WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

dieta na cellulit

Dieta HCG redukuje cellulit!

Pisaliśmy już o diecie HCG, która pozwala na bezpieczną utratę wagi już w 3 tygodnie i zmianę nawyków żywieniowych na lata. Dieta ta może też być stosowana przez szczupłe osoby, które mają problem np. pociążowego wiotkiego brzuszka czy cellulitu i chcą wymodelować sylwetkę oraz oczyścić organizm z toksyn. Dietę HCG poleca Martyna Paliborek, ambasadorka diety HCG.

Martyna zawsze była szczupłą osobą. Po dwóch ciążach został jej jednak wiotki brzuszek i cellulit, który mimo ćwiczeń nie chciał zniknąć! Dlatego zdecydowała się na dietę HCG, w której dostarczasz organizmowi jedynie 500 kalorii dziennie przez 21 dni. Co ważne, gubisz tłuszczyk tylko z tych okolic, w których jest go w nadmiarze, więc w wypadku Martyny – z brzuszka i z okolic objętych cellulitem, bez dużej utraty kilogramów.

Jak działa dieta HCG?

Kiedy jesz, mały obszar w mózgu – podwzgórze – liczy kalorie. Kiedy przestajesz jeść, podwzgórze zauważa to i przełącza organizm w tryb „głód” – wtedy zaczyna robić wszystko, aby zaoszczędzić kalorie poprzez „zjadanie” mięśni, rozrzedzanie kości i odkładanie tłuszczu. Czujesz się więc osłabiona i rozdrażniona, ale tak naprawdę do największej katastrofy dochodzi w momencie, gdy kończysz dietę i zaczynasz normalnie jeść – wszystkie kalorie są magazynowane przede wszystkim jako tłuszcz i pojawia się efekt jo-jo.

krople HCGW diecie HCG nasze podwzgórze wydaje zupełnie inne polecenie organizmowi niż podczas klasycznej głodówki. Dzięki kroplom z informacją hormonu gonadotropiny kosmówkowej (jedynie informacją, a nie fizycznym związkiem – to ważne, dzięki temu dietę mogą też stosować np. osoby z chorobą Hashimoto), nasz organizm nie jest przełączany na tryb „głód – oszczędzanie” , ale na tryb „głód – konieczność przekazania jak największej ilości energii do celów zabezpieczenia prawidłowego rozwoju”. To sprawia, że masz do wykorzystania od 2500 do 3500 kcal – dzięki temu nie tylko nie odczuwasz głodu, ale też masz ogromny przypływ energii.

„Podczas tej diety wysprzątałam cały dom jak nigdy wcześniej!”, „Mój trener był zdziwiony, skąd mam tyle energii na ćwiczeń na siłowni”, „Czułam się fantastycznie, wstawałam wcześnie rano, a energia nie opuszczała mnie do końca dnia” – mówią osoby, które już były na diecie HCG.

Co najważniejsze, w trakcie tej diety tłuszcz jest spalany (a nie oszczędzany tak jak w innych dietach) w celu zabezpieczenia niezbędnej dla normalnego rozwoju ilości energii. Nie rujnujesz swoich mięśni i kości, nie magazynujesz tłuszczu – nie powstaje więc efekt jo-jo.

Zobacz też, na czym dokładnie polega dieta HCG i ile można na niej schudnąć >

dieta HCG
Pełen zestaw kropli bioinformacyjnych i suplementów wraz ze specjalnym preparatem detoksykującym do kąpieli kosztuje 800 zł. Możesz też dokupić specjalne kosmetyki, które można bezpiecznie korzystać w trakcie trwania diety (krem do twarzy i balsam do ciała).

Tylko 21 dni

Tyle trwa właściwa dieta – spożywasz wtedy posiłki 500 kcal (codziennie obowiązkowo 2 x 10 dag białka, np. mięso lub nabiał) oraz specjalną kompozycję suplementów oraz bioinformacyjnych kropli HCG (3 x 12 kropli dziennie). Następnie przechodzisz na 3-tygodniowy okres stabilizacji (również połączony z suplementacją i odpowiednimi kroplami), dzięki któremu utrwalisz nowe nawyki żywieniowe. W czasie diety nie wolno farbować włosów ani stosować oleistych i tłuszczowych kosmetyków, ponieważ mogłoby to spowolnić lub zahamować cały proces.

Myślisz, że to trudne? Po pierwsze nie musisz się martwić o przepisy – pomysły na pyszne dania dostaniesz od firmy, całodobowo możesz też kontaktować się z coachem diety HCG, jeśli potrzebujesz wsparcia lub dodatkowych wyjaśnień.

dieta HCG

przepisy dieta HCG
Razem z książeczką zawierającą dokładną instrukcję, jak stosować dietę HCG, otrzymasz też przepisy na smaczne dania – na każdy etap diety.

 

Dodaj komentarz

Podobne tematy

Prolon

Dieta imitująca głodówkę Prolon

Prolon to nowość na rynku! Nie kolejna dieta-cud, ale poparta badaniami medycznymi gotowa dieta imitująca głodówkę, stworzona przez guru długowieczności […]


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki