WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Linerase, zabieg z kolagenem

Ekspert poleca: nowy kolagenowy wypełniacz Linerase

Polecamy nowość! Linerase to kolagen powodujący naturalną odbudowę tkanek i wzmożoną produkcję własnego kolagenu. Efekty są spektakularne, a zabieg mało inwazyjny!

Dr_Anna_KaliszewskaZabieg poleca nasz ekspert: dr Anna Kaliszewska, ekspert medycyny estetycznej i anti-aging. Prowadzi własną klinikę Estetiqa dr Kaliszewska. www.estetiqa.eu

Linerase to kolagen przeznaczony do biorewitalizacji i odbudowy tkanek. Preparat pobudza fibroblasty do wytwarzania włókien endogennego kolagenu, jako nowego wypełnienia tkanki. Nie wywołuje skutków ubocznych ani reakcji alergicznych. Jest to jedyny dostępny na rynku kolagen typu I, przeznaczony do zabiegów medycyny estetycznej. Śródskórne podanie kolagenu typu I stymuluje fibroblasty w naszej skórze do produkcji kolagenu typu III. To właśnie ten typ kolagenu, a w zasadzie jego ubytek, odpowiada za starzenie się skóry i pojawiające się zmarszczki.

Linerase_przed_po2

Preparat ma formę proszku. Przed jego podaniem lekarz przygotowuje zawiesinę na bazie soli fizjologicznej i preparatu znieczulającego. Zabieg jest mało inwazyjny i niemal bezbolesny, a efekt bardzo naturalny.

Wskazania:

  • wspomaganie biorewitalizacji skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni
  • regeneracja tkanki łącznej skóry właściwej
  • leczenie blizn
  • zmniejszenie się oznak starzenia się skóry – redukcja zmarszczek, poprawa elastyczności i sprężystości skóry

Całkowita kuracja składa się z 2 do 4 zabiegów w zależności od zaleceń lekarza oraz stanu skóry pacjentki, a pierwsze efekty widoczne są już po 7-14 dniach. Po tym czasie widać różnicę w elastyczności i gęstości skóry, można cieszyć się efektami młodszego wyglądu. Pacjentki chwalą się poprawą owalu twarzy (zmniejszeniem tzw “chomików”). okolicy szyi (redukcja tzw “obręczy Venus”), dekoltu czy grzbietów dłoni.

Linerase_przed_po

Przeciwwskazania:

  • ciąża, okres karmienia piersią
  • choroby autoimmunologiczne
  • cukrzyca
  • tendencje do powstawania bliznowców
  • aktywne zakażenia okolic zabiegu
  • choroba nowotworowa

Nie zaleca się łączyć podania Linerase w czasie tej samej sesji z zabiegami laserowymi, głębokimi chemicznymi peelingami oraz dermabrazją. Wymienione procedury można zastosować, zachowując 14-dniowy odstęp.

Zabieg wykonasz w gabinecie:
Estetiqa dr Kaliszewska
www.estetiqa.eu

Estetiqa dr Kaliszewska - recepcja

Dodaj komentarz

renata20 |

Ten zabieg czyni cuda! Linerase sprawił, że znowu jestem pewną siebie kobietą. Moja skóra nie jest już zwiotczała, dekolt nie wygląda jak u 70-latki (mam 45). Nie jest bolesny, u mnie nie wystąpiły żadne efekty uboczne, jestem zachwycona. Szczerze polecam!

Mijażmija |

Potwierdzam. Mam 47 lat i to co z moją twarzą, szyją i dekoltem zrobił ten zabieg jest niesamowite. Nie znoszę golfów i szalików, i teraz, nareszcie nie muszę ich nosić. Każdemu polecam kolagen Linerase.

missszo |

Zabieg daje super efekty! Uważam, że najlepsze jest w nim to, że podczas jednej terapii można zająć się 3 lub 4 okolicami. Dzięki Linerase mam ślicznie odmłodzoną i zrewitalizowaną twarz, szyję i dekolt :) Bardzo polecam, warto!

Podobne tematy

La Playa w połączeniu z mikronakłuwaniem frakcyjnym

Mikronakłuwanie nie tylko pobudza w skórze procesy naprawcze poprzez kontrolowane mikrouszkodzenia, ale też ułatwia wchłanianie składników aktywnych aplikowanych w trakcie zabiegu, takich jak koktajl biostymulujący La Playa. Zobaczcie film z zabiegu w klinice Projekt Skóra.

LIVE – efekty metamorfoz!

Rozmawiamy o zabiegach mesoestetic, jakim dr Barbara Jerschina poddała uczestniczki metamorfoz. Zobaczcie efekty!


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki