WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

pianki do higieny intymnej Solverx

Pianki do higieny intymnej Solverx

Pianki do higieny intymnej Solverx powstały po wnikliwej analizie składów produktów tego typu dostępnych na rynku. Prosta receptura bazująca na wyselekcjonowanych kwasach oraz olejach roślinnych została przetestowana dermatologicznie. W gamie znajdziesz piankę do skóry wrażliwej, piankę do skóry atopowej oraz dla dziewczynek w wieku 3+ lat. 
Okolice intymne są wyjątkowo delikatne i podatne na podrażnienia, dlatego wymagają szczególnej uwagi i stosowania bezpiecznych produktów do codziennej higieny i pielęgnacji. Zawarte w wielu produktach dostępnych na rynku substancje drażniące (choćby popularne SLS) czy alergizujące (jak składniki zapachowe) powodują, że zamiast zapewniać komfort i chronić okolice intymne, preparaty te przyczyniają się do przesuszenia i podrażnienia naskórka, mogą też nasilać stany zapalne, świąd i zaczerwienienie.
Dlatego – w trosce o zdrowie intymne kobiet – marka Solverx stworzyła gamę 3 pianek do higieny intymnej na bazie ultradelikatnych, naturalnych składników, które nie naruszają fizjologicznego pH okolic intymnych, skutecznie nawilżając i regenerując delikatną skórę w tym miejscu. Pianki:
 • zapobiegają nieprzyjemnemu zapachowi
 • łagodzą uczucie swędzenia i pieczenia
 • nie wysuszają skóry i śluzówki okolic intymnych
 • nawilżają skórę okolic miejsc intymnych
 • zmniejszają objawy podrażnień okolic intymnych
 • zmniejszają skłonność do infekcji intymnych
 • zapewniają długotrwałe uczucie czystości, świeżości i komfortu
 • dają poczucie ukojenia i przynoszą ulgę

Ponadto są bardzo wydajne i zapakowane w komfortową butelkę z pompką ułatwiającą dozowanie.

5 razy TAK!:

TAK – utradelikatne, naturalne składniki myjące z kokosa, które nie zaburzają fizjologicznego pH okolic intymnych oraz nie podrażniają skóry i zostawiają ją nawilżoną i odżywioną (bez SLS!).

TAK – łatwo spłukiwalna formuła pianki wzbogacona o olejek z wiesiołka, wspomaga regenerację naskórka, skutecznie łagodzi podrażnienia i uzupełnia naturalny płaszcz hydrolipidowy skóry.

TAK – pianki dla dziewczynek i do skóry atopowej są bezzapachowe. Brak perfum to brak czynnika potencjalnie alergennego!

TAK – zawierają kwas laktobionowy, który wzmacnia czynność bariery naskórkowej, wpływa kojąco na drobne otarcia i zaczerwienienia naskórka.

TAK – łączą terapeutyczną moc kwasów i odżywczo-regeneracyjne działanie olejów.

Pianka do higieny intymnej dla kobiet Solverx Sensitive

Delikatna pianka do codziennej higieny i pielęgnacji okolic intymnych. Bazuje na naturalnych składnikach myjących z kokosa, które łagodnie myją i regenerują najwrażliwsze części kobiecego ciała, przywracają równowagę pH skóry.
 • Unikalny skład pianki wykorzystuje cenne właściwości kwasów mlekowego i laktobionowego, które wzmacniają naturalną mikroflorę, zapobiegając infekcjom i stanom zapalnym.
 • Pantenol oraz alantoina wspomagają regenerację podrażnionego i zaczerwienionego naskórka, przywracając skórze komfort.
 • Dodatkowo betaina, ekstrakty roślinne (z lukrecji, krwawnika i wiesiołka) dbają o utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia, zapobiegają wysuszeniu śluzówki, skutecznie koją podrażnienia śluzówki, zmniejszając uczucie świądu i pieczenia.

Produkt zapewnia długotrwałe uczucie czystości i świeżości. Testowany dermatologicznie z udziałem osób z alergicznymi chorobami skóry.

pianka SolverxPianka do higieny intymnej dla skóry atopowej Solverx Atopic Skin

Delikatna pianka do codziennej higieny i pielęgnacji okolic intymnych dedykowana dla kobiet i dziewczynek z problemem skóry atopowej. Bazuje na naturalnych składnikach myjących z kokosa, które łagodnie myją i regenerują najwrażliwsze części ciała, przywracają równowagę pH skóry.
 • Unikalny skład pianki wykorzystuje cenne właściwości kwasów glicyryzynowego, mlekowego i laktobionowego, które łagodzą podrażnienia, nawilżają skórę oraz wzmacniają jej naturalną mikroflorę.
 • Ich działanie potęgują 3 oleje: z czarnuszki, jojoba i lniany, które wspomagają regenerację i odbudowę naskórka, dbają o utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia, zmniejszając tym samym uczucie świądu i pieczenia.

Produkt zapewnia długotrwałe uczucie czystości i świeżości. Testowany dermatologicznie z udziałem osób z alergicznymi chorobami skóry.

pianka atopic skin

Pianka do higieny intymnej dla dziewczynek (od 3 r. ż.)

Produkt do codziennej pielęgnacji i higieny intymnej dla dziewczynek. Stworzony na bazie bardzo delikatnych składników myjących pozyskanych z kokosa.
 • Unikalny skład pianki wykorzystuje cenne właściwości kwasów mlekowego i laktobionowego, które wzmacniają naturalną mikroflorę, chroniąc przed infekcjami.
 • Pantenol oraz alantoina wspomagają regenerację podrażnionego i zaczerwienionego naskórka, przywracając skórze komfort.
 • Specjalnie wyselekcjonowane składniki roślinne (z lukrecji, krwawnika i wiesiołka) dbają o utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia, zapobiegają wysuszeniu śluzówki, skutecznie koją podrażnienia, zmniejszając uczucie świądu i pieczenia.
pianka Solverx

Dodaj komentarz

Podobne tematy

Magda Szymanowska

Naturalne podejście do higieny intymnej

Płyny do higieny intymnej 4organic – to pierwsza polska marka kosmetyczna posiadająca certyfikat Allergy Certified. Rozmawiamy z jej twórczynią, Magdą Szymanowską. 


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki