WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

La Playa – zabieg mikronakłuwania z kwasem polimlekowym

Zabieg La Playa to nowość w gabinetach kosmetologii i medycyny estetycznej! W zabiegu są wykorzystywane dwie niezwykle skuteczne substancje odmładzające: kwas polimlekowy i kwas hialuronowy. Do ich aplikacji wykorzystuje się mezoterapię mikroigłową bądź bezigłową. Zabieg jest bezinwazyjny i błyskawicznie zapewnia piękny efekt napiętej, promiennej skóry. Zobaczcie zabieg na filmie – opowiada o nim Weronika Pesta z Art Clinic w Szczecinie (www.artclinic-weronikapesta.pl). Wyłącznym dystrybutorem La Playa jest BeautyEurope.eu (www.beautyeurope.eu).

La Playa

Czym jest La Playa?

La Playa to produkt premium wśród zabiegów kosmetologicznych. Zawiera wyjątkowe połączenie składników aktywnych: kwas L-polimlekowy (jeden z najsilniejszych biostymulatorów tkankowych!) oraz kwas hialuronowy wspierany przez glutation, witaminę C, a także kompleks aminokwasów i peptydów.

Kwas L-polimlekowy (PLLA): główny składnik preparatu, niezwykle efektywny biostymulator, do tej pory znany głównie z zabiegów iniekcyjnych. Silnie stymuluje syntezę kolagenu i elastyny, odżywia skórę, zwiększa jej objętość, jędrność, gęstość, sprężystość, napięcie. Efekt nasila się stopniowo i jest rezultatem pobudzenia naturalnych procesów naprawczych w skórze.

Kwas hialuronowy (HA): odpowiada za nawilżenie skóry, spłyca zmarszczki, przywraca objętość i gładkość. Ma silne działanie rewitalizujące, zapewnia skórze świeżość i promienny blask.

Glutation:

 • stymuluje aktywację witaminy C i E, co zapobiega uszkodzeniom przez wolne rodniki,
 • hamuje nadprodukcję melaniny, rozjaśniając skórę,
 • przywraca jednolity kolor skóry, zmniejsza plamy pigmentacyjne, blizny potrądzikowe, przebarwienia i piegi.

Witamina C:

 • jest bardzo silnym antyoksydantem, neutralizuje wolne rodniki, przeciwdziała procesom utleniania lipidów błon komórkowych,
 • chroni skórę przed fotostarzeniem,
 • hamuje rozpad kolagenu w skórze, wpływa na proliferację fibroblastów, stymuluje syntezę ceramidów,
 • zwiększa barierę ochronną skóry, poprawia elastyczność, przyśpiesza regenerację skóry oraz gojenie się ran

Aminokwasy, peptydy, proteiny: aminokompleks jest mieszanką peptydów i protein, które przywracają nawilżenie oraz poprawiają teksturę i elastyczność skóry, aminokwasy umożliwiają lepsze nawilżenie poprzez zatrzymanie wody w naszym naskórku i skórze, stanowią „bloki budowlane” dla białek macierzy skóry i pobudzają pracę fibroblastów.

La Playa

Jak wygląda zabieg?

Dobroczynne składniki La Playa są wprowadzane w skórę za pomocą mikronakłuwania, np. specjalnym mezorollerem, Dermapenem lub innym urządzeniem (tzw. penem) z mikroigłami. Mikronakłucia tworzą w skórze mikorkanaliki, co ułatwia penetrację składników, a jednocześnie mechaniczne mikrourazy dodatkowo pobudzają procesy naprawcze w tkankach, co zwiększa efektywność zabiegu. Dzięki temu szybko uzyskujemy widoczny efekt odmłodzenia i rewitalizacji twarzy. Zabieg nie wymaga stosowania znieczulenia. Skóra po zabiegu może być lekko zaczerwieniona, co jest związane z mikronakłuciami, szybko jednak ulega wyciszeniu, odsłaniając poprawę napięcia i promienny blask.

Efekty zabiegu

Dzięki bogactwu niezwykle skutecznych składników aktywnych możesz liczyć na wszechstronny efekt odmłodzenia skóry, a zwłaszcza:

 • zagęszczenie i ujędrnienie skóry,
 • wyrównanie jej struktury,
 • zmniejszenie widoczności porów,
 • spłycenie drobnych zmarszczek,
 • zwiększenie napięcia i elastyczności skóry,
 • ujednolicenie kolorytu, rozjaśnienie,
 • rozświetlenie, efekt glow,
 • silne nawilżenie i odżywienie skóry,
 • redukcję blizn potrądzikowych,
 • zmniejszenie objawów fotostarzenia.

A wszystko w sposób nieinwazyjny, niewymagający rekonwalescencji!

Ile zabiegów trzeba wykonać?

Większość osób widzi efekty już po jednym zabiegu, ale dla optymalnego i trwałego rezultatu odmłodzenia i odświeżenia skóry zalecane jest powtórzenie 3 zabiegów co 2-4 tygodnie. Kolejną sesję zaleca się przeprowadzić od 8 do 12 tygodni po pierwszej. Maksymalny efekt uzyskujemy wykonując łącznie 3 sesje. To zarówno świetna profilaktyka przeciwstarzeniowa, jak i zabieg do skór dojrzałych, niwelujący objawy starzenia się.

Zabieg wykonasz w:

Art Clinic logo

ArtClinic Weronika Pesta
ul. Torfowa 5b
70-772 Szczecin
tel. +48 505 659 738
www.artclinic-weronikapesta.pl

La Playa


 
 
 
 

Dodaj komentarz

Podobne tematy

La Playa w połączeniu z mikronakłuwaniem frakcyjnym

Mikronakłuwanie nie tylko pobudza w skórze procesy naprawcze poprzez kontrolowane mikrouszkodzenia, ale też ułatwia wchłanianie składników aktywnych aplikowanych w trakcie zabiegu, takich jak koktajl biostymulujący La Playa. Zobaczcie film z zabiegu w klinice Projekt Skóra.

La Playa – zabieg przed wielkim wyjściem!

Znacie już La Playę? To innowacyjny zabieg z użyciem kwasu polimlekowego, który pobudza skórę do naturalnego odmłodzenia, wykonywany jest przy użyciu mikronakłuwania. Zabieg poleca Kamila Łapińska z Gabinetu Sztuk Pięknych.


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki