WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Mezoterapia ujędrniająca skórę

Mezoterapia to nie tylko sposób na nawilżenie i rewitalizację skóry. Polecamy tzw. mezolift – zabieg ostrzykiwania mający na celu dodatkowo poprawę napięcia skóry. O swoich ulubionych koktajlach i ich zastosowaniu mówi dr Iwona Radziejewska-Choma, lekarz medycyny estetycznej z Saska Clinic.

dr_RadziejewskaNasz ekspert: dr Iwona Radziejewska-Choma, lekarz medycyny estetycznej, specjalista flebolog. Ukończyła Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej, a także Master Course in Phlebology zorganizowany przez Baltic Society of Phlebology. Jako jedna z 96 lekarzy w Polsce posiada certyfikat potwierdzający jej kwalifikacje w zakresie medycyny estetycznej. W 2012 roku uzyskała dodatkowy tytuł specjalisty medycyny przeciwstarzeniowej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Antiaging, WOSIAM –World Society Interdisciplinary Anti-Aging Medicine, ESCAD – European Society for Cosmetic and Aesthetic Dermatology, Polskiego Towarzystwa Flebologicznego oraz Baltic Society of Phlebology. Jest szkoleniowcem w zakresie technik intralipoterapii oraz trenerem z zakresu podawania wypełniaczy i chirurgicznych nici liftingujących. Prowadzi własną klinikę Saska Clinic. www.saskaclinic.pl  

– Jednym z moich ulubionych preparatów ujędrniających i odmładzających skórę jest StretchCare. Zawiera kwas hialuronowy o wysokim stężeniu, witaminę B5 oraz kompleks antyoksydantów DMAE. Bardzo mocno napina skórę, dając świetny efekt naturalnego liftingu. Sprawdza się też, jako jeden z nielicznych, przy wiotkości powiek górnych i dolnych – mówi dr Iwona Radziejewska-Choma. – DMAE obkurcza włókna kolagenowe, wzmacniając tkanki podporowe skóry, dzięki czemu efekt napięcia skóry jest długotrwały. Po 3-4 tygodniach dochodzi też do stymulacji fibroblastów do produkcji nowego kolagenu – dzięki czemu z czasem napięcie jeszcze się poprawia. Proces ten trwa do 6 miesięcy.

Jak wygląda zabieg?

W wypadku powiek trzeba zrobić 4-5 zabiegów co 2-3 tygodnie, a potem 1 zabieg przypominający raz na 3 miesiące. Preparat podaje się cienką igłą, wykonując 5-6 nakłuć w nieruchomą część powieki. W tym samym dniu widoczny jest obrzęk po nakłuciach. Nie ma natomiast grudek, poza tym StrechCare jest preparatem, który nie wiąże wody (tak jak wiele innych preparatów na bazie kwasu hialuronowego), dzięki czemu może być stosowany nawet u osób z tendencją do opuchnięć pod oczami. Polecany także na ciało: dekolt, ramiona (tzw. pelikany), brzuch, uda. Wykonuje się zazwyczaj 1 zabieg na 2-3 tygodnie przez ok. 3 miesiące, czyli w sumie 5-6 zabiegów.

Revitacare-Stretchcare

Nowość: CytoCare S Line

To nowy preparat do mezoterapii – o silnym działaniu nawilżającym (jeszcze więcej kwasu hialuronowego!) i antyoksydacyjnym. Daje efekt mezoliftu – to połączenie mezoterapii z widocznym ujędrnieniem skóry. Skóra staje się mocno zrewitalizowana, rozświetlona, promienna, ładnie napięta! Dzięki żelowej postaci i wyższemu stężeniu substancji aktywnych zapewnia dłuższy efekt niż wiele innych preparatów kwasu hialuronowego. Po zabiegu na skórze nie są widoczne grudki. CytoCare S Line doskonale odmładza okolicę oczu, wygładza zmarszczki, likwiduje cienie pod oczami. Lubią go też panowie, ponieważ od razu po zabiegu można wrócić do pracy!

cytocare_s_line_prod_0

Efekty zabiegu mezoterapii z zastosowaniem preparatu CytoCare S Line (fot. Beautymed.pl)
Efekty zabiegu mezoterapii z zastosowaniem preparatu CytoCare S Line (fot. Beautymed.pl)

Saska Clinic dr Radziejewska
Saska 6a lok. 4
Warszawa
tel. 600 888 988

www.saskaclinic.pl

 

logo

 

 

Dodaj komentarz

Podobne tematy

Odbudowa i odmłodzenie środkowej części twarzy

Z wiekiem dochodzi do zaniku objętości w środkowej części twarzy, co dodatkowo nadaje nam zmęczony i smutny wygląd. Jak przywrócić twarzy młodość i wypoczęty wygląd? Zabieg z użyciem wypełniaczy poleca dr Iwona Radziejewska-Choma, lekarz medycyny estetycznej z Saska Clinic.


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki