WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Just Beck

Gorsety modelujące Just Beck

Gorsety modelujące Just Beck pomogą uzyskać idealną sylwetkę, są świetnym uzupełnieniem zabiegów na ciało, przyspieszając uzyskiwanie efektów. Wysmuklają talię, spłaszczają brzuch, likwidują zbędne boczki. To nam się podoba!
Anna Beck
Założycielka marki Just Beck jest Anna Beck
Gorsety Just Beck uszyte są z naturalnego lateksu o wysokiej jakości, który pozyskiwany jest z drzewa kauczukowego. Od środka wyścielane są 100% bawełną – dla pełnej wygody noszenia. Można je nosić codziennie, dzięki specjalnej, przyjaznej konstrukcji. Doskonale zakrywają wszystkie niedoskonałości, które chcesz ukryć np. pod obcisłą sukienką. Modelują talię, spłaszczają brzuch, likwidują zbędne boczki.
Aby zobaczyć efekty, gorset należy nosić od 2 do 4 godzin dziennie – potem można też czas wydłużyć. Kobiety czują się w nich pewnie – dzięki kompresji materiału, mocno otacza ciało, dając sylwetce niezbędne wsparcie i stabilność. Dopasowanie jest idealne, kobiety czują się w nich naturalnie i komfortowo.
Marka Just Beck współpracuje z wieloma klinikami, które proponują je wspomagająco np. przy endermologii, zabiegach ujędrniająco-wyszczuplających, drenażach limfatycznych. Poza tym gorset wymusza niejako jedzenie mniejszych porcji, co pozytywnie wpływa na efekty, które następują po ok. 6 tygodniach. 

Trening talii w gorsetach – waist training

Gorsety umożliwiające trening talii w gorsetach nazywane są fachowo „shaperami”. Nie ściskają one tak mocno talii, nie wymuszają wyprostowanej sylwetki, pozwalają na wykonanie ćwiczeń fizycznych, a wykorzystany do ich produkcji lateks działa niczym „sauna” dla skóry. Noszenie specjalnie dedykowanych gorsetów podczas treningu:
  • pobudza aktywność termiczną,
  • przyśpiesza usuwanie toksyn,
  • stymuluje pocenie, podnosi temperaturę w miejscu brzucha, boczków talii,
  • mobilizuje komórki tłuszczowe do szybszego spalania,
  • elastyczne sprężynowe fiszbiny pozwalają na swobodę podczas użytkowania.
Gorset ogranicza też apetyt, dzięki temu szybciej chudniemy. Gorset obkurcza i redukuje brzuch – zastosowanie w nim specjalnego materiału pomoże zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej, a fiszbiny modelują talie. Podnosi temperaturę tkanek, przyspieszając w ten sposób  spalenie i metabolizm. Średnio można schudnąć 5-8 cm na miesiąc.

salon Just BeckWybór gorsetów

Odpowiednio dobrany gorset jest niewidoczny pod ubraniem. Jednolite konstrukcje różnią się długością (od 28 do 35 cm) oraz liczbą fiszbin (od 4 do 25), co sprawia, że możesz wybrać model całkowicie odpowiadający swoim wymaganiom. Im więcej fiszbin, tym gorset jest sztywniejszy, ale też bardziej wyszczupla. Mogą być zapinane na haftki lub suwak, który jest mniej widoczny po obcisłymi ubraniami. Można też znaleźć modele łączące haftki i suwak.
Do kupienia na: http://sklep.justbeck.com.pl

Dodaj komentarz


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki