WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Medycyna w połączeniu z makijażem

Dzięki makijażowi permanentnemu możesz zawsze, nawet bez kolorowego make-upu, wyglądać pięknie! W Sharley Medical Clinic & Day Spa często łączy się go z zabiegami medycyny estetycznej, aby jeszcze lepiej podkreślić wszystkie atuty urody!

Magdalena Bogulak, właścicielka Sharley Medical Clinic & Day Spa
Magdalena Bogulak, właścicielka Sharley Medical Clinic & Day Spa

Makijaż permanentny może dać efekt liftingu brwi czy powiększenia ust. Jednak jeszcze bardziej spektakularne rezultaty osiągniesz, gdy połączysz go z „pasującym” do niego zabiegiem z działu medycyny estetycznej. Naturalna metamorfoza gwarantowana!

Kształtne i pełne usta

Jeśli twoje usta są małe i płaskie, możesz zdecydować się na ostrzyknięcie kwasem hialuronowym, co je lekko powiększy i wypełni. Taki zabieg sprawi także, że będą dogłębnie nawilżone. Kwasem hialuronowym wypełnisz także tzw. zmarszczki palacza, czyli siateczkę drobniutkich linii na granicy czerwieni wargowej. A jeśli zdecydujesz się na ostrzyknięcie kącików ust, uzyskasz odmłodzony wyraz twarzy. Przy okazji makijażu permanentnego możesz także zdecydować się na wypełnienie bruzd nosowo-wargowych i tzw. linii marionetek.

makijaż permanentny ust przed i po

Świeże spojrzenie

Jeśli przeszkadzają Ci zmarszczki wokół oczu, czyli zmarszczki mimiczne, możesz zdecydować się na ich zredukowanie za pomocą botoksu, mezoterapii czy fotoodmładzania. Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym wspaniale zregeneruje i odnowi skórę wokół oczu, tak jak inne dedykowane tej okolicy zabiegi o działaniu rewitalizującym, m.in. np. RRS Eyes, Light Eyes czy Dark/Circle Solution. Pamiętaj, że takie zabiegi redukują także cienie pod oczami a nawet, w zależności od wyboru, zagęszczają skórę.

zabieg mezoterapii

Lifting powiek i brwi

Tutaj niezastąpiony będzie Fraxel Laser, który może być stosowany także na nieruchomą część powieki, dając efekt liftingu i lekko unosząc brwi. Pomocne będzie także ostrzykiwanie botoksem. Makijaż permanentny na powiekach i brwiach dodatkowo wzmocni ten efekt.

makijaz permanentny brwi

Tekst: Magdalena Tarajda

Więcej o makijażu permanentnym na: 

www.permanentnywarszawa.pl

www.sharley.pl/oferta/makijaz-permanentny/

 

Magda Bogulak logo

Sharley logo

Dodaj komentarz

Podobne tematy

Plastyka powiek górnych

Blefaroplastyka pozwala odmłodzić wygląd całej twarzy o co najmniej kilka lat! Zabieg ten polecają specjalizujące się w chirurgii powiek okulistki: lek. Anna Ptasiński i lek. Edyta Czapczyńska z Medicine Clinic. Zobaczcie film z zabiegu!


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki