WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Konferencja „Uroda bez tabu”

7 czerwca 2017 r. w zabytkowych podziemiach Hotelu Bellotto odbyła się konferencja prasowa inaugurująca program „Uroda bez tabu”, którego celem jest przybliżenie zabiegów „do zadań specjalnych” oraz pomoc osobom z defektami estetycznymi mającymi wpływ na komfort i jakość życia.

Celem eksperckiego programu edukacyjnego „Uroda bez tabu”, prowadzonego przez nasz portal, jest pokazanie, że zabiegi estetyczne mogą pomagać także w „trudnych” przypadkach – wtedy, gdy wygląd wpływa na jakość i komfort całego życia, utrudniając codzienne funkcjonowanie zarówno w sensie fizycznym, jak i społecznym, w relacjach z partnerem lub otoczeniem.
Czasami są to poważne defekty natury zdrowotnej, takie jak asymetria twarzy po porażeniu nerwu twarzowego czy blizna po rozszczepie wargi, a czasami zmiany mniej rzucające się w oczy i, wydawałoby się, błahe, ale też w dużym stopniu utrudniające pacjentom codzienne funkcjonowanie, np. lwia zmarszczka powodująca, że łagodna osoba jest postrzegana jako groźna, łysienie – zarówno u pań, jak i panów, krzywy zgryz, rozstępy na brzuchu czy deformacje okolic intymnych np. po porodzie lub w okresie menopauzy.

Dlatego chcemy pomagać osobom, które naprawdę cierpią z powodu swojego wyglądu. Czasami już niewielka zmiana dokonana przy użyciu szybkiej i nieinwazyjnej metody może wpłynąć na całe ich życie!

Eksperci programu

Do współpracy zaprosiliśmy uznanych ekspertów, którzy na łamach naszego portalu przez pół roku będą zdradzać tajemnice poprawy „trudnych przypadków estetycznych”, dzieląc się z czytelnikami swoją wiedzą i doświadczeniem.

Podczas konferencji głos zabrali:

Magdalena Bogulak (ekspert pigmentacji medycznej) – prekursorka makijażu permanentnego i pigmentacji medycznej w Polsce, Elite Linergist, Medical Linergist, właścicielka Sharley Medical Clinic & Day Spa oraz Centrum Makijażu Permanentnego Long-Time-Liner, która opowiedziała o zaletach pigmentacji medycznej w takich wypadkach jak rozszczep wargi czy brak brodawki sutkowej.

dr Beata Dethloff (ekspert terapii na skórę głowy) – lekarz medycyny estetycznej, doktor endokrynologii, właścicielka klinik Dr Beata Dethloff, która przybliżyła problem utraty włosów i przedstawiła istniejące sposoby na rozwiązanie tego poważnego, także dla psychiki pacjenta, problemu. Mowa była m. in. o innowacyjnej terapii Dr. Cyj Hair Filler.

dr Agnieszka Kulik (ekspert stomatologii estetycznej) – lekarz stomatolog, założycielka Exclusive Dental Studio, która zaprezentowała efekty prawdziwych metamorfoz uśmiechu, możliwych do uzyskania już nawet w miesiąc.

dr Joanna Kuschill-Dziurda (ekspert medycyny estetycznej) – lekarz medycyny estetycznej, alergolog, dyrektor medyczny kliniki Medestetis, która wyjaśniła, jakimi sposobami osoby z naprawdę dużym problemem mogą poprawić, a wręcz odzyskać usta i jaką rolę pełnią w tym wypełniacze.

dr Krzysztof Miracki (ekspert laseroterapii) – lekarz medycyny estetycznej, otolaryngolog, współwłaściciel Kliniki Miracki i Angel Factory, który specjalizuje się w zabiegach z laserami. Usłyszeliśmy zarówno o ich możliwościach w zakresie odmładzania skóry, jak i usuwaniu wszelkiego rodzaju tatuaży, blizn i znamion skórnych, często będących powodem dużych kompleksów.

dr Dawid Serafin (ekspert ginekologii estetycznej) – specjalista ginekologii i położnictwa, założyciel Serafin Clinic, który opowiedział o możliwościach, jakie dają wypełnienia i rewitalizacja okolic intymnych przy użyciu kwasu hialuronowego Neauvia Rosa.

dr Tadeusz Witwicki (ekspert chirurgii plastycznej) – specjalista z dziedziny chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej, prowadzi własną klinikę Dr Witwicki, który przedstawił możliwości korekcji asymetrii wywołanej porażeniem nerwu twarzowego oraz liftingu piersi za pomocą nici Aptos.

Niestety nie mogła być z nami Anna Kuznetsova (ekspert trychologii) – specjalista trycholog z kliniki Dr Beata Dethloff, która także jest ekspertem naszego programu.

Wszyscy eksperci dostali pamiątkowe dyplomy oraz kwiaty.

uroda bez tabu

Planowane działania

W ramach programu „Uroda bez tabu” eksperci będą dzielić się swoją wiedzą na temat różnych problemów estetycznych, prezentując najbardziej skuteczne metody ich rozwiązywania. Użytkowniczki mogą też wysyłać indywidualne pytania do ekspertów.

Pomożemy też bezpłatnie wybranym osobom w poprawie wyglądu – zabiegi z ich udziałem zostaną zaprezentowane na portalu w formie filmów. Osoby chcące poddać się zabiegom (w powiązaniu z udziałem w filmie) mogą zgłaszać swoją chęć udziału drogą mailową na adres: redakcja@wirtualnaklinika.pl.

Wszystkie informacje dostępne na: www.wirtualnaklinika.pl/uroda-bez-tabu/

Uroda bez tabu

uroda bez tabu

Dodaj komentarz


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki