WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

La Playa – zabieg przed wielkim wyjściem!

Znacie już La Playę? To innowacyjny zabieg z użyciem kwasu polimlekowego, który pobudza skórę do naturalnego odmłodzenia, poprawiając jej napięcie, gęstość i nawilżenie. Wykonywany jest przy użyciu mikronakłuwania, a dzięki temu, że pierwsze efekty jego działania są widocznie niemal natychmiast, zalecany jest nie tylko jako profilaktyka anti-aging, ale także jako doskonały sposób na poprawę wyglądu skóry wielkim wyjściem. Queen does La Playa! W takim właśnie celu, przed ślubem, wykonała go pacjentka Gabinetu Sztuk Pięknych w Gliwicach (www.facebook.com/GabinetSztukPieknych). Wyłącznym dystrybutorem La Playa jest BeautyEurope.eu (www.beautyeurope.eu).

Czym jest La Playa?

Queen does La Playa to hasło promocyjne, które w pełni oddaje istotę tej wyjątkowej metody! :-) Zabieg jest nieinwazyjny i daje natychmiastowy efekt lśniącej, napiętej, gładkiej skóry – a więc wszystko to, o czym marzysz szykując się na wielkie wyjście! La Playa wykorzystuje kwas polimlekowy – jeden z najsilniejszych biostymulatorów, a więcej substancji mających zdolność pobudzania fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny, co skutkuje widocznym ujędrnieniem, odmłodzeniem i zagęszczeniem skóry. Do tej pory jednak kwas polimlekowy był znany głównie z produktów podawanych iniekcyjne przez lekarza. La Playa to przełomowa formuła, ponieważ preparat może być aplikowany bezpośrednio na skórę podczas mikronakłuwania (mezoterapii mikroigłowej), a zabieg może być wykonywany przez kosmetologa.

La Playę wzbogaconow też w dodatkowe składniki: kwas hialuronowy o silnym działaniu nawilżającym, wspierany przez glutation (rozjaśnia skórę, ujednolica jej koloryt), witaminę C (prawdziwa witamina młodości – chroni przed stresem oksydacyjnym, rozjaśnia, dodaje blasku, ujędrnia), a także kompleks aminokwasów i peptydów, które nawilżają, odbudowują i odmładzają skórę od środka. Działając synergicznie składniki te tworzą odżywczy, regenerujący koktajl, który wchłania się w skórę dzięki mikrokanalikom powstałym podczas mikronakłuwania, a mechaniczne mikrourazy dodatkowo pobudzają w skórze procesy naprawcze.

La Playa

Efekty zabiegu

La Playa zapewnia szybko widoczne efekty – skóra staje się promienna, gładka, wypoczęta, ładnie napięta, mniej widoczne stają się rozszerzone pory. Tuż po wykonaniu zabiegu może być lekko zaczerwieniona od mikronakłuć, ale objawy te są przejściowe i szybko znikają. Jeśli planujesz wielkie wyjście, najlepiej wykonaj La Playę najpóźniej na 2-3 dni przed imprezą. Ile razy go powtórzyć? Już jeden zabieg da zauważalny efekt, ale najlepiej wykonać go w serii 3 powtórzeń co 2-4 tygodnie.

Pacjentki są bardzo zadowolone z tych pierwszych efektów działania La Playa, ale pełne korzyści tak naprawdę będziesz mogła docenić dopiero po upływie ok. 3-6 miesięcy. Tyle bowiem trwa przebudowa kolagenu w skórze, wywołana działaniem kwasu polimlekowego. To:

  • widoczne zagęszczenie i ujędrnienie skóry,
  • wyrównanie jej struktury,
  • spłycenie drobnych zmarszczek,
  • zwiększenie napięcia i elastyczności skóry,
  • ujednolicenie kolorytu, rozjaśnienie,
  • rozświetlenie, efekt glow, promienna, pełna naturalnego blasku skóra,
  • silne nawilżenie i odżywienie skóry.
Gabinet Sztuk Pięknych
Gabinet Sztuk Pięknych
Gabinet Sztuk Pięknych

Zabieg wykonasz w:

Gabinet Sztuk Pięknych

Gabinet Sztuk Pięknych
ul. N. Barlickiego 11, Gliwice
tel. 505 442 406
www.facebook.com/GabinetSztukPieknych
www.instagram.com/gabinetsztukpieknych/

Dodaj komentarz

Podobne tematy

La Playa w połączeniu z mikronakłuwaniem frakcyjnym

Mikronakłuwanie nie tylko pobudza w skórze procesy naprawcze poprzez kontrolowane mikrouszkodzenia, ale też ułatwia wchłanianie składników aktywnych aplikowanych w trakcie zabiegu, takich jak koktajl biostymulujący La Playa. Zobaczcie film z zabiegu w klinice Projekt Skóra.

La Playa – idealny zabieg po wakacjach!

La Playa to zabieg z kwasem polimlekowym, który świetnie odżywia i nawilża skórę po wakacjach! Zabiegowi w gabinecie dr Gabrieli Boguckiej poddała się znana trenerka osobista Kasia Zaremba.


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki