WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Żegnamy rozstępy

Rozstępy mogą być pamiątką po ciąży czy okresie dojrzewania. Usunięcie ich jest dosyć trudne i trwa miesiącami. Są jednak zabiegi, które są w stanie poprawić napięcie skóry, jej wygląd i sprawić, że rozstępy stają się prawie niewidoczne. Poznajcie technologię Intraject.

Rozstępy na celowniku

Intraject to tajna broń w walce o nieskazitelną skórę. Pomaga ją odbudować, poprawiaj jej kondycje i umożliwia pozbycie się rozstępów i blizn. Dzięki technologii Intraject możemy też ujędrnić i poprawić napięcie skóry – na ciele oraz twarzy. Przeciwko rozstępom warto wytoczyć prawdziwą batalię. Najlepsze skutki przyniesie łączenie kilku technologii, które oferuje maszyna.

Na pierwszy front:  peeling kawitacyjny emitujący falę dźwiękową o częstotliwości 25khz w połączeniu z prądem bioelektrycznym o wysokiej częstotliwości. Połączenie to stymuluje włókna  mięśniowe w tkankach podskórnych, zapewniając przy tym efekt napięcia skóry.

Kolejny krok? To wykorzystanie głowicy do radiofrekwencji mikroigłowej.  W tej części zabiegu wykorzystuje się połączenie fali radiowej monopolarnej z mikronakłuwaniem głowicą. W efekcie następuje poprawa struktury skóry, znikają widoczne blizny i rozstępy. Ciepło wytwarzane przez fale radiową powoduje skurcz i regenerację włókien kolagenowych. Jednocześnie mikrooigly wytwarzają w skórze setki nakłuć i mikrokanalików.

Mikronakłucia  wywołują zamierzony stan zapalny w skórze właściwej  zmuszając tym samym fibroblasty do produkcji nowego kolagenu, poprawy napięcia skóry i ujędrnienia.

Ostatnim etapem zabiegu jest połączenie elektroporacji i monopolarnej fali radiowej. Elekroporacja skupia sie na wytworzeniu kanałów jonowych , które pozwalają na dostarczenie do tkanek odpowiednich substancji wpływających na poprawę kondycji ciała i likwidacji rozstępów.

Zabiegi na rozstępy najlepiej wykonywać w seriach  od 4 do 6 zabiegów. Ich ilość należy dopasować do problemu.

Cena zabiegu: od 600 do 1800 zł w zależności od części ciała

Warto wspomóc terapię w domu, stosując odpowiednią pielęgnację i masaże ciała.

Na zabiegi zaprasza:

CHIC Klinika Twarzy i Ciała
ul. Żelazna 59, Warszawa

www.chicmed.pl

Dodaj komentarz

Podobne tematy

Mikronakłuwanie i elektroporacja EPN

EPN to innowacyjne urządzenie do automatycznego mikronakłuwania skóry z równoczesną elektroporacją. Celem jest odmłodzenie i przebudowa skóry, a także poprawa wchłaniania aplikowanych na skórę substancji aktywnych. Zobaczcie film z zabiegu!


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki