WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Venus Legacy

Ciało bogini z Venus Legacy

Ten zabieg to wiosenny hit gabinetów! Venus Legacy nie tylko skutecznie modeluje i ujędrnia ciało, ale też uznawany jest za jeden z najbardziej skutecznych zabiegów nawet na zaawansowany cellulit. A wszystko w pełnym komforcie, bez bólu i okresu rekonwalescencji! 

Venus LegacyJak działa Venus Legacy?

Venus Legacy to pierwsze i jedyne urządzenie posiadające certyfikat FDA i stosujące zaawansowaną technologię 4D. Jest to kombinacja multipolarnej fali radiowej z impulsowym polem magnetycznym, technologią VariPulse oraz technologią podniesienia temperatury tkanki w czasie rzeczywistym. Co to oznacza w praktyce?

  • Multipolarna fala radiowa  powoduje kurczenie się włókien kolagenowych i stymuluje syntezę kolagenu; pobudza lipolizę, czyli redukcję nagromadzonych komórek tłuszczowych.
  • Impulsowe pole magnetyczne pobudza syntezę kolagenu i tworzenie się fibroblastów, dzięki czemu skóra staje się bardziej jędrna i lepiej napięta; powoduje formowanie nowych naczyń włosowatych.
  • Technologia VariPulse – zapewnia drenaż limfatyczny i poprawę krążenia, co przeciwdziała gromadzeniu wody i obrzękom, a także tzw. cellulitowi wodnemu.
  • Technologia podniesienia temperatury tkanki w czasie rzeczywistym – temperatura tkanek jest cały czas widoczna na ekranie, wbudowany termometr pozwala na jej precyzyjne kontrolowanie, co jest ważne dla bezpieczeństwa i skuteczności zabiegu.

Do zabiegów stosowane są 4 rączki zabiegowe, dzięki którym można „‚opracować” całe ciało, w tym: LiftFX do odmładzania i modelowania twarzy oraz redukcji tkanki tłuszczowej w trudno dostępnych obszarach ciała, jak fałdki pod biustem czy na ramionach, oraz SculptFX do konturowania ciała i redukcji cellulitu na większych obszarach.

Zabieg jest szybki (trwa tylko ok. 30 minut) i przyjemny, przypomina relaksujący masaż. Od razu po nim można wrócić do pracy i innych codziennych aktywności (jest to tzw. zabieg lunchowy).

Efekty zabiegu

Dochodzi do zagęszczenia i ujędrnienia skóry, likwidacji lokalnie nagromadzonego tłuszczyku, np. z brzucha, ramion, pośladków czy nóg, a także redukcji cellulitu i przeciwdziałaniu obrzękom. Venus Legacy może też być stosowane na twarz, np. w celu wygładzenia zmarszczek, zmniejszenia obrzęków wokół oczu czy redukcji podwójnego podbródka.

Venus Legacy wskazaniaPierwsze efekty poprawy napięcia skóry są widoczne od razu już po jednym zabiegu. Optymalny rezultat uzyskamy po serii 6-10 zabiegów (zwykle wystarczy 6) wykonywanych w odstępach 7-10 dni.
Efekty nasilają się stopniowo – minimum 2-3 tygodnie trwa proces usuwania z organizmu uszkodzonych komórek tłuszczowych i przebudowa kolagenu. Warto w tym czasie pić duże ilości wody, co usprawnia drenaż, można też suplementować witaminę C, która sprzyja produkcji nowego zdrowego kolagenu. Potem zabieg warto powtórzyć dla „przypomnienia” po 2 miesiącach.

Pacjentki, które już korzystały z Venus, podkreślają niezwykłą skuteczność tego urządzenia na tle innych („Po latach stosowania różnych metod, mam pewność, iż mogę nareszcie założyć dwuczęściowy kostium kąpielowy” ), komfort podczas zabiegu („Zabieg przypominał rozgrzewający masaż, a rezultaty były bardzo szybko widoczne. Moje nogi nigdy nie wyglądały tak dobrze”) oraz możliwość wykonywania zabiegów na twarz („Niesamowite. Szyja i podbródek są lepiej zaznaczone. Wyglądam i czuję się młodziej”).

Dodaj komentarz

Podobne tematy


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki