WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Pharmann

Pielęgnacja po zabiegach Pharmann

Pharmann to polskie kosmeceutyki na bazie peptydów biomimetycznych i innych składników aktywnych, które polecane są do stosowania po zabiegach medycyny estetycznej. W gamie znajdziesz 4 wyspecjalizowane produkty o udowodnionej w badaniach skuteczności. 

Arnizen (30 ml, ok. 100 zł)

To produkt przeznaczony do pielęgnacji skóry po zabiegach medycyny estetycznej (wypełnianie zmarszczek, mikrodermabrazja, mezoterapie, etc.). Dzięki zastosowaniu technologii liposomalnej, neuropeptyd zawarty w kosmeceutyku dociera do głębszych warstw skóry. W konsekwencji wszystkie niepożądane efekty uboczne (takie jak: siniaki, krwiaki, zaczerwienienia, obrzęki, pieczenie, swędzenie) ulegają zmniejszeniu. Dodatkowo zawarte w produkcie ekstrakty z arniki górskiej, kasztanowca zwyczajnego, oczaru wirginijskiego i kocanki włoskiej znacząco skracają czas regeneracji skóry oraz poprawiają jej wygląd.

Meso-Arnizen (30 ml, ok. 90 zł)

Krem-żel rekomendowany do pielęgnacji skóry po mezoterapii w celu złagodzenia efektów ubocznych i skrócenia czasu rekonwalescencji skóry. Dzięki dokładnie dobranym składnikom aktywnym (neuropeptyd, wyciągi z arniki górskiej, kasztanowca zwyczajnego, oczaru wirginijskiego) oraz zastosowaniu technologii liposomalnej krem-żel szybko zapewnia ukojenie i regenerację podrażnionej skórze. Zmniejsza uczucie dyskomfortu. Szybko niweluje siniaki, krwiaki, opuchliznę.

Pharmann Meso-Arnizen

Cooling Face Mask (2 x 20 ml, ok. 90 zł)

Maska chłodząca jest rekomendowana do użycia po zabiegach dermatologicznych i kosmetycznych. Specjalnie dobrane składniki aktywne schładzają skórę, łagodzą, koją, zmniejszają opuchliznę, pieczenie i zaczerwienienie. Formuła bogata w ekstrakty roślinne dodatkowo nawilża skórę, sprawiając, że staje się ona miękka i jedwabista w dotyku:

  • Trehaloza – pomaga utrzymać prawidłowe nawilżenie skóry,
  • Wyciąg z Miłorzębu Japońskiego – wzmacnia naczynia krwionośne, wspomaga regenerację komórek naskórka i stymuluje ich odnowę. Ma skuteczne działanie antyoksydacyjne i kojące,
  • Wyciąg z aloesu barbadoskiego – nawilża, regeneruje i koi podrażnioną skórę,
  • Menthyl Lactate – zapewnia łagodny, długotrwały efekt chłodzenia,
  • Wyciąg z maliny właściwej – łagodzi podrażnienia, poprawia wygląd skóry, wzmacnia ją, wygładza i regeneruje.

Sposób użycia: Umyj twarz, następnie wyjmij Cooling Face Mask z opakowania. Usuń materiał zabezpieczający i nałóż maskę na twarz. Zdejmij maskę po 20 minutach i poczekaj do całkowitego wchłonięcia. Nie spłukuj.

Pharmann Cooling Face Mask
Laserat Cream (30 ml, ok. 120 zł)

Krem do pielęgnacji skóry po zabiegach medycyny estetycznej z użyciem lasera (np. laser frakcyjny, BBL, ablacja, depilacja, inne) w celu złagodzenia efektów ubocznych i przyspieszenia procesu regeneracji skóry. Zawiera neuropeptyd, który dzięki zastosowaniu technologii liposomalnej przenika przez warstwę rogową naskórka i dociera do głębszych warstw skóry. Pozostałe substancje aktywne wspomagają proces szybszej regeneracji skóry. Krem zmniejsza zaczerwienienie, obrzęk, swędzenie, nadwrażliwość i uczucie dyskomfortu skóry. Znacząco ogranicza uczucie pieczenia. Uspokaja i łagodzi podrażnioną skórę oraz przywraca jej normalny próg wrażliwości. Rekomendowany również do stosowania przez osoby mające skórę naczynkową, skórę wrażliwą, skłonną do podrażnień, zaczerwienień.

Więcej informacji na www.pharmann.eu

Dodaj komentarz

Podobne tematy

pielęgnacja po zabiegach

Preparaty polecane po zabiegach

Od lat testujemy zabiegi medycyny estetycznej i wiemy, jak ważna – nie tylko dla wyglądu skóry, ale i samopoczucia – jest potem odpowiednia pielęgnacja skóry w domu przez pierwsze dni po zabiegu.


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki