WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Modelowanie ust i owalu twarzy

Już ok. 40. roku życia wskutek ubytku kolagenu i utraty jędrności skóry zaczyna w widoczny sposób zmieniać się owal twarzy, a usta tracą swoją młodzieńczą jędrność i objętość. Dlatego to już wtedy warto zwrócić uwagę na zabiegi z wypełniaczami o lekkim działaniu wolumetrycznym – dobrze wykonane, z użyciem odpowiednio dobranych preparatów, zapewniają bardzo naturalny i dyskretny efekt odmłodzenia. Zabieg na filmie pokazuje dr n. med. Justyna Socha-Kaletka, lekarz medycyny estetycznej z kliniki Lunamed w Tarnowskich Górach (www.lunamed.pl). Partnerem filmu jest marka Teoxane.

www.facebook.com/teoxanepolska
www.instagram.com/teoxane.polska/

Dodaj komentarz

Podobne tematy

Modelowanie i nawilżanie ust kwasem hialuronowym

Modelowanie ust kwasem hialuronowym to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej, także u młodych pacjentek. Zobaczcie efekty zabiegu wykonanego przez dr n. med. Małgorzatę Marcinkiewicz, dermatolog z kliniki Projekt Skóra w Warszawie.

V Glam by Stylage

Dlaczego warto łączyć korekcję brody z modelowaniem ust? Jak wpływa to na harmonię profilu twarzy? Poznajcie zabieg V Glam by Stylage – u dwóch pacjentek wykonał go dr n. med. Dominik Ludew.

usta

Sposób na Super Lips!

Marzą ci się wyraźnie podkreślone usta? Pamiętaj, że duże nie znaczą nienaturalne! Regenyal Idea Super Lips zapewnia naturalny efekt i długotrwałą objętość ust nawet do 7-8 miesięcy. Co go wyróżnia?


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki