WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

talia

Nowy laser wyszczuplający Fotona TS TightSculpting

Rynek medycyny estetycznej oferuje wiele zabiegów pomagających w pozbyciu się nadmiernych centymetrów i kilogramów, w tym… wyszczuplające lasery! Fotona TS TightSculpting to najnowsza nieinwazyjna laserowa metoda redukcji tkanki tłuszczowej z jednoczesnym ujędrnieniem skóry. Jak działa, wyjaśnia ekspert.

dr Patrycja MajewskaNasz ekspert: dr Patrycja Majewska, anestezjolog, lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi własny gabinet Dr Majewska Centrum Medycyny Estetycznej w Lubaniu.

Jak działa laser wyszczuplający?

Jest to innowacyjna metoda bazująca na synergicznym połączeniu pracy dwóch laserów (Nd:YAG i Er:YAG) podczas jednej sesji. Dlaczego dwa lasery? Ponieważ uzupełniające się długości światła redukują ostatecznie tkankę tłuszczową i jednocześnie ujędrniają skórę. To dobra wiadomość dla wszystkich, którzy martwią się, że po wyszczupleniu wybranej partii będą musieli zadbać dodatkowo o ujędrnienie skóry. Tutaj od razu mamy dwa w jednym.

fotona

Pierwszy etap wykonujemy laserem Nd:YAG, który ma na celu superdługimi impulsami lasera zredukować tkankę tłuszczową i ujędrnić głębsze struktury skóry. Wykorzystujemy tutaj specjalnie stworzy protokół zabiegowy. Zabieg wykonujemy zmodyfikowanym do tego zabiegu skanerem S11T, który nie tylko szybko i precyzyjnie aplikuje energię, ale również informuje operatora o temperaturze na powierzchni skóry, tak aby w pełni chronić pacjenta przed przegrzaniem czy poparzeniem.

Druga część zabiegu wykonujemy laserem Er:YAG, który ma na celu ujędrnienie zewnętrznych partii, tak aby nasza skóra była super ujędrniona i wyglądała piękniej i młodziej.

tightsculpting Zabieg laserem trwa ok. 15-30 minut w zależności od wielkości pola zabiegowego. Wymagane jest wykonanie od 4 do 6 zabiegów.

Cena: od 400 do 1500 zł.

Gdzie:
Dr Majewska Centrum Medycyny Estetycznej
ul. Mikołaja 13, 59-800 Lubań
tel: +48 509 693 158
www.drmajewska.com

 

Dodaj komentarz

Podobne tematy

Proshock Ice

Proshock Ice to szok dla komórek tłuszczowych! Wykorzystuje połączenie kriolipolizy i fali uderzeniowej. Zabieg poleca dr Barbara Jerschina.

Zabieg Icoone na ciało

Zobacz, jak wygląda popularny masaż próżniowy o działaniu wyszczuplającym, antycellulitowym i przeciwobrzękowym. Zabieg polecają eksperci dr Barbara Jerschina Face & Body Clinique.


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki