WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Klinika Miracki

Nowa siedziba Kliniki Miracki

Klinika Miracki to miejsce szczególne na mapie medycyny estetycznej. Jest to jedna z najnowocześniejszych 
i największych w Polsce klinik, która w ofercie ma kompleksowe zabiegi z zakresu laseroterapii, medycyny i dermatologii estetycznej, kosmetologii high-tech, chirurgii plastycznej, laryngologii i ginekologii estetycznej. 
Na miejscu znajduje się też nowoczesna sala operacyjna, w której wykonuje się m.in. zabiegi liposukcji i lipotransferu. Jeśli szukasz najnowszych i najbardziej skutecznych rozwiązań w poprawie wyglądu, na pewno znajdziesz je właśnie tutaj!

Karina Dudek-Miracka, Krzysztof Miracki

Założycielami kliniki są Karina Dudek-Miracka i dr Krzysztof Miracki, którzy już od kilkunastu lat konsekwentne budują swoją markę na konkurencyjnym rynku medycyny estetycznej. Dr Krzysztof Miracki jest certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej, specjalistą otolaryngologiem, członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Specjalizuje się w zaawansowanych technikach odmładzania skóry 
z wykorzystaniem urządzeń laserowych, a w szczególności w przeprowadzaniu łączonych zabiegów liposukcji i lipotransferu oraz laserowym usuwaniu wszelkiego rodzaju tatuaży, blizn i znamion skórnych, jak również laseroterapii naczyniowej oraz iniekcjach i zabiegach z użyciem nici liftingujących nowej generacji. Pacjenci cenią w nim nie tylko wiedzę i umiejętność tworzenia atmosfery zaufania, ale także wyjątkowy zmysł estetyczny i wyczucie proporcji – czynniki niezwykle istotne w profesji związanej z udoskonalaniem wizerunku. Karina Dudek-Miracka to manager z dwudziestoletnim doświadczeniem zdobytym w globalnych międzynarodowych koncernach sprzedaży bezpośredniej (Avon, Tupperware). Jako dyrektor zarządzający i manager Kliniki Miracki nie boi się podejmowania odważnych decyzji, które przekuwa w biznesowy sukces. Jej recepta na sukces jest prosta: określić faktyczne potrzeby klienta, dostarczyć mu najlepszy dostępny produkt lub usługę i podążać za jego oczekiwaniami. Jeśli chodzi o jakość i najwyższe standardy pracy – nie uznaje kompromisów. W Klinice Miracki pracuje zespół wybitnych specjalistów różnorodnych dziedzin medycyny estetycznej, wyspecjalizowanych w swoich dziedzinach i w pełni oddanych pacjentom – priorytetową wartością Kliniki jest bowiem łączenie nowoczesnych technologii z najwyższym standardem obsługi pacjenta, rzetelnym doradztwem medycznym i dbałością o jakość, w każdym aspekcie funkcjonowania.

sala operacyjna, Klinika Miracki

Nowa siedziba

Klinika stosuje wyłącznie innowacyjne, ale przede wszystkim bezpieczne technologie oraz preparaty posiadające polskie i światowe certyfikaty jakości. Ambicją założycieli jest stworzenie najnowocześniejszego centrum medycyny estetycznej, jednak najwyższym priorytetem pozostaje dla nich pacjent. W styczniu 2016 roku Klinika Miracki przeniosła się pod nowy adres, stając się największą kliniką nowoczesnej medycyny estetycznej i laseroterapii w Warszawie. Nowa siedziba, przy al. Wilanowskiej 67, to niemal 600m2 luksusowej powierzchni oddanej do dyspozycji pacjentów. Znajduje się tutaj jedenaście doskonale wyposażonych gabinetów kosmetologicznych, sala operacyjna spełniająca najwyższe, światowe standardy wraz z komfortowym pokojem wypoczynku, przeznaczona do przeprowadzania zabiegów chirurgicznych ze szczególnym naciskiem na liposukcję i lipotransfer, a także przestronne, przyjazne wnętrza.

Jakość wg Kliniki Miracki

– Najważniejszymi wartościami, jakimi kierujemy się, wraz z mężem, w zawodowych wyborach są: uczciwość i rzetelność. Budując markę Klinika Miracki założyliśmy, że zawsze będziemy szczególnie skrupulatnie przestrzegać zasad etyki lekarskiej 
i stawiać na pierwszym miejscu dobro i realne potrzeby naszych pacjentów. Na tym trudnym, bardzo komercyjnym rynku, jakim jest medycyna estetyczna, za szczególnie istotne uważamy budowanie z pacjentem relacji opartej na zaufaniu 
i lekarskiej odpowiedzialności. Jak to przekłada się na praktykę? Nie promujemy wśród naszych pacjentów jednego wzorca wyimaginowanego piękna, nie przekonujemy do niepotrzebnych zabiegów, które do niego rzekomo zbliżają. Naszym celem jest rozwiązywanie konkretnych problemów: zdrowotnych i estetycznych oraz realna poprawa samopoczucia.  Dlatego też uznaliśmy, że markę, którą budujemy od tak dawna, możemy teraz firmować swoim nazwiskiem. Stąd zmiana brandu z BeautymeD na Klinika Miracki. Naszym zdaniem, trudno o bardziej klarowną deklarację, że całym sercem wierzymy, w to, co robimy – mówi Karina Dudek-Miracka, dyrektor zarządzający Kliniki Miracki.

Nowoczesne technologie

Klinika Miracki oferuje pacjentom pełną ofertę zabiegów medycyny estetycznej dostępnych na światowych rynkach. Jednak specjalizacją kliniki są najnowocześniejsze, innowacyjne zabiegi z zakresu laseroterapii i nowatorskich rozwiązań technologicznych w medycynie. W ich stronę skierowały właścicieli: skuteczność tego typu zabiegów, spektakularne efekty, niska inwazyjność, szybkość i stosunkowo krótki okres rekonwalescencji pacjenta w porównaniu do wielu zabiegów konwencjonalnej medycyny estetycznej.

Dr Krzysztof Miracki, zabieg laserowyDr Krzysztof Miracki zaliczany jest do grona ekspertów i najbardziej liczących się autorytetów w dziedzinie technologii laserowej w medycynie estetycznej. Wiele 
z procedur, jak na przykład laserowy lifting twarzy, usuwanie kolorowych tatuaży (dotąd praktycznie niemożliwe) czy laserowe leczenie chrapania wprowadzał jako pierwszy lekarz w Polsce. Dziś nie tylko szkoli lekarzy z tajników laseroterapii, ale także współpracuje
z wiodącymi producentami urządzeń laserowych, prowadząc prace badawcze i odkrywając nowe możliwości wykorzystania tej innowacyjnej, wciąż dynamicznie rozwijającej się technologii.

– Nie wyobrażam sobie nowoczesnej medycyny estetycznej bez laserów. Co mnie do nich przekonało? Przede wszystkim ogromne możliwości zastosowania, które pozwalają wykonać bardzo szerokie spectrum zabiegów przy minimalnej inwazyjności i maksymalnej efektywności. Dla mnie, lekarza z wieloletnim doświadczeniem zabiegowym, takie połączenie medycyny zabiegowej z zachowawczą jest rozwiązaniem idealnym. W Klinice Miracki wciąż pogłębiamy swoją wiedzę na temat laseroterapii i sięgamy po coraz bardziej wyrafinowane urządzenia– mówi dr Krzysztof Miracki.

Klinika Miracki, urządzenia laserowe

„Park maszynowy” dostępny w Klinice Miracki to wyposażenie jakim dysponują jedynie liderzy branży w skali całej Europy. Są to między innymi:

  • Smart Lipo Triplex Cellulaze – bezwzględny lider światowej laseroterapii 
w zakresie odmładzania, precyzyjnego, mało inwazyjnego liftingu, w tym liftingu twarzy, liposukcji i jednoczesnego ujędrniania skóry. Wykorzystywany ze spektakularnymi rezultatami również w leczeniu nadpotliwości i usuwaniu cellulitu. Powszechnie, w opinii ekspertów, uznawany za jedno z najbezpieczniejszych urządzeń laseroterapii dostępnych na rynku.
  • PicoSure – laser nazywany „Rolls-Roycem współczesnej laseroterapii” – jedyne takie urządzenie w Polsce. Niezastąpiony w usuwaniu czarnych i kolorowych tatuaży bez pozostawiania blizn, a także w eliminacji przebarwień, plam, likwidowaniu blizn i znamion. Stosowany też w kompleksowym fotoodmładzaniu skóry.
  • Vaser Lipo – innowacyjne urządzenie do liposukcji przy użyciu ultradźwięków. Pozwala w bezpieczny i nieinwazyjny sposób eliminować tkankę tłuszczową. Ma zdolność izolowania nienaruszonych komórek tłuszczowych, co umożliwia ich lipotransfer do innych obszarów czyli ponowne wykorzystanie do modelowanie biustu lub twarzy własnymi komórkami tłuszczowymi.
  • Palomar Vectus – obecnie najszybszy i najefektywniejszy system depilacji laserowej na świecie. Seria sześciu zabiegów pozwala na całkowite usunięcie niechcianego owłosienia
    z danego obszaru. Wyposażony w unikalny system pomiaru poziomu melaniny w skórze, co pozwala na precyzyjne dopasowanie parametrów pracy urządzenia do faktycznych potrzeb skóry.
  • Excel V Cutera – nowoczesny i niezwykle efektywny laser dedykowany do usuwania zmian naczyniowych, od najmniejszych, bardzo częstych „pajączków” aż po poważniejsze problemy naczyniowe. Uznawany za najskuteczniejszy i najbezpieczniejszy laser naczyniowy, który dzięki systemowi chłodzenia skóry w trakcie zabiegu zapewnia komfort pacjenta.

Ponadto Klinika Miracki dysponuje kilkudziesięcioma innymi urządzeniami wykorzystującymi technologie laserowe, ultradźwiękowe, radiochirurgiczne.

Polecamy!

www.klinikamiracki.pl

Dodaj komentarz

sandix |

Bardzo lubię to miejsce. robiłam zabiegi laserowej depilacji, niesamowicie skuteczny laser, a dodam, że moje włoski na nogach nie należały do najłatwiejszych w pozbywaniu się. zdecydowanie są to profesjonalisci!


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki