WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Weekend Pełen Gwiazd

Pod tą nazwą odbyło się wydarzenie organizowane przez Novagroup, podczas którego zaprezentowano nowy zabieg Skeyndor Probiome Peel. Byliśmy tam!

Podczas wyjazdu, który odbył się 15-17 września w malowniczo położonym obiekcie Gwiazda Morza Resort Spa&Sport we Władysławowie, miała miejsce premiera najnowszej linii profesjonalnych peelingów chemicznych Probiome Peel, a także prezentacja konceptu Instytutu Przyszłości Skeyndor. Podczas tego weekendu marka zaprezentowała też ambasadorkę marki Skeyndor – Miss Polonia 2021/20 Natalię Gryglewską. Oprócz sporej dawki informacji na temat nowego zabiegu i produktów Skeyndor czekało też na nas wiele atrakcji, m.in. widowisko znanego iluzjonisty – Tomasza Juszy, który w magiczny sposób wyczarowywał produkty świąteczne marki :-). Wyjątkowy wieczór zakończył się uroczystą kolacją i bankietem w stylu Hollywood, który trwał do białego rana.

Probiome Peel

To profesjonalna linia peelingów chemicznych do zaawansowanej pielęgnacji, która przyspiesza regenerację skóry i odbudowuje jej mikrobiom dzięki kompleksowi multibiotycznemu. To 5 wysoce skutecznych peelingów, opracowanych z użyciem specjalnej kombinacji kwasów, które  dopasowane są do każdego typu cery: wrażliwej, pozbawionej blasku, z przebarwieniami, tłustej i z oznakami fotostarzenia. Zabiegi uzupełnia pielęgnacja domowa w oparciu o kompleks odbudowujący mikrobiom, emulsję koloryzacyjną z SPF50 i multiwitaminowy krem na noc.

Dodaj komentarz

Podobne tematy

kosmetyki na dzień kobiet

Kosmetyki na Dzień Kobiet

Dzień Kobiet jest okazją do podarowania swojej dziewczynie, żonie, mamie lub przyjaciółce prezentu niebanalnego. Kosmetyki będą idealne!

zabiegi bankietowe dr Barbara Jerschina

Zabiegi z natychmiastowym efektem glow!

Planujesz wielkie wyjście lub imprezę? Chcesz wyglądać oszałamiająco? Sprawdź, jakie zabiegi najszybciej zapewniają taki efekt! Poleca dr Barbara Jerschina ze swoim zespołem.


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki