WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Delikatna korekcja proporcji twarzy

Twarze uznawane za piękne mają określone proporcje. Dzięki odpowiednio dobranym, plastycznym wypełniaczom można poprawić proporcje każdej twarzy i zbliżyć je do ideału. Z zabiegu tego chętnie korzystają także młode osoby, aby uatrakcyjnić swój wygląd. Wypełniacze pozwalają skorygować linię żuchwy, policzki, usta, bródkę. Czasami już niewielka zmiana sprawia, że cała twarz wydaje się świeża i po prostu piękna. Zabieg przedstawia dr Małgorzata Kocot, dermatolog i lekarz medycyny estetycznej z Ikona City w Gliwicach (www.ikonacity.pl). Partnerem filmu jest marka Teoxane.

www.facebook.com/teoxanepolska
www.instagram.com/teoxane.polska/

Dodaj komentarz

Podobne tematy

Modelowanie i nawilżanie ust kwasem hialuronowym

Modelowanie ust kwasem hialuronowym to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej, także u młodych pacjentek. Zobaczcie efekty zabiegu wykonanego przez dr n. med. Małgorzatę Marcinkiewicz, dermatolog z kliniki Projekt Skóra w Warszawie.

V Glam by Stylage

Dlaczego warto łączyć korekcję brody z modelowaniem ust? Jak wpływa to na harmonię profilu twarzy? Poznajcie zabieg V Glam by Stylage – u dwóch pacjentek wykonał go dr n. med. Dominik Ludew.

usta

Sposób na Super Lips!

Marzą ci się wyraźnie podkreślone usta? Pamiętaj, że duże nie znaczą nienaturalne! Regenyal Idea Super Lips zapewnia naturalny efekt i długotrwałą objętość ust nawet do 7-8 miesięcy. Co go wyróżnia?


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki