WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Clarena na jesień

Frost Peel w służbie pięknej skóry

Tej jesieni wypróbuj nowy autorski zabieg Clareny – Frost Peel. To przełomowy peeling kosmetologiczny o dermatologicznej skuteczności. Odmładza skórę, poprawia jej jędrność, elastyczność i spłyca zmarszczki. Sprawdzi się w walce z przebarwieniami, nierównym kolorytem i innymi powakacyjnymi problemami skóry.

Jeśli po lecie Twoja skóra wymaga stymulacji i rewitalizacji, a dodatkowo czujesz, że utraciła dawną jędrność i elastyczność, to najwyższa pora działać. Jeśli borykasz się z przebarwieniami, potrzebujesz rozjaśnienia i ujednolicenia kolorytu cery, sprawdź bezpieczny zabieg złuszczający Frost Peel od Clareny.

Jesienią czas na kwas

Jesień i zima, a nawet wczesna wiosna, to doskonały czas na specjalistyczne zabiegi złuszczające, które bazują na zaawansowanych formułach kwasów. W tym okresie zmniejsza się ryzyko intensywnej ekspozycji na słońce, które oczyszczoną, złuszczoną i odsłoniętą po zabiegu skórę mogłoby podrażnić. – Skórę poddawaną profesjonalnym zabiegom złuszczania zawsze należy zabezpieczać przed promieniami UV. Kwasy doskonale eksponują  bowiem młodsze warstwy naskórka. Najlepiej zatem wykonywać je  w miesiącach, gdy słońca jest jak najmniej – radzi Małgorzata Pindur (Clarena).

Frost Peel – skuteczność kwasu

Autorski zabieg Clareny – Frost Peel – pozwala rozszerzyć ofertę salonów kosmetycznych o nieinwazyjne zabiegi peelingów kosmetycznych o dermatologicznej skuteczności. Frost Peel wykorzystuje pochodną jednego z najskuteczniejszych kwasów rekomendowanych do peelingów – kwasu trójchlorooctowy (TCA). Unikatem jest tu połączenie specjalnej bazy żelowej z kwasem, czego efektem jest powstanie mieszaniny o podwyższonym pH. Gwarantuje to pełne bezpieczeństwo zabiegów peelingujących. Marka Clarena, z myślą o dopasowaniu zabiegu do indywidualnych potrzeb klientów, opracowała dwa rodzaje zastawów pielęgnacyjnych – Frost Peel I i Frost Peel II.

Z myślą o skórze wymagającej

Zabieg Frost Peel, dzięki delikatnej formule, dedykowany jest cerze ze zmarszczkami, przebarwieniami, objawami fotostarzenia, a także nierównym kolorytem. To doskonała propozycja dla osób borykających się z bliznami potrądzikowymi i pozapalnymi oraz z poszerzonymi ujściami gruczołów łojowych. Co więcej, Frost Peel stosowany może być zarówno na twarz, jak i na całe ciało. – Dwa stopnie działania zabiegu Frost Peel pozwalają precyzyjnie dopasować zabieg do rodzaju problemów skórnych. Frost Peel I jest łagodniejszy, Frost Peel II daje efekt silniejszej chemabrazji – mówi Małgorzata Pindur. Frost Peel I to propozycja dla skóry dojrzałej, która wymaga dodatkowej stymulacji i rewitalizacji. To także doskonałe rozwiązanie dla cery łojotokowej z zaskórnikami i zmianami skórnymi, takimi jak blizny lub przebarwienia. Frost Peel II wykorzystywany jest w bardziej złożonych przypadkach. Należą do nich brak jędrności i elastyczności skóry, a także widoczne objawy fotostarzenia, a nawet głębokie rozstępy i blizny.

Czas na piękną skórę

Dzięki innowacyjnemu zabiegowi Frost Peel skóra jest zregenerowana i zadbana. Kwasy skutecznie złuszczają naskórek, a skóra właściwa jest stymulowana do zwiększonej syntezy kolagenu, elastyny i kwasy hialuronowego. Pozwala to pozbyć się widocznych defektów, a do tego zainicjować przebudowę jej głębszych struktur. Pamiętajmy, aby po zabiegu w gabinecie odżywić i dobrze zadbać o skórę w domu. Po profesjonalnym peelingu potrzebuje ona dogłębnego nawilżenia i szczególnej ochrony przed promieniowaniem UV. Doskonałą propozycją będą kosmetyki z serii Eco Line od Clareny z roślinnymi komórkami macierzystymi, które stymulują odnowę naskórka i zmniejszają ryzyko podrażnień

Dodaj komentarz

Podobne tematy

problemy skórne po lecie

Skórne problemy po lecie

Lato przynosi poprawę skóry trądzikowej, poprawia koloryt cery, dodaje jej promiennego blasku… Ale tylko na chwilę! Już jesienią odczujesz skutki […]

Cosmelan

Opinie ekspertów: Cosmelan i Dermamelan

Zabiegi te należą do najskuteczniejszych metod rozjaśniania przebarwień oraz im zapobiegającym. Warto stosować je profilaktycznie i prewencyjnie, szczególnie latem, gdy […]


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki