na jędrne i ponętne. Ponieważ nie wiąże dużo wody, efekt modelowania ust jest bardzo delikatny i naturalny.

Usta przed zabiegiem
Usta przed zabiegiem
Usta po zabiegu Rheology
Usta po zabiegu Rheology

Zastosowany na dłonie, poprawia jakość skóry. W przypadku, kiedy pacjentka ma mocno przesuszone lub zapadnięte dłonie, stosuję wraz z mezoterapią Neauvia Hydro Deluxe lub Neauvia Stimulate czy też Intense.

Neauvia Rheology to produkt przyjazny i pacjentowi, i lekarzowi.

Neauvia Organic Rheology
Neauvia Organic Rheology

 

Dr Aleksandra Samborska
stomatolog, lekarz medycyny estetycznej
ul. Obarowska 21 lok. 29
Warszawa
tel. 608 365 289

Dodaj komentarz

Podobne tematy

Modelowanie i nawilżanie ust kwasem hialuronowym

Modelowanie ust kwasem hialuronowym to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej, także u młodych pacjentek. Zobaczcie efekty zabiegu wykonanego przez dr n. med. Małgorzatę Marcinkiewicz, dermatolog z kliniki Projekt Skóra w Warszawie.

V Glam by Stylage

Dlaczego warto łączyć korekcję brody z modelowaniem ust? Jak wpływa to na harmonię profilu twarzy? Poznajcie zabieg V Glam by Stylage – u dwóch pacjentek wykonał go dr n. med. Dominik Ludew.

Kompleksowe odmłodzenie wyglądu twarzy

Odpowiednio dobrane i podane wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego pozwalają na kompleksową poprawę wyglądu całej twarzy już podczas jednej wizyty w gabinecie! Zabieg prezentuje dr Dagmara Misiek-Cyrwus z gabinetu Krak-Medica w Krakowie.


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki