WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Efekt Baby Face z laserem Lavieen!

Laser tulowy Lavieen pozwala wykonywać bardzo skuteczne zabiegi na przebawienia, blizny, rozszerzone pory, utratę jędrności i elastyczności skóry – z minimalnym czasem rekonwalescencji. Baby Face to efekt jednolitej, rozświetlonej, promiennej, napiętej skóry – pożądany przez pacjentki w każdym wieku! Zabieg poleca dr Katarzyna Hawro-Boratyn z kliniki Dr Radziejewska (www.radziejewska.pl).

Jak działa Lavieen?

Technologia lasera tulowego o długości fali 1927 nm pozwala wykonywać wysoce efektywne i bezpieczne zabiegi na różne problemy skóry, w tym tak trudne i oporne w leczeniu innymi metodami, jak głębokie przebarwienia czy blizny potrądzikowe. W przeciwieństwie do innych technologii na podobne wskazania Lavieen wyróżnia się krótkim czasem trwania zabiegu (ok. 10 min), komfortem i brakiem bólu dla pacjenta oraz minimalnym okresem rekonwalescencji – w większości przypadków już następnego dnia możesz spokojnie wrócić do codziennych aktywności. Jest to też jedyny laser tulowy ze skanerem frakcyjnym, co zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i wysoką skuteczność zabiegów.

laser Lavieen

Lavieen może pracować w trzech trybach: ablacyjnym (blizny, rozstępy, głęboka przebudowa skóry), subablacyjnym (leczenie melasmy, piegów, hiperpigmentacji) i nieablacyjnym (zabiegi odmładzające), łącząc zalety innych laserów odmładzających i działających na przebarwienia. Dzięki możliwości indywidualnego doboru parametrów (ilość dostarczanej energii, długość impulsu, głębokość działania) doskonale radzi sobie z wieloma wskazaniami, takimi jak:

  • zmiany pigmentacyjne, w tym melasma, plamy starcze i posłoneczne, laser Lavieen doskonale radzi sobie nawet z głębokimi przebarwieniami, zlokalizowanymi w podstawnej warstwie naskórka, w której występują duże ilości melanocytów i melaniny,
  • rozszerzone pory,
  • blizny potrądzikowe, pooperacyjne, oparzeniowe,
  • drobne zmarszczki,
  • utrata napięcia, jędrności i elastyczności skóry (głęboka przebudowa skóry od warstwy podstawnej),
  • nierówna struktura skóry,
  • niejednolity koloryt skóry (zabieg tonowania).

Co ważne, laser tulowy można zastosować także u osób o ciemniejszej karnacji, co jest zwykle przeciwwskazaniem do laseroterapii, a zabiegi mogą być wykonywane bezpiecznie przez cały rok.

Efekt Baby Face

To bardzo pożądany w każdym wieku efekt rozświetlonej, gładkiej, jednolitej, ładnie napiętej skóry! Zmarszczki są spłycone, pory zwężone, skóra jest gładka jak u niemowlaka:-) A wszystko bez bólu i konieczności wyłączania się z codziennego życia. Nic więc dziwnego, że na laser tulowy decydują się nie tylko pacjenci z widocznymi defektami estetycznymi, takimi jak przebarwienia czy blizny, ale też osoby chcące zachować młody, promienny wygląd skóry niezależnie od wieku. To świetna profilaktyka przeciwstarzeniowa. Pierwsze efekty widać już po jednym zabiegu. Zwykle jednak dla uzyskania pożądanego rezultatu zabiegi trzeba powtórzyć 2-3 razy w odstępie miesiąca.

Zabieg wykonasz w:

Dr Radziejewska logo

Dr Radziejewska Medycyna Estetyczna i Flebologia
ul. Saska 6a lok. 4, Warszawa
tel. +48 600 888 988
www.radziejewska.pl

Więcej o laserze Lavieen:
www.euroscalemed.pl

Euroscalemed

Dodaj komentarz

Podobne tematy


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki