WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Cellushot

CelluShot – sposób na idealną sylwetkę bez wysiłku!

90% badanych zaobserwowało zmniejszenie głębokości cellulitu – bez siniaków, dyskomfortu i diet odchudzających.

Cellushot2 Według badań niezależnego laboratorium Dermscan z 2019 r. CelluShot jest jedną z najlepszych nowoczesnych technik sprzętowych do modelowania sylwetki. Technologia „made in Germany” jest już dostępna w Polsce. Jak dokładnie działa? 

CelluShot (Stratosphere) sprawdzonego niemieckiego producenta Saxony Beauty Technology GmbH to nowe urządzenie do modelowania sylwetki, działające na zasadzie kompresji i wibracji. Koniec z bólem podczas zabiegu, rozciąganiem i śladami na skórze. Wyobraź sobie, że leżysz, rozkoszujesz się przyjemnością, możesz zająć się swoimi sprawami, a w tym samym czasie, pod wpływem lekkiego ruchu specjalnego masażera z silikonowymi kulkami, twoje ciało staje się elastyczne, ujędrnione, wygładzone, zmniejszają się jego obwody nawet w miejscach opornych na dietę i ćwiczenia.

Na czym polega CelluShot?

CelluShot jest bezbolesny i nieinwazyjny, a jego pierwsze efekty (silny drenaż, poprawa napięcia, luz w ubraniach) są widoczne już po jednym zabiegu. Zabieg jest wykonywany specjalną rękojeścią masującą – ma ona tak dobraną wagę, aby zapewnić optymalny kontakt ze skórą i jak najbardziej wydajną i skuteczną stymulację skóry oraz podskórnej tkanki tłuszczowej. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie widocznych i zadowalających efektów w krótkim czasie. Rękojeść zabiegowa złożona jest z 10 rzędów równoległych kul wykonanych z wysokiej jakości hipoalergicznego silikonu.

Zabieg działa dwufazowo:

Wibracje są wytwarzane poprzez obracanie specjalnego bloku z kulami wewnątrz rękojeści. Ścisły kontakt ze skórą poprzez kompresję w połączeniu z obrotem kulek przyspiesza proces spalania tłuszczu. Ponadto ciało jest rozgrzane poprzez tarcie, co daje efekt peelingu i aktywuje naturalne procesy metabolizmu skóry.

Kompresja jest możliwa dzięki odpowiednio dobranej masie rękojeści. Jej ścisły kontakt ze skórą i jednoczesny ruch obracających się kulek zapewniają efekt głębokiego masażu i pozwalają na pracę nawet na głębokich warstwach skóry, które są oporne na działanie diety czy ćwiczeń.

Zabieg może być przeprowadzony zarówno na specjalnym olejku, jak i w specjalnym kombinezonie, co powoduje dodatkowy efekt termiczny. Co warte podkreślenia, technologia mimo intensywnego działania na tkankę nie rozciąga skóry.

Wskazania do zabiegu

 • Cellulit, nawet w zaawansowanym stopniu.
 • Modelowanie sylwetki, miejscowo nagromadzona „oporna” tkanka tłuszczowa.
 • Utrata elastyczności i jędrności skóry.
 • Luźna skóra po porodzie.
 • Skłonność do obrzęków, zatrzymywanie wody.
 • Poprawa metabolizmu.

Efekty zabiegu CelluShot

Dla uzyskania najlepszych efektów zaleca się wykonanie serii 12 zabiegów powtarzanych w odstępie cotygodniowym. Na jakie rezultaty możesz liczyć?

 • Gwarantowana redukcja 1-2 rozmiarów ciała w obwodzie.
 • Redukcja cellulitu, niezależnie od stopnia jego zaawansowania.
 • Wymodelowanie problematycznych obszarów, które nie poddają się diecie czy ćwiczeniom, np. boczków, brzucha, wewnętrznej strony ud, pośladków, ramion itp.
 • Poprawienie metabolizmu i przypływu energii.
 • Pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny, dzięki czemu skóra staje się jędrniejsza i bardziej napięta. Zalety CelluShot docenią też młode mamy, które borykają się z problemem luźnej skóry po ciąży.
 • Utrata wagi i zbędnych kilogramów.
 • Lekkie nogi, zmniejszenie obrzęków. Dzięki temu to też doskonały zabieg na lato!

CellushotSkuteczność CelluShot została potwierdzona badaniami przeprowadzonymi przez Dermscan, laboratorium medyczne wyspecjalizowane w badaniach i testach wyrobów kosmetycznych i medycznych, niezależnej placówce istniejącej od ponad 25 lat.

W badaniu wzięły udział kobiety w różnym wieku i o różnej budowie ciała. Po 12 zabiegach CelluShot:

 • 90% badanych zaobserwowało zmniejszenie głębokości cellulitu – bez siniaków, dyskomfortu i diet odchudzających.
 • 100% badanych zauważyło poprawę jędrności i elastyczności skóry.
 • 100% kobiet potwierdziło skuteczność urządzenia w modelowaniu sylwetki.

Wyłącznym dystrybutorem CelluShot jest:
Nexsus Sp. z o.o.
www.cellushot-zabieg.pl
info@cellushot.pl
tel. +48 534 471 628

Cellushot logoFirma zapewnia gabinetom darmową wysyłkę urządzenia w dowolnym miejscu na świecie, wsparcie marketingowe, 3 lata gwarancji i bezpłatne szkolenie personelu z wydaniem certyfikatu.

Dodaj komentarz

Podobne tematy


Nasi eksperci

Dr Gabriel Ruciński

Dr Gabriel Ruciński

certyfikowany lekarz medycyny estetycznej i anti-aging, kardiolog, specjalista chorób wewnętrznych

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki