WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

JADE 2021

Jedyna Taka Akademia Dermatologii Estetycznej JADE 2021

Już w dniach 11-13 czerwca br. odbędzie się Jedyna Taka Akademia Dermatologii Estetycznej – Spotkanie Praktyków (JADE 2021), która w tym roku będzie miała miejsce w Radisson Blu Hotel w Sopocie. W trosce o najwyższą jakość spotkania oraz bezpieczeństwo uczestników, tegoroczna edycja Kongresu odbędzie się w nowoczesnej, hybrydowej formule. Ruszyły już zapisy!

Kongres to bez wątpienia doskonała okazja do tego, aby zarówno spotkać się z krajowymi specjalistami z dziedziny dermatologii estetycznej, jak również by sprawdzić, co nowego w dermatologii estetycznej. Jak co roku wysoki poziom merytoryczny wydarzenia gwarantuje Komitet Naukowy, złożony z czołowych polskich autorytetów z wyżej wspomnianej dziedziny.

„Serdecznie zapraszam – w imieniu swoim oraz całego Komitetu Organizacyjnego – na kolejną edycję JADE Spotkanie Praktyków 2021. Zaprosiliśmy wielu wybitnych specjalistów z różnych zagadnień dotyczących dermatologii estetycznej. Mamy nadzieję, że spotkanie będzie miało nie tylko charakter naukowy i czysto praktyczny – bo takie jest założenie naszych Kongresów – ale również będzie miłym spotkaniem towarzyskim. Jesteśmy wszyscy tego spragnieni i chcemy wrócić do świata przed pandemią po to, żeby wymieniać się na żywo naszym doświadczeniem i czerpać jak najwięcej z doświadczenia innych. Wszystkich uczestników chcemy ugościć jak najbliższych przyjaciół, dlatego też ponownie zapraszamy do Sopotu, który w okresie czerwcowym jest na tyle pełen uroku, że po obradach będziemy mogli pospacerować i się zrelaksować” – mówi prof. dr hab. n. med. Barbara Zegarska, Przewodnicząca Sekcji Dermatologii Estetycznej PTD.

Podczas tegorocznej edycji Kongresu przewidziano wiele warsztatów praktycznych oraz sesji naukowych, prowadzonych przez ekspertów z wieloletnim stażem. Pierwszego dnia Kongresu odbędą się workshopy z zastosowaniem toksyny botulinowej, wypełniaczy, autoprzeszczepów tkanki tłuszczowej, nici chirurgicznych, peelingów oraz urządzeń laserowych. Z kolei drugiego dnia nie zabraknie między innymi sesji ciekawych przypadków lekarzy praktyków, zaś trzeciego dnia odbędzie się m.in. wykład „Problemy ekonomiczne, prawne i rola mediów społecznościowych w codziennej praktyce lekarskiej”.

Co istotne, mając na uwadze bezpieczeństwo wszystkich uczestników JADE 2021, jak również chcąc wyjść naprzeciw nowej rzeczywistości, jego tegoroczna edycja odbywać się będzie w formule hybrydowej, pozwalającej na wybór dogodnego formatu uczestnictwa (tj. uczestnictwo stacjonarne bądź poprzez śledzenie transmisji na specjalnie przygotowanej platformie internetowej). Za realizację techniczną oraz multimedialną wydarzenia odpowiadać będzie agencja Idea Creative Group.

„Obecna dynamika rynkowa sprawiła, iż wiele dziedzin – w tym dermatologia estetyczna – potrzebuje nowoczesnego i świeżego spojrzenia na pewne zagadnienia. Jako agencja kreatywna sięgamy po nowatorskie rozwiązania, które pozwalają nie tylko pozostać w stałym kontakcie z otoczeniem, lecz również i umożliwiają odtworzenie realnej rzeczywistości w warunkach online’owych. Dlatego podczas tegorocznej edycji JADE nie zabraknie rozbudowanej oprawy wizji oraz innowacyjnego contentu animacyjnego, który pozwoli osiągnąć nowoczesną przestrzeń tak do zdobywania wiedzy, jak i dzielenia się nią z uczestnikami” – mówi Aneta Radzimirska, CEO w Idea Creative Group.

Warto w tym miejscu dodać, iż specjalnie na tę okoliczność wybudowane zostanie Wirtualne Studio, gdzie prezentowane będą wszystkie wykłady. To tu właśnie uczestnicy Kongresu spotykać się będą z Komitetem Naukowym, oglądać przygotowane i nagrane wcześniej warsztaty, a także omawiać wspólnie ze specjalistami wyświetlane na ekranie diodowym zabiegi.
Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Komitet Naukowy Sekcji Dermatologii Estetycznej Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Więcej informacji odnośnie Kongresu (w tym rejestracja oraz program) znajduje się pod adresem https://jade2021.pl/

Dodaj komentarz

Podobne tematy

JADE 2021

JADE 2021

W dniach 11-13 czerwca 2021 odbył się kongres sekcji Dermatologii Estetycznej PTD – JADE. Było to pierwsze od prawie 2 lat […]

Nowości w medycynie estetycznej

Byliśmy z kamerą na XVIII Międzynarodowym Kongresie Dermatologii Estetycznej i Anti-Aging. O nowości na kongresie zapytaliśmy dr Barbarę Walkiewicz-Cyrańską, dermatolog, […]


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki