WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Weekend Pełen Gwiazd

Pod tą nazwą odbyło się wydarzenie organizowane przez Novagroup, podczas którego zaprezentowano nowy zabieg Skeyndor Probiome Peel. Byliśmy tam!

Podczas wyjazdu, który odbył się 15-17 września w malowniczo położonym obiekcie Gwiazda Morza Resort Spa&Sport we Władysławowie, miała miejsce premiera najnowszej linii profesjonalnych peelingów chemicznych Probiome Peel, a także prezentacja konceptu Instytutu Przyszłości Skeyndor. Podczas tego weekendu marka zaprezentowała też ambasadorkę marki Skeyndor – Miss Polonia 2021/20 Natalię Gryglewską. Oprócz sporej dawki informacji na temat nowego zabiegu i produktów Skeyndor czekało też na nas wiele atrakcji, m.in. widowisko znanego iluzjonisty – Tomasza Juszy, który w magiczny sposób wyczarowywał produkty świąteczne marki :-). Wyjątkowy wieczór zakończył się uroczystą kolacją i bankietem w stylu Hollywood, który trwał do białego rana.

Probiome Peel

To profesjonalna linia peelingów chemicznych do zaawansowanej pielęgnacji, która przyspiesza regenerację skóry i odbudowuje jej mikrobiom dzięki kompleksowi multibiotycznemu. To 5 wysoce skutecznych peelingów, opracowanych z użyciem specjalnej kombinacji kwasów, które  dopasowane są do każdego typu cery: wrażliwej, pozbawionej blasku, z przebarwieniami, tłustej i z oznakami fotostarzenia. Zabiegi uzupełnia pielęgnacja domowa w oparciu o kompleks odbudowujący mikrobiom, emulsję koloryzacyjną z SPF50 i multiwitaminowy krem na noc.

Dodaj komentarz

Podobne tematy

LaserVille

Epilacja laserowa w LaserVille

Lato, a ja wybieram się na epilację laserową pach. :-) Można? Można! Pod warunkiem że zabieg wykonywany jest odpowiednim laserem, a ty przestrzegasz zaleceń pozabiegowych. Epilację wykonałam w miejscu, które specjalizuje się w tego typu zabiegach – LaserVille w Warszawie. Poznajcie moje wrażenia z wizyty!


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki