WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

linerase_przed_po-1

Kolagen Linerase – jak działa biostymulacja tkankowa?

Nie zawsze zdajemy sobie sprawę, że zdrową, młodą, jędrną i nawilżoną cerę zawdzięczamy głównemu jej budulcowi, czyli kolagenowi. Jest to najważniejsze włókno podporowe skóry, którego wraz z upływem czasu wytwarzamy coraz mniej, a to już istniejące w skórze staje się słabsze i mniej stabilne. Możemy jednak temu przeciwdziałać, a najlepszym sposobem w walce z utratą kolagenu jest profilaktyczne utrzymanie jego prawidłowego poziomu oraz uzupełnianie jego niedoborów.

linerase opakowanieKolagen można porównać do rusztowania. U młodych osób taka podpora jest trwała i mocna, jednak wraz z upływem czasu staje się coraz słabsza i mniej stabilna. Dzieje się tak dlatego, że z wiekiem zaczyna go w niej ubywać. Około 30. roku życia pojawiają się pierwsze oznaki upływającego czasu – kontur twarzy opada, a skóra wiotczeje. 

Linerase – przełom w odmładzaniu i rewitalizacji

Nowy biostymulator kolagenu Linerase sprawia, że skóra pracuje tak, jakby nadal miała 25 lat. W naturalny sposób odmładza, odżywia i nawilża cerę. To w chwili obecnej jedyny dostępny na rynku atelokolagen typu I w formie iniekcji, przeznaczony do najdelikatniejszych okolic twarzy i całego ciała. Dzięki swojej bioaktywności stymuluje produkcję nowych fibroblastów, które wytwarzają nowe młode włókna kolagenowe przyczyniając się do poprawy kondycji skóry, a tym samym młodszego wyglądu.
Wysoki profil bezpieczeństwa i delikatność produktu Linerase pozwala na jego zastosowanie w każdej, nawet najdelikatniejszej okolicy twarzy, jak i całego ciała. Szczególnie zalecany jest do stosowania w okolicy oczu, ust, dekolcie, szyi, brzucha, powierzchni rąk. Sam zabieg zaś zaliczany jest do grupy produktów małoinwazyjnych i nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji. Przed zabiegiem na leczony obszar skóry nakładany jest krem znieczulający, dzięki czemu procedura jest dobrze tolerowana przez pacjentów. Po zabiegu może pojawić się w miejscu podania zaczerwienienie, pieczenie, obrzęk, swędzenie bądź tkliwość. Objawy ustępują samoistnie w ciągu kilku minut po zabiegu.

kolagen_linerase_efektyKolagen Linerase – wskazania do zabiegu

Przed wykonaniem iniekcji lekarz wykonuje zawiesinę w stosunku 100 mg kolagenu na 5 ml soli fizjologicznej. Wskazania do jego zastosowania to:

  • biorewitalizacja skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni,
  • regeneracja tkanki łącznej skóry właściwej,
  • redukcja blizn (w tym potrądzikowych) i rozstępów,
  • niwelowanie oznak starzenia (w tym redukcja zmarszczek, poprawa elastyczności i sprężystości skóry).

Linerase – przed i po

Pełna kuracja obejmuje zazwyczaj 2 do 4 zabiegów, jednakże o ich ilości i częstotliwości decyduje lekarz specjalista w zależności od wieku pacjenta i stanu jego skóry. Zazwyczaj pierwsze efekty są widoczne już po 7-14 dniach. Po tym czasie widać różnicę w elastyczności, gęstości i blasku skóry. Ostateczny efekt regeneracji, ujędrnienia i zagęszczenia wiotkiej uzyskujemy po wykonaniu pełnej terapii i możemy się nim cieszyć przez ok. 12 miesięcy. Dla podtrzymania osiągniętego rezultatu zaleca się wykonywanie 1 zabiegu Linerase co 3 miesiące.

linerase_przed_po-2 linerase_przed_po-3 linerase_przed_po-4 linerase_przed_po-5

Wyłącznym dystrybutorem Linerase jest Beauty Derm Aesthetic:
www.bdaesthetic.com
https://www.facebook.com/Przełom w odmładzaniu

logo

linerase logo

 

 

Dodaj komentarz

Podobne tematy

mezolifting

Mezolifting – na czym polega?

Mezolifting to połączenie mezoterapii i liftingu – w sensie poprawy, elastyczności napięcia i jędrności skóry. Zabieg ten zyskuje coraz większą popularność. Na czym dokładnie polega? 


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki