WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Evolve – modelowanie sylwetki 3 w 1

Dziś w modelowaniu ciała nie chodzi już tylko o redukcję tłuszczyku i jędrną skórę. Coraz więcej osób – zarówno kobiet, jak i mężczyzn – poszukuje rozwiązań umożliwiających jednoczesne rzeźbienie mięśni np. na pośladkach, ramionach czy brzuchu. Takie rezultaty 3w1 zapewnia nowa – tzw. bezobsługowa – technologia Evolve by Inmode. Jak dokładnie działa? 

logo evolveEvolve to pierwsza technologia, która pozwala podczas jednego zabiegu działać na wszystkie problemy modelowania sylwetki – w sposób bezobsługowy, tj. nie wymaga pracy operatora (np. kosmetologa). Oczywiście, specjalista czuwa nad prawidłowym przebiegiem całego zabiegu, ale można powiedzieć, że Evolve wykonuje zabieg samo – w przewidywalny i niezwykle skuteczny sposób:-) Dzięki zastosowaniu różnych aplikatorów możliwe jest uzyskanie aż 3 efektów podczas jednej wizyty:

  • Redukcja lokalnie nagromadzonej tkanki tłuszczowej, np. na brzuchu, boczkach, pośladkach, udach, ramionach – w procesie termolipolizy wspomaganej podciśnieniem. Zabieg polega na wessaniu fałdu skóry do komory aplikatora Evolve Trim za pomocą podciśnienia, co zwiększa głębokość penetracji prądu RF w tkance. Rozgrzana tkanka tłuszczowa reaguje częściowo śmiercią komórkową adipocytów, a częściowo ich opróżnieniem. Dzięki temu objętość i gęstość tkanki tłuszczowej zmniejsza się, a z nimi obwód ciała i objawy cellulitu.
  • Ujędrnianie skóry poprzez system termicznego obkurczania skóry, sterowanego pomiarem temperatury. Jest to pierwsze i obecnie jedyne urządzenie tego typu na rynku – aplikatory Evolve Tite wykorzystując działanie prądu RF przepływającego przez skórę, podgrzewają ją do 42 stopni C przez co najmniej 30 minut na głębokość do 5 mm. Dzięki automatycznej kontroli temperatury naskórka nie ma ryzyka jego poparzenia. Gdy kolagen kurczy się pod wpływem ciepła, poszczególne nitki kolagenowe przemieszczają się i zrywają się wiązania pomiędzy nimi. Uruchamia się kaskada procesów prowadzących do stopniowej wymiany kolagenu na nowy, a skóra ulega ujędrnieniu.
  • Rzeźbienie mięśni dzięki wykorzystaniu zjawiska Elektrycznej Stymulacji Mięśni (EMS). Aplikatory Evolve Tone generują supramaksymalne skurcze mięśni i utrzymują je przez kilka sekund, co powoduje znaczne obciążenie mięśnia. W efekcie, tkanka mięśniowa zmuszona jest do zaadoptowania się do takich ekstremalnych warunków pracy i reaguje głęboką przebudową swojej wewnętrznej struktury – zwiększa się gęstość i objętość mięśnia. Poprawa napięcia i siły mięśni szkieletowych Evolve Tone przeznaczona jest dla pacjentów, którzy nie mają czasu lub chęci na ćwiczenia na siłowni.

Co ważne, urządzenie Evolve umożliwia jednoczesne wykonywanie zabiegu na wielu obszarach ciała podczas jednej sesji, a autonomiczne sterowanie parametrami zabiegowymi dla poszczególnych aplikatorów przekłada się na jego wyjątkowo wysoką skuteczność. Zabieg jest bezbolesny i nieinwazyjny.

EvolveEfekty zabiegu Evolve

W zależności od zastosowanej technologii i wskazań – pierwsze efekty mogą być już widoczne po jednym zabiegu (to przede wszystkim poprawa napięcia skóry), jednak dla optymalnych, trwałych i widocznych rezultatów należy wykonać 3-6 zabiegów co tydzień. w przypadku redukcji tkanki tłuszczowej na pełen efekt wysmuklenia sylwetki i zmniejszenie obwodów trzeba poczekać ok. 4-6 tygodni, tyle bowiem trwa proces usuwania z organizmu zniszczonych komórek tłuszczowych (warto wspomóc go piciem dużej ilości wody).

EvolveWskazania do zabiegu

Technologia Evolve pomaga wymodelować różne typy sylwetki, np.
  • sylwetka tłuszczowa – redukcja nadmiernie zlokalizowanej tkanki tłuszczowej w wybranych obszarach,
  • sylwetka szczupła z wiotką skórą – termiczne ujędrnianie skóry i ewentualnie rzeźbienie mięśni,
  • sylwetka atletyczna, osoby nie lubiące korzystać z siłowni, zanik tkanki mięśniowej wraz z wiekiem – rzeźbienie mięśni.

Aplikatory i dokładna ilość oraz częstotliwość zabiegów są dobierane indywidualnie do potrzeb pacjenta.

Więcej na:
www.shar-pol.plSharpol logo

 

 

 

Dodaj komentarz

Podobne tematy

LIVE nt. zabiegów na ciało

Dr Barbara Jerschina specjalizuje się w kompleksowych terapiach na ciało z użyciem różnych zaawansowanych technologii. Pytamy ją, jak je dobiera do wskazań pacjentów, jak warto je łączyć i dlaczego sezon na piękne ciało powinien trwać przez cały rok.


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki