WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

piersi

Lifting piersi – efekt „push-up” z gabinetu

Piersi można powiększyć implantami lub własnym tłuszczem. Jak je jednak podnieść, jeśli nie wymagają zmiany wielości, a jedynie uniesienia i liftingu? Oto najlepsze trwałe metody push-upu dostępne w klinikach medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej! 

Podskórny biustonosz

W opatentowanej przez światowej sławy chirurga dr. Marlena Sulamanidze metodzie stosuje się niewchłanialne nici Aptos. Zabieg jest idealny dla kobiet ze średnim biustem, który zaczyna poddawać się grawitacji i opadać. Pierś „podwiesza się” do głównej nici przeplecionej wokół obojczyka, do której podwiązuje się okrężnie prowadzone nici modelujące pierś. Tworząc siatkową konstrukcję, uzyskujemy trwałe podniesienie piersi. Efekt jest trwały i nie wymaga powtarzania, a piersi wyglądają tak, jak w dobrze dobranym biustonoszu. Ślady pooperacyjne to jedynie 4 niewielkie punktowe blizenki pomiędzy obojczykiem a brodawką. Najładniejszy efekt technika ta daje w przypadku piersi o rozmiarze niedużego C.

Gdzie: Klinika Dr Witwicki, Warszawa (www.drwitwicki.pl)

piersi AptosLifting laserowy

To najmniej inwazyjny zabieg poprawy napięcia piersi, który sprawdzi się przy mniejszym i nieznacznie opadającym biuście. Efektem działania energii laserowej, RF lub HIFU (w zależności od urządzenia) jest kurczenie się „rozciągniętych” włókien kolagenowych (tzw. thermolifting) oraz stymulacja fibroblastów do produkcji nowego kolagenu i elastyny, co prowadzi do ujędrnienia i napięcia skóry. Zabiegi zwykle wykonuje się w indywidualnie rekomendowanej serii.

Optyczny lifting… makijażem

Makijaż estetyczny piersi metodą Long-Time-Liner ma na celu poprawę wyglądu brodawek: mało widocznych, rozmytych i jasnych lub dużych o nieregularnym kształcie. W zabiegu stosowane są pigmenty medyczne dopasowane kolorem do odcienia skóry, tak aby „nowa” brodawka wyglądała naturalnie. Dzięki temu zabiegowi piersi wydadzą się uniesione – działa to jak delikatny lifting!

Gdzie: Centrum Makijażu Long-Time-Liner Magdy Bogulak (www.permanentnywarszawa.pl)

Lifting operacyjny

W trakcie tej operacji lekarz wykonuje nacięcie wzdłuż naturalnego zarysu piersi, w ten sposób wyznaczając nową lokalizację brodawki piersi i jej otoczki. Usuwa również część skóry wokół otoczki brodawki oraz pod nią, a następnie tak modeluje gruczoł, aby po zagojeniu znalazł się wyżej. Podobnie jak w przypadku powiększania piersi, także po liftingu biustu konieczne jest noszenie specjalnego biustonosza uciskowego (7 dni bez przerwy). Ostateczny efekt można ocenić po 3 miesiącach. Po zabiegu pozostają blizny w miejscach nacięć.

Gdzie: Klinika Dr Szczyt (www.drszczyt.pl)

Dodaj komentarz

Podobne tematy

dzień kobiet

Zabiegi tylko dla kobiet

Te metody rozwiązują typowo kobiece problemy, także te wstydliwe i intymne. Przedstawiamy zabiegi tylko dla kobiet!

liftingu piersi z zastosowaniem nici Aptos

Lifting piersi za pomocą nici!

Marzysz o jędrnym biuście, ale nie chcesz stosować implantów? Poznaj metody liftingu piersi (bez blizn i cięć chirurgicznych!) z zastosowaniem […]


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki