WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

poprawa uśmiechu, Unident Union

Metamorfozy metodą Dental Face Lifting®

Ta innowacyjna technika poprawy wyglądu twarzy – łącząca interdyscyplinarną stomatologię (ortodoncja, implantologia, protetyka, periodontologia, stomatologia estetyczna) z medycyną estetyczną – pozwala uzyskać spektakularny efekt poprawy wyglądu twarzy. Zobacz efekty metamorfoz, jakie przeszły pacjentki Unident Union we Wrocławiu. 

dr Iwona Gnach-OlejniczakNasz ekspert: dr Iwona Gnach-Olejniczak, lekarz stomatolog, ekspert w dziedzinie stomatologii, ortodoncji, implantologii i medycyny estetycznej, twórczyni Dental Face Liftingu®, beauty i smile designer kliniki Unident Union Dental Spa Medycyna Estetyczna we Wrocławiu. www.unidentunion.pl

Opracowana przez dr Iwonę Gnach-Olejniczak metoda Dental Face Lifting® tym różni się od pojedynczych zabiegów, wykonywanych odrębnie przez lekarzy różnych specjalizacji, że pacjent otrzymuje holistyczną usługę, która nie ogranicza się do poprawy wyglądu jednego elementu twarzy. DFL® to metoda, która w sposób najbardziej trwały koryguje i przez to odmładza fundament kostny dolnego piętra starzejącej się twarzy i jednocześnie poprawia jakość skóry. Zabiegi estetyczne kondycjonujące skórę wykonywane są w trakcie leczenia stomatologicznego i stanowią ważny filar całej terapii.

Odmłodzenie wizerunku

Metamorfoza za pomocą Dental Face Liftingu®. Pacjentka (l. 58) przeszła terapię za pomocą zintegrowanej stomatologii i medycyny estetycznej. Wykonano laserowe wybielanie zębów, korony i licówki pełnoceramiczne, a także dla poprawy jakości skóry mezoterapie kwasem hialuronowym i osoczem PRP (Regeneris). Wolumetria rysów twarzy za pomocą usieciowanego kwasu hialuronowego objęła m.in. kości jarzmowe, policzki, doły skroniowe. Zniwelowano bruzdy nosowo-wargowe, linie marionetki, dolinę łez. Metamorfoza objęła także refresh i modelowanie ust oraz hialuronowy yebrow-lifting. Pacjentka przeszła też konsultację z zakresu makijażu i wizażu.

KOkorekta zgryzu, Unident Union

Poprawa rysów twarzy

Efekt poprawy rysów twarzy u pacjentki (l. 60) za sprawą leczenia ortodontycznego w klinice Unident Union Dental Spa.

poprawa rysów twarzy, Unident Union

Hollywoodzki uśmiech

Dental Face Lifting® objął w tym przypadku odtworzenie powierzchni siecznych zębów przednich za pomocą bondingu (bez ingerencji w szkliwo). Dr Iwona Gnach-Olejniczak zastosowała także rekonturowanie zębów dolnych w zakresie szkliwa, aby zniwelować rotacje. Pozostałe elelementy Dental Face Liftingu® to wybielanie gabinetowe i nakładkowe oraz odświeżenie konturu i nawilżenia ust za pomocą kwasu hialuronowego.

poprawa uśmiechu, Unident Union

Ortodontyczna zmiana rysów twarzy

Dobra ortodoncja poprawia rysy twarzy. Zobacz, jak zmienił się profil twarzy pacjentki Unident Union Dental Spa. Inni ortodonci proponowali leczenie chirurgiczno-ortodontyczne. Dr Iwona Gnach-Olejniczak zastosowaa swoje autorskie techniki i aparat samoligaturujący Damon. Czas leczenia, ze względu na stopień skpmplikowania wady, był dłuższy niż standardowo i wynosił 22 miesiące.

ortodontyczna zmiana rysów twarzy, Unident Union

ortodontyczna zmiana rysów twarzy

Poprawa uśmiechu aparatem ortodontycznym

Trwałe powiększenie ust poprzez wydobycie czerwieni wargowej i porpawę symetrii ich kształtu można osiągnąć za pomocą leczenia ortodontycznego. Efekt osiągnięto wyłącznie dzięki autorskim technikom leczenia aparatem w klinice Unident Union Dental Spa Medycyna Estetyczna.

piękny uśmiech, poprawa uśmiechu

Jak planowany jest Dental Face Lifting®?

Wyjaśnia dr Iwona Gnach-Olejniczak:

Na starcie musimy wszystko dokładnie zaplanować zgodnie z zasadami smile designu. Metamorfozy uzębienia nie można tworzyć w wyizolowaniu od rysów twarzy pacjenta: jego wieku, płci, karnacji, charakteru, typu urody. Dążymy do tego, by uśmiechy tworzone metodą DFL® współgrały z proporcjami i symetrią twarzy pacjentów. Przeprowadzając analizę uśmiechu, kontrolujemy symetrię i linię pośrodkową uśmiechu, długość siekaczy w pozycji spoczynkowej, punkty zenitu zębów, położenia punktów stycznych, kąty międzysieczne wraz z analizą przebiegu linii brzegowej zębów siecznych i kłów. Sprawdzamy tzw. kąt nachylenia zębów, czyli ustawienia osi siekaczy, kłów i przedtrzonowców. Analizujemy profil wyłaniania zębów z dziąseł oraz spod warg, a także samą linię przebiegu i dynamikę warg.

Następnie designer uśmiechu wykonuje pełną diagnostykę równolegle z konsultacją, obejmującą ortodoncję, implantologię, stomatologię zachowawczą, estetyczną, periodontologię, protetykę oraz medycynę estetyczną. Powstaje interdyscyplinarny plan leczenia. Równolegle z metamorfozą stomatologiczną w ramach DFL® planujemy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. To oczywiste, ponieważ uśmiech nie funkcjonuje w oderwaniu od całej twarzy, jest jej elementem. Dlatego zabiegi kondycjonujące skórę, zagęszczające ją, a także wpływające na kształt np. ust muszą być w sposób spójny planowane z całym Dental Face Liftingiem®.

Dodaj komentarz

Podobne tematy


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki