WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

zabieg Nanosoft

Przetestowaliśmy: Nanosoft Eye Booster

Jestem fanką zabiegów iniekcyjnych i mezoterapii. Dlatego byłam bardzo ciekawa nowych zabiegów rewitalizujących okolicę oczu, szyi i ust Nanosoft Boosters Fillmed by Filorga, w których stosuje się innowacyjny aplikator z mikroigiełkami Nanosoft oraz „kultowy” koktajl do mezoterapii NCTF®135HA. W klinice M-Estetica miałam okazję przetestować Nanosoft Booster na okolicę oczu. Zabieg wykonał dr Mariusz Bartyzel, lekarz medycyny estetycznej, psychiatra, wielbiciel mało inwazyjnych metod zapewniających naturalny efekt odmłodzenia i odświeżenia wyglądu.

Jak wygląda zabieg?

W klasycznej mezoterapii wykorzystuje się igłę. W tym zabiegu – specjalną nakładkę Nanosoft, która dzięki trzem mikroigłom o długości 0,6 mm zapewnia kontrolowane i łagodne zabiegi iniekcyjne w delikatnych obszarach okolic oczu, szyi lub wokół ust. Nakładkę lekarz może stosować z dowolną strzykawką. Przed zabiegiem skóra została znieczulona maścią. Mimo to troszkę obawiałam się bólu, ponieważ nakłucia wykonuje się bardzo blisko linii rzęs, a także na ruchomej części górnej powieki. Okazało się jednak, że jest to całkowicie bezbolesne, nie odczuwałam praktycznie żadnego dyskomfortu związanego z iniekcją. To było bardziej takie „łaskotanie”, mocniejszy dotyk. A nakłuć było sporo – miejsce przy miejscu. Cała procedura trwała ok. 20 minut.
Nanosoft
Do zabiegu wykorzystuje się koktajl NCTF®135HA, którego skład od 40 lat pozostaje niezmienny! To kwas hialuronowy oraz ponad 50 składników rewitalizujących: witamin, aminokwasów, koenzymów, antyoksydantów oraz minerałów, których celem jest głębokie odżywienie, nawilżenie i rozświetlenie skóry oraz redukcja drobnych zmarszczek.
Fillmed by Filorga oferuje 3 rodzaje kuracji Nanosoft:
  • Nanosoft Eye Booster – zabieg do okolic oczu. Wskazania: kurze łapki; drobne zmarszczki spowodowane suchością skóry lub jej starzeniem.
  • Nanosoft Neck Booster – skóra szyi.
Wskazania: utrata jędrności i gęstości skóry szyi; drobne i średnie zmarszczki na szyi.
  • Nanosoft Lip Booster – zabieg do okolic ust.
Wskazania: utrata jędrności skóry wokół ust; pionowe zmarszczki „palacza” wokół ust.

https://www.instagram.com/p/B2WQK5JA6Nd/

 

Po zabiegu

No cóż, zostałam uprzedzona… Tuż po zabiegu na skórze widoczne są bąbelki będące efektem dosyć płytkiego podania preparatu w tym zabiegu. Najpierw dosyć pokaźne, po ok. 20 minutach już zdecydowanie mniejsze. Zaraz po wyjściu z gabinetu poszłam na spotkanie z koleżankami w knajpie, przydały się ciemne okulary. Ale gdy wróciłam po ok. 4 godzinach do domu, mąż nie zauważył, że coś sobie robiłam, choć byłam nadal lekko opuchnięta:-) Następnego dnia skóra była już idealnie gładka. Zaletą tej metody jest to, że praktycznie nie występują po zabiegu siniaki, charakterystyczne dla mezoterapii.
Nanosoft Booster

Efekty

Zabieg najlepiej wykonać w serii np. 3-4 powtórzeń co 3-4 tygodnie, jak w przypadku klasycznej mezoterapii. Ale już po jednym mikronakłuwaniu widziałam efekt – skóra wokół oczu stała się ładnie wygładzona, rozjaśniona, wydaje mi się też, że spłyciły się lekko kurze łapki. Moim głównym problemem są dolne powieki, skłonne do obrzęków i cieni. Tutaj poprawa była najbardziej spektakularna! 
dr Mariusz Bartyzel
Dr Mariusz Bartyzel i ja:-) Tuż po zakończeniu zabiegu

Cena

Zabiegi Nanosoft Boosters mają przystępną cenę – ok. 400 zł/1 zabieg (w zależności od gabinetu).

Gdzie?

M-Estetica 
Ul. Aleja Komisji Edukacji Narodowej 21/U7
Warszawa
tel. 666 404 584
www.m-estetica.pl

 

Dodaj komentarz

Podobne tematy

zabiegi przed gwiazdką

Zabiegi polecane przed Gwiazdką!

Z jakich zabiegów warto teraz skorzystać, aby przygotować się do świątecznych wyjść i Nowego Roku? Polecamy grudniowe hity z gabinetów […]

kompres ogórki

5 sposobów na worki pod oczami

Skłonność do zastojów limfy pod oczami można odziedziczyć, ale zwykle jest skutkiem zmęczenia i niewyspania, nasila się też z wiekiem. Jak szybko pozbyć się obrzęków pod oczami?


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki