WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Mezoterapia bezigłowa Skinshooter

Zabieg: Mezoterapia bezigłowa Skinshooter
Gdzie: KLINIKA DR BEATA DETHLOFF
Testowała: Anna K.

O skórze:

Skóra dojrzała, raczej sucha, wymagająca nawodnienia i odżywienia, o pewnych cechach zwiotczenia.

O zabiegu:

Zostałam zaproszona do specjalnego gabinetu, w którym można było się przyjemnie zrelaksować, poproszono mnie o zamianę górnej części odzieży na specjalnie przygotowany w tym celu peniuarek, aby można było wygodnie przeprowadzić zabieg obejmujący nie tylko skórę twarzy, ale również szyi i dekoltu. Zabieg wykonywany był w pozycji leżącej. Osoba go wykonująca najpierw zaznajomiła się z ankietą, o której wypełnienie zostałam poproszona na początku wizyty w klinice. Ankieta dotyczyła ogólnie stanu mojego zdrowia, moich oczekiwań lub problemów, które chciałabym rozwiązać poprzez skorzystanie z zabiegów, trybu życia i sposobu odżywiania. Konsultantka najpierw dokładnie poinformowała mnie o zabiegu, czemu ma służyć, jaki jest jego cel, odpowiadała na każde zadane pytanie, nawiązała miłą, bezpośrednią relację, była bardzo kompetentna, jeśli chodzi o wiedzę i sposób wykonania zabiegu.

Zabieg był bardzo przyjemny, dostosowany do odczuć osoby, na której był prowadzony. Najpierw został wykonany peeling twarzy, szyi i dekoltu poprzez masaż pewnymi substancjami delikatnie złuszczającymi martwy naskórek w celu przygotowania skóry do wykonania mezoterapii. Następnie przy użyciu specjalnego urządzenia z głowicą na końcu, którą skóra była delikatnie masowana, po załadowaniu odpowiednio dobranej fiolki z wysokowartościowymi substancjami aktywnymi, zostały wprowadzone w głąb skóry twarzy, szyi i dekoltu substancje aktywne. Cały zabieg trwał ok. 1 godziny.

Moje odczucia zaraz po zabiegu były bardzo pozytywne, czułam się bardzo przyjemnie, moja skóra zareagowała bardzo dobrze, nie było żadnych zaczerwienień ani podrażnień, była nawilżona, wyraźnie wygładzona, faktycznie ukojona (to jest dobre słowo).

Skinshooter – mezoterapia bezigłowa

To najnowsze urządzenie firmy Klapp Cosmetics do pielęgnacji skóry twarzy. Podczas zabiegu używane jest wraz z jednym z sześciu wysoko skoncentrowanych Clinical Care Serum. Wykorzystanie zjawiska mezoporacji i elektroosmozy umożliwia dostarczenie do skóry aż 6 ml serum podczas jednego zabiegu. Efekty zabiegu to napięcie i wygładzenie skóry dający natychmiastowy efekt liftingu, nawilżenie skóry oraz przywrócenie skórze młodego wyglądu

Efekty:

Skóra zareagowała bardzo pozytywnie na zabieg, widać to było szczególnie na drugi, trzeci, czwarty dzień po zabiegu. Skóra była napięta, wygładzona, odświeżona, nawilżona, drobne zmarszczki na czole, wokół ust uległy spłyceniu.

W moim odczuciu zabieg pomógł mojej skórze zrewitalizować się i ja z tym poczułam się bardzo dobrze.

Zdecydowanie polecam zabieg mezoterapii bezigłowej Skinshooter w Klinice dr Beaty Dethloff, szczególnie przed „ważnym” wyjściem, gdy chce się poprawić szybko wygląd skóry, nadać jej wypoczęty wygląd, bez jakiś ubocznych efektów. Jest to zabieg nieinwazyjny, napina i wygładza skórę, dając szybki efekt liftingu. W mojej opinii najlepiej zrobić ten zabieg na 2-3 dni przed planowanym „dużym” wyjściem .

O salonie:

Salon sprawia bardzo dobre, profesjonalne wrażenie. Jest umiejscowiony w bardzo dogodnym punkcie Warszawy. Obsługa jest miła i kompetentna, czułam się dobrze obsłużona. Klientka może czuć się naturalnie i nieskrępowanie.

dethloff_logoul. Nowogrodzka 21
00-511 Warszawa
tel. 791010000
www.drbeatadethloff.pl

Wnętrze Kliniki
Wnętrze Kliniki

Dodaj komentarz

Podobne tematy

LaserVille

Epilacja laserowa w LaserVille

Lato, a ja wybieram się na epilację laserową pach. :-) Można? Można! Pod warunkiem że zabieg wykonywany jest odpowiednim laserem, a ty przestrzegasz zaleceń pozabiegowych. Epilację wykonałam w miejscu, które specjalizuje się w tego typu zabiegach – LaserVille w Warszawie. Poznajcie moje wrażenia z wizyty!


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki