WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

VelaShape III – zabieg modelujący ciało

VelaShape III to jeden z najbardziej skutecznych zabiegów redukujących tkankę tłuszczową i cellulit oraz jednocześnie ujędrniających skórę. Wykorzystuje efekt termiczny i masaż podciśnieniowy, a efekty są widoczne już po pierwszej wizycie. Zabieg ten pokochały gwiazdy, takie jak Madonna, Kim Kardashian, Demi Moore czy Jennifer Aniston, a o jego skuteczności w redukcji obwodów świadczy certyfikat FDA. Zabieg jest nieinwazyjny, nie wymaga rekonwalescencji. To prawdziwy hit sezonu bikini!

Jak działa VelaShape III?

Urządzenie to wykorzystuje kilka technologii: bipolarny prąd RF o mocy 150 W (największa moc na rynku w tego typu urządzeniach, tzw. głęboka fala radiowa), podczerwień i masaż próżniowy. Ciepło uszkadza komórki tłuszczowe, które następnie są wydalane w naturalnych procesach metabolicznych. Jednocześnie tkanka jest stymulowana mechanicznie poprzez masaż próżniowy, który zapewnia silny drenaż, dodatkowo pobudza proces lipolizy i stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu, co powoduje ujędrnienie skóry. Zmniejszeniu ulega też cellulit, nawet w zaawansowanym stadium.

Jak wygląda zabieg VelaShape III?

Zabieg jest bezbolesny i bardzo przyjemny – wybrane obszary ciała są smarowane żelem bogatym w składniki aktywne o działaniu lipolitycznym, a następnie masowane specjalnymi głowicami. Trzy nakładki różnej wielkości umożliwiają wykonanie zabiegu na dowolnej, nawet trudno dostępnej partii ciała. W trakcie zabiegu odczuwane jest ciepło, ale skóra jest chroniona przed poparzeniem. Zabieg trwa ok. 40-60 minut.

Wskazania do zabiegu

 • Miejscowo nagromadzony tłuszczyk, oporny na działanie diety i ćwiczeń – przede wszystkim na brzuchu, boczkach, po wewnętrznej stronie ud, na ramionach, plecach, pod biustem, nad kolanami, tzw. bawoli kark.
 • Luźna, wiotka skóra. To świetny zabieg dla kobiet po ciąży oraz dla osób intensywnie się odchudzających, a także po zabiegach liposukcji. Świetnie redukuje też tzw. banany pod pośladkami.
 • Skłonność do obrzęków, zatrzymywania wody, problemy z krążeniem. Pomoże Ci przetrwać upały!

Kiedy widać efekty?

 • Pierwsze – już po jednym zabiegu, to wyraźny luz w ubraniach. Dla pełnego i trwałego rezultatu zabieg najlepiej jednak powtórzyć 3-4 razy, raz w tygodniu. Efekty:
  Zmniejszenie obwodów nawet o kilka centymetrów.
 • Ujędrnienie wiotkiej skóry, poprawa jej napięcia i jędrności. • Zmniejszenie cellulitu, także w zaawansowanym stadium.
 • Poprawa proporcji sylwetki, redukcja miejscowo nagromadzonego tłuszczyku, którego trudno pozbyć się innymi metodami, np. dietą i ćwiczeniami.
 • Lekkość nóg, likwidacja obrzęków.
  Na pełen efekt trzeba poczekać ok. 8-10 tygodni, tyle bowiem trwa usuwanie z organizmu uszkodzonych komórek tłuszczowych. Aby wspomóc ten proces, starak się pić dużo wody i zadbaj o systematyczny wysiłek fizyczny. Wskutek pobudzenia pracy fibroblastów stopniowo też – w trakcie kolejnych 3-6 miesięcy – dochodzi też do przebudowy kolagenu i ujędrnienia skóry.

Zabieg wykonasz w:
Klinika Strzałkowski
www.klinikastrzalkowski.pl

Dodaj komentarz

Podobne tematy

Hand Magic

Zabieg Hand Magic w Klinice Strzałkowski

Hand Magic to najnowsza terapia łączona opracowana przez dr. Franciszka Strzałkowskiego. Wykorzystuje synergię działania IPL i preparatu biostymulującego skórę na bazie R-kolagenu dla odmłodzenia i rozjaśnienia dłoni. Miałam przyjemność wypróbować ten zabieg na swoich dłoniach!

Zabieg Icoone na ciało

Zobacz, jak wygląda popularny masaż próżniowy o działaniu wyszczuplającym, antycellulitowym i przeciwobrzękowym. Zabieg polecają eksperci dr Barbara Jerschina Face & Body Clinique.


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki