WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Mezoterapia liftingująca z antyoksydantami

Mezoterapia to zabieg idealny na wiosnę! Nie tylko mocno nawilża przesuszoną skórę, ale też może poprawiać jej napięcie (tzw. mezolift). Szczególnie warto polecić koktajle, które dodatkowo rozświetlają zmęczoną zimą skórę i wzmacniają jej ochronę antyoksydacyjną – przygotowując ją na lato. Zapytaliśmy o nie eksperta, dr Iwonę Radziejewską-Chomę, lekarza medycyny estetycznej z Saska Clinic.

dr_RadziejewskaNasz ekspert: dr Iwona Radziejewska-Choma, lekarz medycyny estetycznej, specjalista flebolog. Ukończyła Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej, a także Master Course in Phlebology zorganizowany przez Baltic Society of Phlebology. Jako jedna z 96 lekarzy w Polsce posiada certyfikat potwierdzający jej kwalifikacje w zakresie medycyny estetycznej. W 2012 roku uzyskała dodatkowy tytuł specjalisty medycyny przeciwstarzeniowej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Antiaging, WOSIAM –World Society Interdisciplinary Anti-Aging Medicine, ESCAD – European Society for Cosmetic and Aesthetic Dermatology, Polskiego Towarzystwa Flebologicznego oraz Baltic Society of Phlebology. Jest szkoleniowcem w zakresie technik intralipoterapii oraz trenerem z zakresu podawania wypełniaczy i chirurgicznych nici liftingujących. Prowadzi własną klinikę Saska Clinic. www.saskaclinic.pl  

CytoCare S Line: mezolift + antyoksydacja

To nowy preparat do mezoterapii – o silnym działaniu nawilżającym (jeszcze więcej kwasu hialuronowego!) i antyoksydacyjnym. Daje spektakularny efekt mezoliftu – to połączenie mezoterapii z widocznym ujędrnieniem skóry. – Swoje właściwości zawdzięcza lekko żelowej konsystencji oraz bogactwu witamin, aminokwasów i antyoksydantów – podkreśla dr Iwona Radziejewska-Choma. – Skóra staje się mocno zrewitalizowana, rozświetlona, promienna i ładnie napięta. Dzięki żelowej postaci i wyższemu stężeniu substancji aktywnych zapewnia dłuższy efekt niż wiele innych preparatów kwasu hialuronowego. Po zabiegu na skórze nie są widoczne grudki, CytoCare S Line często jest więc wykonywany w przerwie lunchowej, lubią go też panowie. Ponadto doskonale sprawdza się w okolicy oczu, nadając delikatnej w tym miejscu skórze wypoczęty wygląd i skutecznie redukując cienie pod oczami. Zabieg warto wykonać przed latem w serii 3-4 powtórzeń co 3-4 tygodnie – działanie antyoksydacyjne CytoCare S Line sprawi, że skóra będzie bardziej odporna na działanie promieni UV, a dzięki składnikom odżywczym – dobrze nawilżona i chroniona przed przesuszeniem. Ostatni zabieg najlepiej zrobić najpóźniej 2 tygodnie przed planowanym wyjazdem wakacyjnym (ew. niezbędna będzie solidna ochrona przeciwsłoneczna).

 

Efekty zabiegu mezoterapii z zastosowaniem preparatu CytoCare S Line (fot. Beautymed.pl)
Efekty zabiegu mezoterapii z zastosowaniem preparatu CytoCare S Line (fot. Beautymed.pl)

StretchCare: naturalny lifting

– Ten preparat ma silne działanie ujędrniające skórę, stosuję go więc na obszarach o dużej wiotkości, najczęściej w połączeniu z CytoCare S Line – wtedy efekt jest naprawdę spektakularny – wyjaśnia nasz ekspert. – StretchCare zawiera kwas hialuronowy o wysokim stężeniu, witaminę B5 oraz kompleks antyoksydantów DMAE. Bardzo mocno napina skórę, dając świetny efekt naturalnego liftingu. Sprawdza się też, jako jeden z nielicznych, przy wiotkości powiek górnych i dolnych (preparat nie wiąże wody, może wiec być stosowany nawet u osób z tendencją do opuchnięć pod oczami). DMAE obkurcza włókna kolagenowe, wzmacniając tkanki podporowe skóry, dzięki czemu efekt napięcia skóry jest długotrwały. Po 3-4 tygodniach dochodzi też do stymulacji fibroblastów do produkcji nowego kolagenu – dzięki czemu z czasem napięcie jeszcze się poprawia. Proces ten trwa do 6 miesięcy. Niektóre pacjentki widzą już poprawę skóry po pierwszym zabiegu, ale naprawdę spektakularnego efektu można spodziewać się po serii 3-4 (wykonywanych co 3-4 tygodnie). StrechCare stosuje się także na ciało, np. dekolt, ramiona, brzuch czy uda.

Revitacare-Stretchcare

Saska Clinic dr Radziejewska
Saska 6a lok. 4
Warszawa
tel. 600 888 988

www.saskaclinic.pl

logo

Dodaj komentarz

Podobne tematy

Odbudowa i odmłodzenie środkowej części twarzy

Z wiekiem dochodzi do zaniku objętości w środkowej części twarzy, co dodatkowo nadaje nam zmęczony i smutny wygląd. Jak przywrócić twarzy młodość i wypoczęty wygląd? Zabieg z użyciem wypełniaczy poleca dr Iwona Radziejewska-Choma, lekarz medycyny estetycznej z Saska Clinic.


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki