WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Belotero Lips

Nowe wypełniacze do ust – Belotero Lips

Radosna, seksowna, tajemnicza, zabawna… Pokaż więcej siebie z Belotero Lips! Naprzeciw kobietom chcącym wypełnić usta i poprawić ich kontur wyszła marka Belotero, która poszerzyła swoje portfolio o linię Belotero Lips. Koncepcja Belotero Lips jako pierwsza zakłada podejście bardziej komplementarne. Dwa zaproponowane przez Merz Aesthetics preparaty są jak szminka i konturówka – razem tworzą zgrany duet, który daje optymalne efekty dopasowane do każdej pacjentki i pozwala lepiej spersonalizować zabieg.

Belotero LipsBelotero Lips – nowość na polskim rynku

Zabieg wypełniania ust to jedna z najpopularniejszych procedur w świecie medycynie estetycznej. Choć jest dobrze poznana i budzi zaufanie pacjentek z całego świata, nawet tu pojawiają się kolejne nowości. Belotero Lips oprócz wysokiej skuteczności gwarantuje lepszą integrację ze skórą i jeszcze mniejsze ryzyko jakichkolwiek działań niepożądanych. Dokładnie opracowane receptury dwóch tworzących ją preparatów są w stanie przy tym zaspokoić potrzeby każdej pacjentki. Tworzą ją bowiem dwa różne produkty, które wzajemnie się uzupełniają.

Belotero LipsDwa zaproponowane przez Merz Aesthetics preparaty są jak szminka i konturówka – razem tworzą zgrany duet, który daje optymalne efekty dopasowane do każdej pacjentki i pozwala lepiej spersonalizować zabieg.

Belotero LipsBelotero Lips Shape i Contour

Dzięki technologii Belotero Liplush usta po zabiegu są znacznie pełniejsze. Pierwszy z preparatów, Belotero Lips Shape, powiększa usta, zwiększając objętość obu warg. Drugi produkt – Belotero Lips Contour – to z kolei sposób na przywrócenie ustom wyraźnego konturu, a tym samym ich odmłodzenie. Ich połączenie zapewnia równomierny wzrost objętości warg, wygładzenie ich powierzchni, uniesienie kącików oraz poprawę symetrii.

Stężenie preparatów Belotero Lips można dobierać w zależności od potrzeb, także od tego, jak głębokie są zmarszczki dookoła ust. Ich siła tkwi właśnie w dostosowaniu do oczekiwań pacjentki, bo im bardziej spersonalizowany zabieg, tym łatwiej zbliżyć się do ideału piękna.

Belotero Lips dołączyło do portfolio produktów Belotero, których jedynym dystrybutorem jest Urgo Aesthetics, część firmy Laboratoria Polfa Łódź.

Belotero Lips

Dodaj komentarz

Podobne tematy

Modelowanie i nawilżanie ust kwasem hialuronowym

Modelowanie ust kwasem hialuronowym to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej, także u młodych pacjentek. Zobaczcie efekty zabiegu wykonanego przez dr n. med. Małgorzatę Marcinkiewicz, dermatolog z kliniki Projekt Skóra w Warszawie.

usta

Sposób na Super Lips!

Marzą ci się wyraźnie podkreślone usta? Pamiętaj, że duże nie znaczą nienaturalne! Regenyal Idea Super Lips zapewnia naturalny efekt i długotrwałą objętość ust nawet do 7-8 miesięcy. Co go wyróżnia?

Powiększanie i modelowanie ust

Powiększanie i modelowanie ust to jeden z najpopularniejszych zabiegów z użyciem wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego. U dwóch różnych pacjentek wykonała go dr Izabela Cwojdzińska-Jankowska.


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki