WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

JetPeel Pro – skuteczna i nieinwazyjna metoda regeneracji skóry

JetPeel Pro to błyskawiczna metoda regeneracji i poprawy kondycji skóry, która pomaga w leczeniu takich problemów, jak trądzik, przebarwienia, naczynka, przesuszenie, wiotkość tkanek, bruzdy czy zmarszczki, a nawet nadmierne wypadanie włosów. Technologia opracowana przez naukowca specjalizującego się w technice rakietowej pozwala wtłoczyć w skórę zmikronizowane cząsteczki indywidualnie dobranych preparatów w sposób efektywny i bezbolesny, bez użycia igły czy mikroigieł, a efekty są szybko widoczne! Działanie zabiegu wyjaśnia na filmie Karolina Pociask, właścicielka Kształtosfery w Warszawie (www.kształtosfera.pl).

Jak działa JetPeel Pro?

Technologia JetPeel to innowacyjny, poparty wieloletnimi badaniami system do kompleksowej regeneracji skóry twarzy i ciała – w sposób bezdotykowy i bezigłowy! Najnowszy model urządzenia Pro zapewnia jeszcze bardziej efektywne i w 100% przyjemne zabiegi, które nie wymagają żadnej rekonwalescencji. O jakości i skuteczności tej technologii świadczy certyfikat FDA.

W oparciu o zasadę działania silnika odrzutowego substancje aktywne są wtłaczane do poziomu skóry właściwej (na głębokość 0,5-1,5 mm) z prędkością poddźwiękową (ok. 720 km/h) przy wykorzystaniu specjalnych aplikatorów (dysz). Do wyboru jest ponad 20 preparatów z gamy Jet Care, co umożliwia tworzenie personalizowanych zabiegów idealnie dobranych do potrzeb każdego pacjenta. Zawierają one między innymi biopeptydy, roślinne komórki macierzyste, kwas migdałowy, kwas hialuronowy, kwas glikolowy, zioła, w połączeniu z witaminami i antyoksydantami. Działają głęboko w skórze właściwej i dają natychmiast widoczne rezultaty.

Uwaga! JetPeel Pro to jedyna technologia pozwalająca na penetrację składników aktywnych w skórę do poziomu skóry właściwej (0,5-1,5 mm) – konkurencyjne imitacje dają efekt tylko w naskórku (do 0.1 mm)!

jetpeel pro

Jak wygląda zabieg JetPeel Pro?

Pełen zabieg Jet Skin Care składa się aż z 4 etapów:

 1. Drenaż limfatyczny
  Ciśnieniowy masaż z użyciem detoksykującej wody, stymulujący krążenie krwi i limfy, powodujący eliminację toksyn i redukcję obrzęków. Na tym etapie wykorzystywany jest preparat JetCare Hydro na bazie łagodnego roztworu chlorku sodu w połączeniu z kojącym organicznym aloesem wzmocnionym stosunkowo wysokim stężeniem kwasu hialuronowego.
 2. Eksfoliacja/hydrodermabrazja
  Kolejny etap ma na celu delikatne usunięcie martwego naskórka i może być wykonywany z użyciem detotyksykującej wody lub kwasów z gamy Renewal Care w indywidualnie dobranym stężeniu, w zależności od rodzaju i potrzeb skóry. Roztwory mają pH 3,5, co zapewnia bezpieczne oraz skuteczne złuszczanie bez efektu pieczenia i zaczerwienienia.
 3. Infuzja serum
  Polega na wprowadzeniu w głąb skóry bioaktywnych substancji odżywczych dobranych do potrzeb klienta z linii Anti-Aging Care i Selective Care. Celem jest pobudzenie kolagenu do przebudowy, ujędrnienie skóry, spłycenie zmarszczek, rozjaśnienie przebarwień, redukcja objawów trądziku pospolitego lub trądziku różowatego, zahamowanie łysienia.
 4. Booster
  Opcjonalna infuzja serum dobieranego indywidualnie do miejscowego problemu skóry, np. z kwasem hialuronowym lub witaminą C. Dodatkowo wzmacnia efekty zabiegu.

Zabieg trwa ok. 45-60 minut, w zależności od obszaru i ilości wprowadzanych preparatów. Urządzenie wykorzystuje opatentowane aplikatory – oprócz podstawowego są dostępne m.in. do precyzyjnych zabiegów na małych obszarach (np. ustach), do punktowych zabiegów na ciele, z funkcją ssania (vacuum) do oczyszczania skóry z wągrów i zaskórników czy do bezigłowego podawania osocza bogatopłytkowego.

Jet SkinCare

Wskazania do JetPeel Pro

Zabieg jest niezwykle wszechstronny i dzięki personalizacji terapii pozwala na skuteczną poprawę jakości skóry i zmniejszenie takich objawów i problemów, jak:

 • utrata jędrności, wiotkość skóry,
 • przesuszenie,
 • objawy fotostarzenia,
 • zmiany barwnikowe, melasma, przebarwienia posłoneczne,
 • zmiany naczyniowe, rumień, pajączki,
 • aktywny trądzik pospolity, stany zapalne skóry,
 • blizny np. potrądzikowe, rozstępy,
 • drobne zmarszczki, kurze łapki,
 • utrata jędrności ust (zabieg pozwala na bezigłowe modelowanie ust),
 • cienie pod oczami.
 • skóra wrażliwa, podrażnienia,
 • osłabienie i nadmierne wypadanie włosów,
 • nadpotliwość.
Leczenie trądziku – efekty po 3 zabiegach JetPeel Pro (fot. Kształtosfera)
Kurze łapki – efekty po jednym zabiegu
JetPeel Pro
Zmarszczki na czole – efekty po jednym zabiegu
JetPeel pro
Leczenie zmian naczyniowych – po trzech zabiegach
JetPeel pro
Modelowanie ust – po jednym zabiegu

Ile razy trzeba powtórzyć zabieg?

Już jeden zabieg daje widoczny efekt poprawy skóry, ale w zależności od problemu i jej kondycji należy go powtórzyć 4-6 razy w odstępach tygodniowych, a następnie raz w miesiącu wykonać zabieg tzw. przypominający.

Zabieg wykonasz w:

Kształtosfera
ul. Filtrowa 30 lok. 28
02-032 Warszawa
tel. +48 22 425 25 28, 604 496 321
www.ksztaltosfera.pl

Wyłącznym dystrybutorem JetPeel Pro jest:
www.shar-pol.pl

Sharpol logo
JetPeel Pro

Dodaj komentarz

Podobne tematy

problemy skórne po lecie

Skórne problemy po lecie

Lato przynosi poprawę skóry trądzikowej, poprawia koloryt cery, dodaje jej promiennego blasku… Ale tylko na chwilę! Już jesienią odczujesz skutki […]

trądzik

Jesień, czas na… nasilony trądzik!

Słońce poprawia stan skóry trądzikowej. Niestety, jesienią problem powraca ze zdwojoną siłą, bo „wysuszone” gruczoły otrzymują sygnał, że trzeba nadrobić zaległości. Dotyczy to […]


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki