WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Hi-Tech Collagen Therapy Summer

Autorska terapia biostymulująca skórę Hi-Tech Collagen Therapy stała się już bestsellerem Kliniki Strzałkowski! Ponieważ wykorzystywany jest w niej laser CO2 (niezalecany do stosowania latem), eksperci Kliniki Strzałkowski opracowali letnią wersję zabiegu – Hi-Tech Collagen Therapy Summer, którą można bezpiecznie wykonywać nawet w środku wakacji, aby cieszyć się jędrną, napiętą, dogłębnie nawilżoną i promienną cerą przez cały rok!

Na czym polega zabieg?

Ta wyjątkowa terapia pobudzająca młodość skóry od środka składa się aż z 7 etapów:
4 wykonywanych w gabinecie i 3 zalecanych w domowej pielęgnacji. Ich synergiczne działanie zapewnia spektakularną poprawę jędrności i jakości skóry poprzez pobudzenie fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych i elastynowych, uruchomienie naturalnych procesów regeneracji i dostarczenie skórze składników nawilżających i odżywczych.

Hi-Tech Collagen Therapy Summer to:

 • Mezoterapia mikroigłowa z osoczem bogatopłytkowym – autologiczną substancją regeneracyjną pozyskiwaną z własnej krwi pacjenta; zabieg wykonywany jest urządzeniem Vital Injector 2 – jest to tzw. mezoterapia próżniowa wieloigłowa, która zapewnia równomierne podanie preparatu bez bólu i siniaczków.
 • Radiofrekwencja mikroigłowa Morpheus8 – wyjątkowa technologia dostarczania skórze energii fal radiowych, która (jako jedyna) pozwala sięgać nawet do warstwy tkanki podskórnej, dzięki czemu możemy nie tylko wywołać w skórze silny proces przebudowy, ale też modelować warstwę tłuszczu. Zabieg wykonywany jest specjalnym aplikatorem z mikroigiełkami emitującymi energię RF w sposób frakcyjny, co pobudza procesy regeneracyjne i naprawcze w skórze. Po zabiegu na skórze widoczne jest zaczerwienienie i drobne mikrouszkodzenia, które ustępują w ciągu kolejnych 2-3 dni.
 • Po tygodniu – spersonalizowana mezoterapia o silnym działaniu rewitalizującym i nawilżającym, wykonywana na całej twarzy, także w okolicy oczu. Dr Strzałkowski wykorzystuje autorską technikę łączenia różnych preparatów Fillmed (m.in. bestsellerowego NCTF®135 HA) dobranych do różnych obszarów twarzy, wykonując zabieg także w okolicy oczu (łącznie z ruchomą częścią powiek i wzdłuż linii rzęs) innowacyjną techniką Nanosoft Eye Booster – podając preparat za pomocą specjalnej nakładki na strzykawkę z trzema mikroigłami o długości 0,6 mm. Dzięki temu zabieg jest bezpieczny i całkowicie bezbolesny.
 • Domowa pielęgnacja – indywidualnie dobrane kosmetyki z gamy Medik8, krem ochronny z SPF 50 oraz naturalne suplementy francuskiej marki D-LAB Nutricosmetics dodatkowo pobudzają produkcję kolagenu i elastyny w skórze oraz wzmacniają jej właściwości ochronne. Pierwsza wizyta trwa ok. 1,5 godziny. Kolejna (mezoterapia) to ok. 30 minut (+ 30 minut wcześniej nakładana jest maść znieczulająca). Cała terapia zajmuje ok. 2-2,5 godziny.

Efekty zabiegu

Dzięki połączeniu metod silnie biostymulujących i rewitalizujących skórę pierwsze efekty zobaczysz tuż po zabiegu – skóra jest silnie nawilżona, napięta, promienna, pełna blasku.
W kolejnych 1-3 miesiącach następuje stopniowa radykalna poprawa jędrności i gęstości skóry, co skutkuje też naturalnym liftingiem. Zauważalne efekty Hi-Tech Collagen to:

 • nawilżenie i rozświetlenie skóry,
 • poprawa napięcia i elastyczności skóry,
 • ujędrnienie i zagęszczenie skóry, jej przebudowa,
 • ujednolicenie jej kolorytu, rozjaśnienie przebarwień,
 • wygładzenie drobnych zmarszczek,
 • odmłodzenie owalu, naturalny lifting,
 • redukcja cieni i worków pod oczami,
 • wyrównanie struktury skóry, poprawa jej jakości,
 • redukcja drobnych blizn np. potrądzikowych, obkurczenie porów.

Moje wrażenia:

Anna Kondratowicz, WirtualnaKlinika.pl: Bardzo polubiłam klasyczną Hi-Tech Collagen Therapy, której poddałam się w ubiegłym roku (zobaczcie filmik TUTAJ). Zabieg świetnie napina skórę, wyraźnie ją zagęszcza i ujędrnia – czuć to w dotyku, widać po owalu:-) W wersji Summer nie ma lasera CO2, co jest problematyczne latem, za to dr Strzałkowski „wkomponował” w terapię radiofrekwencję mikroigłową Morpheus8 – zabieg, którego byłam bardzo ciekawa. Rzeczywiście – doskonały! Nie tylko zagęszcza skórę (co czułam pod palcami już po 2 tygodniach, a przecież efekt będzie się rozwijać w czasie dzięki pobudzeniu produkcji kolagenu i elastyny), ale też poprawia jej strukturę, zwęża pory, poprawia ukrwienie, sprawia, że po prostu wygląda lepiej. Czy boli? Na pewno nie jest to zabieg SPA:-) Mimo znieczulenia jest odczuwalny – w moim przypadku najbardziej na czole, a najmniej, ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu, na szyi i dekolcie (choć tam nie miałam kremu znieczulającego). Odczucia są więc chyba w dużym stopniu kwestią indywidualną, ale na pewno spokojnie można (i warto!) je znieść, niezależnie od stopnia natężenia. Przed radiofrekwencją podawane jest osocze – jednak zastosowanie urządzenia do mezoterapii wieloigłowej próżniowej powoduje, że ta część jest kompletnie bezbolesna. Po tygodniu – rewitalizująca uczta dla skóry w postaci kompleksowej mezoterapii preparatami Fillmed (w tym „kultowym” NCTF®135 HA). Uwielbiam nakładkę na igłę Nano-Soft, która pozwala bezboleśnie (i bez późniejszych obrzęków oraz siniaków) „ostrzykiwać” skórę wokół oczu, także na ruchomej części powiek. Efekty? Po dwóch tygodniach zaobserwowałam poprawę jakości skóry – wizualnie i w dotyku, a po miesiącu – poprawę owalu i lekkie uniesienie chomiczków! Czekam na więcej:-)

Morpheus

Dodaj komentarz

Podobne tematy

Hand Magic

Zabieg Hand Magic w Klinice Strzałkowski

Hand Magic to najnowsza terapia łączona opracowana przez dr. Franciszka Strzałkowskiego. Wykorzystuje synergię działania IPL i preparatu biostymulującego skórę na bazie R-kolagenu dla odmłodzenia i rozjaśnienia dłoni. Miałam przyjemność wypróbować ten zabieg na swoich dłoniach!

La Playa w połączeniu z mikronakłuwaniem frakcyjnym

Mikronakłuwanie nie tylko pobudza w skórze procesy naprawcze poprzez kontrolowane mikrouszkodzenia, ale też ułatwia wchłanianie składników aktywnych aplikowanych w trakcie zabiegu, takich jak koktajl biostymulujący La Playa. Zobaczcie film z zabiegu w klinice Projekt Skóra.

Mezoterapia skóry osoczem bogatopłytkowym

Osocze bogatopłytkowe PRP to naturalny, pozyskiwany z krwi pacjenta, „koktajl” do mezoterapii. Zabieg poleca dr n. med. Justyna Jończyk, specjalistka chirurgii plastycznej z One Clinic w Warszawie.


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki