WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Green Peel Classic

Zabieg: Green Peel Classic
Gdzie: TLC CLINIC w Ostrołęce
Testowała: Klaudia R.

O skórze:

Skóra mieszana, ze skłonnością do wyprysków, lekkie blizny po trądziku. Zabieg miał na celu rozjaśnienie blizn.

O zabiegu:

Pierwszą moją wizytą w klinice była konsultacja, podczas której Pani Elżbieta dokonała analizy mojej skóry. Bardzo dużo się dowiedziałam, przede wszystkim, jakie błędy robię w pielęgnacji i jakie produkty są dla mnie dobre. Podczas konsultacji wybrano dla mnie zabieg – Green Peel. Jest to kuracja złuszczająca, opracowana przez dr Schrammek, oparta wyłącznie na ziołowych składnikach.

GreenPeel

Zabieg trwał ponad godzinę. Najpierw było oczyszczenie twarzy, potem ostry peeling mieszanką ziołową Green Peel trwający 10 minut (tutaj jak dla mnie ból był dosyć mocny, jednak do wytrzymania) i na koniec nawilżenie twarzy. Najważniejszy w tym zabiegu był właśnie peeling (składający się tylko z naturalnych ziół, bez żadnej chemii).

Po zabiegu:

Skóra w dzień zabiegu i następnego dnia była zaczerwieniona, odczuwałam ciepło oraz przy dotyku, lekko bolała, szczypała (w te dni najlepiej wziąć sobie wolne z pracy/szkoły). Dwa dni po zabiegu skóra zaczęła się łuszczyć i trwało to kolejne dwa dni. Nowa skóra była lekko czerwona, jednak gładka, oczyszczona i blizny lekko zjaśniały.

Po zabiegu dostałam kosmetyki: płyn do przemywania twarzy, kremy oraz krem z filtrem w razie słoneczka. Zostałam dokładnie poinformowana, jak ich używać.

Efekty:

Green Peel jest zabiegiem, który zdecydowanie poprawia kondycję skóry. Nie ogranicza się jedynie do naskórka, ale sięga do głębszych warstw, dostarczając cennych składników odżywczych. Skóra wygląda czysto, młodo i świeżo.

Zabieg bardzo oczyścił mi twarz i rozjaśnił blizny. Jestem zadowolona z efektów. Polecam ten zabieg ze względu na naprawdę widoczne efekty, choć trzeba się przygotować na lekki ból :-)

O salonie:

Personel kliniki to miłe i profesjonalne osoby. Wizyta była dla mnie samą przyjemnością, a Pani Elżbieta, która wykonywała zabieg i przeprowadzała konsultację, przekazała mi dużo cennych informacji na temat pielęgnacji mojej skóry. Gorąco polecam!

tlc-clinic full size logoTLC-Clinic
ul. Traugutta 26
Ostrołęka
tel. +48 886 520 147
www.tlc-clinic.com.pl

tlc_2

Dodaj komentarz


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki