WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

opieka medyczna

Prywatna opieka medyczna POLMED

Korzystanie z opieki lekarskiej na Narodowy Fundusz Zdrowia bardzo często wiąże się z długim oczekiwaniem na konsultacje u lekarzy specjalistów, odległymi terminami badań laboratoryjnych czy ustawieniem się w kolejce do placówek medycznych. Czas oczekiwania na rezonans magnetyczny czy tomografię komputerową często sięga nawet pół roku. Rozwiązaniem, które pozwala zapewnić poczucie bezpieczeństwa zarówno Tobie, jak i Twojej rodzinie, pozostaje prywatna opieka medyczna. W ramach pakietów prywatnej opieki medycznej otrzymujesz nie tylko szybką dostępność do usług medycznych i najlepszych specjalistów, ale również badania laboratoryjne na cito i dostęp do wielu szczepień, na które czeka się miesiącami. Poznaj szeroką ofertę firmy POLMED, działającej na rynku opieki medycznej od przeszło ćwierć wieku, posiadającą 18 centrów medycznych oraz ponad 3000 przychodni partnerskich w całym kraju. Dzięki zróżnicowanym pakietom, które oferujemy, abonament medyczny POLMED możesz bez problemu dopasować do swoich możliwości finansowych.

  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej – zapewnij poczucie bezpieczeństwo sobie i bliskim
  • Prywatna opieka medyczna z firmą POLMED – ponad 3000 placówek w całej Polsce
  • Na co możesz liczyć w ramach prywatnej opieki medycznej?
  • Indywidualne pakiety medyczne w POLMED – szeroki dostęp do konsultacji specjalistów
  • Pakiet medyczny POLMED a badania laboratoryjne i szczepienia

Dostęp do prywatnej opieki medycznej – zapewnij poczucie bezpieczeństwo sobie i bliskim

W przypadku wielu skomplikowanych chorób najważniejsze pozostaje jak najszybsze wdrożenie właściwego leczenia. Gdy nasz stan zdrowia wymaga błyskawicznej interwencji specjalisty liczy się każda sekunda i szeroki dostęp do usług medycznych, które mogą uratować nam życie. Korzystanie z opieki medycznej w ramach NFZ zmusza pacjentów do uzbrojenia się w cierpliwość, długiego oczekiwania na wizytę w poradni czy odczekania kilku miesięcy w kolejce na diagnostykę obrazową. Prywatny pakiet medyczny to idealna alternatywa, która pozwala zapewnić poczucie bezpieczeństwo sobie i najbliższym. Prywatne ubezpieczenie zdrowotne to błyskawiczna pomoc, dostęp do specjalistów i diagnostyka na cito.

Prywatna opieka medyczna z firmą POLMED – ponad 3000 placówek w całej Polsce

Interesują Cię konsultacji lekarskie u największych specjalistów w swoich dziedzinach, dostęp do szerokiej diagnostyki wykonywanej błyskawicznie, w trosce o jak najszybsze wdrożenie efektywnego leczenia? POLMED oferuje usługi medyczne i kompleksową diagnostykę dla klientów indywidualnych w ramach prywatnych pakietów opieki w atrakcyjnych cenach, choć coraz więcej firm również decyduje się na zapewnienie dostępu do pakietów POLMED swoim pracownikom. Działamy od przeszło 25 lat na terenie całej Polski. W ciągu tego ćwierćwiecza POLMED otworzył już 18 centrów medycznych, jednak pacjenci mogą skorzystać ze swoich pakietów również w 3000 przychodni partnerskich we wszystkich województwach. Tworzymy pakiety dopasowane do Twoich potrzeb.

Na co możesz liczyć w ramach prywatnej opieki medycznej?

Koszty prywatnych wizyt w poradniach i gabinetach lekarskich stale rosną. Podobnie jak wykonywanie diagnostyki w placówkach nie objętych świadczeniem NFZ. Tomografia komputerowa czy rezonans magnetyczny to badania, na które w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia możemy poczekać od kilku do nawet kilkunastu miesięcy. To nie musi być regułą, z pakietami medycznymi POLMED większość badań wykonasz od ręki. W ramach prywatnej opieki medycznej możesz liczyć także na konsultacje profesorskie u najlepszych specjalistów w kraju. POLMED to także wizyty domowe, które pozwolą Ci poprawić stan zdrowia bez wizyt w przychodni i stania w kolejce do rejestracji. Wystarczy opłacić miesięczny abonament, aby bez ograniczeń korzystać z usług objętych konkretnym pakietem. Oczywiście każdy pacjent ma szansę rozszerzyć dany pakiet o usługi, którymi będzie zainteresowany.

Indywidualne pakiety medyczne w POLMED – szeroki dostęp do konsultacji specjalistów

Prywatna opieka medyczna POLMED oferuje aż 9 zróżnicowanych pakietów, obejmujących porady specjalistów, dostęp do telekonsultacji i szerokiej diagnostyki. Każdy z nich występuje w kilku wariantach, tak, aby dopasowali Państwo zakres usług medycznych do swoich indywidualnych potrzeb czy trybu leczenia. Prywatne pakiety opieki medycznej POLMED to: pakiet Kobieta, Mężczyzna, Ciąża, Dziecko, Student, Senior, jak również pakiety rodzinne Mama, tata, dzieci i Duet senior. Szybki dostęp do świadczeń w zakresie danej specjalizacji pozwala na skuteczniejszą walkę z chorobą.

Pakiet medyczny POLMED a badania laboratoryjne i szczepienia

POLMED to również pakiety badań laboratoryjnych i szczepień. W ramach tych pierwszych pacjenci mogą liczyć na szereg badań laboratoryjnych oraz kompleksową diagnostykę chorób, również genetycznych, jak również diagnostykę COVID-19 i badania dla ozdrowieńców. Zarówno dla pacjentów dorosłych, jak i tych młodszych, POLMED przygotował pakiety szczepień, które ochronią przed wieloma chorobami, a także ciężkimi powikłaniami po ich przebyciu.

Artykuł partnera

Dodaj komentarz


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki