WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

pielęgnacja intymna

Makijaż i pielęgnacja okolic intymnych

Gwiazdy od lat korzystają z profesjonalnego makijażu ciała, w tym okolic intymnych – np. aby świetnie wyglądać w mocno wyciętych spodenkach na scenie! Teraz czas na poprawki estetyczne w domowym zaciszu – wraz z rozwojem ginekologii estetycznej pojawiły się kosmetyki do domowej pielęgnacji oraz szybkiego makijażu warg sromowych i okolic bikini. 

Neauvia Rejuvenation Rose, żel do okolic intymnychNa rynku jest wiele produktów do mycia i odświeżania okolic intymnych, takich jak żele, płyny czy pudry, a także balsamy pielęgnujące skórę po depilacji. W ubiegłym roku pojawił się też pierwszy krem do codziennej pielęgnacji tych okolic Neauvia Rejuvenation Rose Gel bazie kwasu hialuronowego, który nawilża i odmładza wargi sromowe, a także przyspiesza regenerację po zabiegach ginekologii estetycznej i wzmacnia właściwości ochronne błony śluzowej. Kosmetyk otrzymał nagrodę Prix de Beaute 2017 magazynu „Cosmopolitan” jako najseksowniejszy kosmetyk roku 2017!

Skandynawska marka The Perfect V podbija z kolei świat całą linią pielęgnacyjną do okolic V, czyli waginy (vagina). W jej skład wchodzą m.in. żel do mycia, eksfoliator, krem, serum, mgiełka oraz hit marki – rozświetlacz Very V Luminizer, który pielęgnuje, rozjaśnia i delikatnie zabarwia strefę bikini.

The Perfect VSkoro mamy zabiegi i kremy wybielające odbyt, to dlaczego nie poprawić koloru warg sromowych, które z wiekiem tracą swój świeży różowy kolor? W tym wyspecjalizowała się marka My New Pink Button, która oferuje specjalne pigmenty w różnych odcieniach do makijażu tych okolic.

my new pink buttonCo myślicie o tym trendzie?

Kim Kardashian
Kim Kardashian w trakcie malowania intymnych partii ciała przez makijażystę Mario Dedivanovica.

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki