WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Efekty zabiegu

Thermolifting Max Deep IR

Zabieg: Thermolifting Max Deep IR
Gdzie: KLINIKA DR BEATA DETHLOFF
Testowała: Agnieszka W.

Wrażenia z zabiegu:

Pierwszy etap to już standartowo wypełnienie szczegółowej ankiety na temat stanu zdrowia i przebytych zabiegów. Następnie zostałam „oddana„ w ręce przemiłej Pani kosmetolog, która wyjaśniła mi, na czym będzie polegał zabieg i zaczęłyśmy:) Dowiedziałam się, że zabieg jest tym czego szukam! Chcę się pozbyć tzw. chomików, poprawić owal i ujędrnić skórę twarzy:)

Na początku zrobiono mi zdjęcie, bym później mogła porównać efekty, następnie demakijaż i założenie okularów chroniących przed światłem lasera oraz aplikacjia oliwki na twarz.

Cały czas byłam bardzo szczegółowo informowana o wykonywanych czynnościach i o działaniu zabiegu. Pani kosmetolog wytłumaczyła mi bardzo dokładnie działanie lasera. Dowiedziałam się, że zabieg działa w głębi skóry, stymulując naturalne mechanizmy odbudowy skóry. To dopiero początek – bowiem największy efekt będzie widoczny miesiąc po zabiegu!

Zaczęłyśmy od lewej strony twarzy, zabieg był bardzo przyjemny, wręcz relaksujący, przeprowadzany w bardzo miłej atmosferze i bez pośpiechu.Pierwsze wrażenie to uczucie zimna, jakby dotyk kostki lodu, a następnie przyjemne ciepło. Cały czas wiedziałam, co się dzieje, bo Pani kosmetolog na bieżąco zdawała mi relację, jaki będzie kolejny etap zabiegu i jakich efektów mogę się spodziewać. Dostałam także wiele dodatkowych informacji na temat pielęgnacji skóry po zabiegu.

Po zakończeniu jednej strony twarzy mogłam zobaczyć efekt w lustrze. Efekt był niesamowity! Wyraźnie podniosły się moje „chomiki”, a właściwie nie mogłam się ich dopatrzeć. Wyraźnie ujędrniła się skóra policzków i wygładziły zmarszczki, w dotyku skóra była bardziej „gęsta” i jędrna. Zrobiłyśmy zdjęcie, by utrwalić efekt:)

Thermolifting Max Deep IR

Potem zabrałyśmy się za drugą część twarzy. Sam zabieg trwał około godziny, zaliczam go zdecydowanie do zabiegów lunchowych, można go spokojnie zrobić w przerwie na lunch i wrócić z olśniewającą twarzą do pracy.

Jestem zachwycona błyskawicznym efektem zabiegu! Tuż po jego zakończeniu skóra jest bardzo napięta i wypoczęta, nie mówiąc już o widocznej jędrności i braku „chomików”!

Na koniec zabiegu Pani kosmetolog lekko mnie przypudrowała i byłam gotowa do wyjścia. Jadąc samochodem nie mogłam napatrzeć się na siebie w lusterku :)

Po zabiegu:

Tuż po zabiegi skóra jest rozgrzana i ma się cały czas wrażenie rozchodzącego ciepła wewnątrz skóry. Twarz jest promienna i rozświetlona, skóra w dotyku zdecydowanie „gęstsza” i bardziej jędrna, znacznie poprawiony owal twarzy. Po nałożeniu pudru sypkiego śmiało można wracać do codziennych zajęć. Z informacji, jakie otrzymałam, wiem, że efekty będą narastać z czasem – a ja już jestem zachwycona tym, co widzę w lustrze! Otrzymałam szczegółowe informacje, jak pielęgnować skórę po zabiegu i jakie suplementy stosować – otrzymałam mnóstwo cennych informacji.

Efekty zabiegu:

Pierwszy efekt tuż po zabiegu – skóra idelanie wygładzona, napięta i rozpromieniona, no i efekt poprawienia owalu twarzy i zniknięcia „chomików” – przerósł moje oczekiwania. Jestem zachwycona i wiem, że moja skóra wenątrz cały czas pracuje i czekam na kolejne efekty rozłożone w czasie.

Zobaczcie przykładowe efekty zabiegu na twarz i uda (zdj. Thermolifting Max Deep IR):

Przed i po zabiegu Przed i po zabiegu

O salonie:

Klinika Dr Beaty Dethloff jest zlokalizowana w centrum Warszawy. Miejsce bardzo gustownie urządzone, ze smakiem, w recepcji bardzo miła obsługa, która od wejścia zajmuje się pacjentką. W gabinecie od wejścia czułam się bardzo dobrze i cała wizyta przebiegała w bardzo miłej i niewymuszonej serdeczności. Pani kosmetolog sprawiła, że cały czas czułam się doinformowana i miałam duże poczucie komfortu. Na uwagę zasługuje fakt, że Pani Dr Dethloff osobiście do nas zajrzała i zapytała o wrażenia z zabiegu oraz udzieliła mi o nim dodatkowych informacji.
Miejsce bardzo gustowne, ale największym jego atutem jest właśnie klimat stworzony przez osoby tam pracujące i właścicielkę salonu – ja jako klientka czułam się bardzo komfortowo, wyszłam zrelaksowana i zachwycona efektem:)

Klinika Dr Beata Dethloff (www.drbeatadethloff.pl)
Klinika Dr Beata Dethloff (www.drbeatadethloff.pl)

 

dethloff logoul. Nowogrodzka 21
00-511 Warszawa
tel. 791010000
www.drbeatadethloff.pl

Dodaj komentarz

Podobne tematy

Laser frakcyjny na okolice oczu

Zabieg: Laser frakcyjny na okolice oczu Gdzie: KLINIKA DR BEATA DETHLOFF Testowała: Magdalena M. O skórze: Mam specyficzne oczy ze […]


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki