WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

LECZENIE ŻYLAKÓW

DODAJ GABINETZAPYTAJ EKSPERTA
Leczenie żylaków pozwala skutecznie pozbyć się dolegliwości wywołanych niedrożnością żył kończyn dolnych. To bardzo ważne, ponieważ nieleczone są nie tylko problemem estetycznym, ale przede wszystkim zdrowotnym i mogą prowadzić do wielu groźnych powikłań. Obecnie za najnowocześniejszą metodę leczenia żylaków uważa się laseroterapię – przezskórną oraz tzw. endożylną, która pozwala leczyć nawet duże i poważne zmiany w obrębie żył. Oprócz tego stosuje się m.in. popularny zabieg skleroterapii.

Zadaj pytanie – zaloguj się

Chcesz zadać pytanie lekarzom medycyny estetycznej? Zarejestruj/zaloguj się na portalu i wpisz je poprzez specjalny formularz wybierając kategorię, do jakiej należy. Pytanie zostanie przesłane do lekarzy wykonujących zabiegi z danej kategorii. Odpowiedź zobaczysz na portalu, przyjdzie też do Ciebie powiadomienie mailowo. Zapraszamy!

Gabinety wykonujące ten zabieg

Dodaj gabinet

Zapraszamy gabinety i kliniki medycyny estetycznej oraz kosmetologii estetycznej do zaistnienia w naszej bazie. Podstawowa wizytówka jest bezpłatna, w wersji premium zyskujesz dodatkowe możliwości. Daj się zauważyć naszym użytkownikom, poszukującym sprawdzonych miejsc oferujących zabiegi medycyny i kosmetologii estetycznej w całej Polsce.