WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

PRX Lady

Odbudowa objętości, rewitalizacja oraz rozjaśnienie okolic intymnych

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Starzenie się skóry związane z upływem czasu pojawia się również na intymnych obszarach ciała, powodując spadek samopoczucia i obniżenie komfortu codziennego życia. Na szczęście na rynku jest coraz więcej metod z pogranicza ginekologii i medycyny estetycznej, które skutecznie rewitalizują i odmładzają okolice intymne w sposób bezpieczny, dyskretny i mało inwazyjny, przywracając kobietom pewność siebie i poczucie atrakcyjności. Należą do nich innowacyjna bezigłowa biorewitalizacja PRX-T Lady oraz preparat biowolumetryczny Regenyal Armonia. 

Bezigłowa biorewitalizacja PRX-T Lady

Znasz bezigłową rewitalizację twarzy PRX-T33? To prawdziwy hit (na całym świecie wykonano już ponad 5 milionów zabiegów!), nic więc dziwnego, że na jego bazie postanowiono stworzyć preparat, który zapewni kobietom młodość i atrakcyjność także okolic intymnych. Zabieg PRX-T Lady to skuteczny, nieinwazyjny i bezbolesny zabieg działający stymulująco, odmładzająco, ujędrniająco i rozjaśniająco na skórę okolicy anogenitalnej, pach, otoczek brodawek sutkowych. To nowoczesna, bezigłowa ginekologia estetyczna dla każdego i w każdym wieku!

PRX-T Lady zawiera opatentowaną formułę nadtlenku wodoru (H2O2) i kwasu trójchlorooctowego (TCA) w aktywnym stężeniu. Jest to metoda biorewitalizacji bez igieł, która nie narusza ciągłości naskórka – polega na wcieraniu preparatu w skórę na obszarach poddawanych zabiegowi. PRX Lady może być stosowany jako samodzielny zabieg lub w połączeniu z najbardziej popularnymi zabiegami ginekologii estetycznej w celu wzmocnienia ich skuteczności.

 

Wskazania:

 • redukcja przebarwień i defektów chronostarzenia zewnętrznych obszarów intymnych u kobiet
 • rozjaśnianie zewnętrznych okolic intymnych, pach, otoczek brodawek sutkowych, okolicy odbytu
 • poprawa napięcia i jędrności zewnętrznych okolic intymnych
 • wspomaganie regeneracji skóry po naświetlaniach i zabiegach chirurgicznych
 • poprawa wyglądu blizn (np. po nacięciu krocza przy porodzie, po cięciu cesarskim)
 • poprawa nawilżenia skóry obszarów intymnych

Jak wygląda zabieg PRX-T Lady?

Zabieg przebiega bez uszkadzania (zbielenia) skóry, nie wymaga okresu rekonwalescencji i nie wyłącza pacjentek z codziennego życia. Jest bezbolesny, dyskretny, bezpieczny. Trwa tylko 10-15 minut. Dla podtrzymania efektów zalecana jest też domowa pielęgnacja z użyciem specjalnego serum rozjaśniającego WiQo.

Cała terapia składa się z 3 faz:

1. Stymulacja
Profesjonalista oczyszcza skórę poddawaną zabiegowi preparatem P Solution i zabezpiecza delikatne okolice kremem odbudowującym WiQo. Następnie nakłada specjalnym pędzelkiem lub ręką w rękawiczce produkt PRX-T Lady na zakwalifikowane do zabiegu okolice ciała. Podczas jednego zabiegu nakłada się 2-3 warstw PRX-Lady.

PRX-T Lady
2. Odbudowa skóry
Po zmyciu PRX-T Lady profesjonalista nakłada krem odbudowujący WiQo – stworzony specjalnie z myślą o delikatnej skórze zewnętrznych okolic intymnych, który zawiera wysokie stężenia aktywnych składników, takich jak: suche ekstrakty z nagietka, rumianek, żel aloesowy, ksantofil, karnozyna, witamina E. Krem odbudowuje skórę i zapobiega jej przesuszeniu. Należy go stosować również 2-3 dni po zabiegu w domu.

krem odbudowujący WiQo
3. Podtrzymanie efektów
W celu podtrzymywania efektów oraz dalszego działania rozjaśniającego zabiegu należy stosować w domu Serum rozjaśniające do okolic intymnych WiQo. Jego innowacyjna formuła jest wynikiem wieloletnich badań. Serum zawiera wysokie stężenia aktywnych składników takich jak: kwas ferulowy, kwas liponowy, glabrydyna, kwas aminoetylofosforowy, laktoferyna, niacynamid, kwas traneksamowy.

serum rozjaśniające do okolic intymnychDo ogólnych przeciwwskazań do zabiegu należą:

 • Skóra podrażniona i podatna na podrażnienia
 • Łojotokowe/aktywne zapalenie skóry
 • Zmacerowana skóra
 • Alergia na kwas kojowy
 • Alergia na lateks, jeśli stosowane są rękawice lateksowe
 • Ciąża i karmienie piersią
 • Ropne zmiany skórne i / lub opryszczkowe

Zabieg wolumetryczny z Regenyal Armonia

Wraz z upływem lat skóra traci jędrność i elastyczność – nie tylko na twarzy i ciele, ale też w obszarach intymnych. Dochodzi też do zanikania tkanki tłuszczowej w tym miejscu, co skutkuje także problemami związanymi z funkcjonalnością okolic intymnych (stąd często mówi się o ginekologii funkcjonalnej obok estetycznej). Pojawiają się dolegliwości podczas współżycia, nasilają się infekcje, trudniej jest uprawiać ulubione sporty, takie jak jazda na rowerze. Dzięki osiągnięciom współczesnej medycyny możliwe jest jednak niwelowanie oznak fizjologicznego starzenia się okolic intymnych i przywracanie dobrego samopoczucia bez konieczności wykonywania zabiegów chirurgicznych.

Regenyal Armonia to usieciowany kwas hialuronowy + wolny interkalowany kwas hialuronowy o różnym ciężarze cząsteczkowym, który pozwala na odmłodzenie i odbudowę objętości obszarów intymnych.

Regenyal Armonia

Co wyróżnia preparat Regenyal Armonia?

Wszystkie produkty z gamy Regenyal otrzymywane są na drodze długotrwałego procesu sieciowania odbywającego się przy niskiej temperaturze. Powolne mieszanie składników powoduje, że czynnik sieciujący BDDE rozprzestrzenia się w lepszy i bardziej jednolity sposób. Regenyal w porównaniu do produktów konkurencyjnych używa o 30% mniej składnika sieciującego oraz wykorzystuje kwas hialuronowy o różnej masie cząsteczkowej, dzięki czemu produkty mają lepszą, jednorodną strukturę (lepkość) jednofazowego żelu i łatwiej się je podaje, a efekty zabiegów dłużej się utrzymują. Innowacyjny proces posiada międzynarodowy patent.

Włoskie laboratoria Regenyal wykorzystują najwyższej jakości, wysoko oczyszczony kwas hialuronowy produkowany przez lidera rynku – firmę Fidia Farmaceutici. Wszystkie produkty powstają w zgodzie z ekskluzywnym patentem „Made in Italy” oraz zaleceniami „Green injections” – są to nowe, obowiązujące na całym świecie wytyczne dotyczące produktów do iniekcji. Normy zakładają nie tylko bezpieczeństwo, ale również dbałość o środowisko zewnętrzne. Materiały wykorzystywane do wytwarzania samych produktów, jak również ich opakowań, są przyjazne naturze i wyróżniają się najwyższą jakością. Zarówno rezultaty, jak i same produkty są naturalne!

W celu zapewnienia jak najlepszych efektów i zagwarantowania nie tylko wypełnienia, ale i regeneracji tkanek, w preparacie Regenyal Armonia do iniekcji okolic intymnych zastosowano system interkalacji. Jest to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na umieszczenie cząsteczek wolnego kwasu hialuronowego w rusztowaniu z kwasu usieciowanego. Dzięki temu preparat jest bardziej aktywny biologicznie, cząsteczki wolnego kwasu są stopniowo uwalniane i wykazują skuteczne działanie regeneracyjne przez dłuższy czas. Stymulują skórę właściwą i tkankę podskórną dzięki oddziaływaniu na receptory komórek nabłonkowych. Odbudowę objętości natomiast gwarantuje delikatne sieciowanie kwasu hialuronowego o dwóch różnych masach cząsteczkowych, który tworzy trójwymiarową sieć o optymalnej elastyczności oraz swego rodzaju biodegradowalne rusztowanie dla tkanek – dłużej utrzymujące się i bardziej odporne na zanikanie.

Dzięki systemowi interkalacji preparat Regenyal Armonia nie tylko natychmiastowo odbudowuje objętość okolic intymnych, ale też regeneruje i odbudowuje tkanki, stymuluje produkcję kolagenu, ma działanie ochronne i nawilżające. Jest w pełni biokompatybilny i biowchłanialny, można stosować go do zabiegów biowolumetrycznych na kobiecych obszarach intymnych:

 • koryguje asymetrie i wypełnia ubytki
 • przywraca napięcie i elastyczność tkanek w okolicach krocza, w tym również warg sromowych i przedsionka pochwy
 • nadaje gęstość i objętość zarówno warg sromowych większych, jak i mniejszych
 • zmniejsza suchość pochwy poprawiając stan błony śluzowej i przywracając jej odpowiednie nawilżenie
 • poprawia nawilżenie okolicy łonowej
 • polepsza wygląd blizn i skóry po cesarskim cięciu oraz nacinaniu krocza

Zwykle efekty utrzymują się ok. 5-6 miesięcy.

Jak wygląda zabieg?

Iniekcje mogą być wykonywane tylko przez wykwalifikowanego lekarza, który podejmuje decyzje o ewentualnym znieczuleniu miejscowym zapobiegającym dyskomfortowi spowodowanemu wkłuciem igły. Zabieg wykonuje się szybko, odpowiednio przeszkolony lekarz dobiera najlepszą technikę iniekcji i podaje preparat w miejsca poddawane terapii.

Więcej na:
www.fenice.pl

Wyłączny dystrybutor oryginalnych produktów do profesjonalnych zabiegów
PRX-T®Lady i Regenyal Armonia

logo Fenice

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Dodaj komentarz

Podobne tematy

dzień kobiet

Zabiegi tylko dla kobiet

Te metody rozwiązują typowo kobiece problemy, także te wstydliwe i intymne. Przedstawiamy zabiegi tylko dla kobiet!


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki