WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Electri, bursztynian sodu

Bursztynowe odmładzanie skóry

 

Bursztynian sodu to kolejny składnik, który ma szansę stać się hitem medycyny estetycznej! Hamuje on niedotlenienie tkanek, ma silne działanie przeciwutleniające, zapobiega starzeniu spowodowanemu stanem zapalnym skóry, regeneruje i odbudowuje skórę. Zabiegi z jego zastosowaniem – redermalizację skóry Xela Rederm oraz jej ekspresową reaktywację Electri – poleca dr Robert Chmielewski, lekarz medycyny estetycznej z Prime Clinic. 

Jak działa bursztynian sodu?

Zaraz po zabiegu z użyciem bursztynianu sodu każdy z pacjentów odczuwa i widzi natychmiastową poprawę jakości skóry, staje się ona sprężysta, elastyczna, wypełniona i dotleniona. Ten naturalny składnik preparatu hamuje niedotlenienie i degenerację tkanek. Wykazuje silne działanie przeciwutleniające, ponieważ efektywnie blokuje wolne rodniki. Regeneruje skórę, poprawiając jej teksturę i wygląd już po pierwszym zabiegu. Wpływa pozytywnie na fitoblasty, przez co stymuluje produkcję kolagenu i elastyny. Zapobiega uszkodzeniom genomu (DNA oraz RNA) lipidów i błon komórkowych. Bursztynian sodu wpływa również na mikrokrążenie w skórze, dzięki czemu skóra absorbuje więcej tlenu. A to wszystko dzięki jego naturalnym właściwościom regeneracyjnym.

Bursztynowa redermalizacja Xela Rederm

Redermalizacja to działanie mające wpływ na trzy kluczowe procesy zachodzące w skórze: oddychanie, blokowanie wolnych rodników oraz nawilżanie. Tylko burszynian sodu ma tak szerokie spektrum działania. Spowalnia on procesy starzenia, nie tylko od strony nawodnienia skóry, ale również poprzez swój wpływ na procesy energetyczne zachodzące w komórkach skóry. Xela Rederm to pierwszy preparat zawierający dwa kluczowe składniki: bursztynian sodu oraz kwas hialuronowy, który wzmacnia właściwości podporowe i zwiększa sprężystość skóry, daje efekt liftingu oraz wygładzenia drobnych zmarszczek.

Xela Derm, bursztynian soduXela Rederm to również pierwszy preparat na rynku, który bezpośrednio wpływa na wzrost produkcji energii w cyklu Krebsa. Poprawia oddychanie komórkowe w fibroblastach skóry, transport jonów, syntezę kolagenu, elastyny i białek oraz wpływa na wzrost mikrokrążenia. Dzięki Xela Rederm żywotność komórek wzrasta i mają one większą ochronę przed uszkodzeniami. Jest to zatem zabieg silnie biorewitalizujący i biostymulujący skórę.

Redermalizacja może być stosowana u osób każdym wieku. Dla młodszych stanowi naturalną, opartą na naturalnych składnikach profilaktykę przeciwzmarszczkową, kiedy zmarszczki nie są jeszcze wyraźnie widoczne. Wtedy zastosowanie preparatu z bursztynianem sodu zdecydowanie opóźni ich powstawanie. Dojrzałe osoby – zarówno kobiety, jak i mężczyźni – zięki zastosowaniu Xela Rederm niemal natychmiast poprawią strukturę skóry oraz znacząco zredukują istniejące zmarszczki. Redermalizacja jest skuteczna również dla wszystkich pacjentów, których skóra jest zniszczona promieniowaniem UV, paleniem papierosów, czy zanieczyszczeniem środowiska. Unikatowe preparaty znajdują również zastosowanie w celu zniwelowania blizn czy przebarwień posłonecznych. Ten innowacyjny zabieg wygładzi drobne zmarszczki na czole, policzkach, podbródku oraz w okolicach ust. Poprawi opadające powieki i brwi oraz owal twarzy. Dzięki niemu zyskujemy młodszą, zdrowszą, rozjaśnioną i bardziej elastyczną cerę, o zdecydowanie lepszej strukturze.

Wszystkie zabiegi wykonywane są preparatem Xela Rederm występującym w trzech wersjach, o różnym stężeniu substancji czynnych. Lekarz dobiera odpowiednie stężenie do potrzeb pacjenta. Należy pamiętać, że zabiegi z zakresu medycyny estetycznej anti-aging należy wykonywać wyłącznie w klinikach medycznych i wyłącznie pod opieką lekarza.

bursztynian sodu, Xela dermBłyskawiczna reaktywacja skóry Electri

 

Aby żyć, musimy oddychać, tak samo jest w przypadku komórek naszej skóry. Im lepiej im się oddycha, tym lepszym będą budulcem. Bursztynian sodu, dzięki któremu skóra oddycha pełną piersią, jest podstawowym składnikiem preparatu Electri. To absolutna nowość w portfolio marki Instytut Hyalual, znanej z innowacyjnej metody redermalizacji.

Electri, bursztynian soduElectri to jeden z najskuteczniejszych, najnowocześniejszych i prawie bezbolesnych zabiegów regenerujących skórę, którego efekt widoczny jest natychmiast. Nareszcie tzw. baby skin możliwa jest już po pierwszym zabiegu. Po zastosowaniu preparatu Electri skóra od razu staje się rozjaśniona, napięta i nawilżona. Dlaczego tak się dzieje? Struktury odpowiedzialne za oddychanie to mitochondria wewnątrzkomórkowe. Odbywa się w nich skomplikowany proces przetwarzania dostarczanych do organizmu substancji odżywczych w życiodajną energię. Bursztynian jest sensorem tlenu w komórce, który pobudza komórki do wzrostu w środowisku ubogim w tlen, przez co zwiększa odporność komórek na niedotlenienie. W połączeniu z kwasem hialuronowym odpowiedzialnym za równowagę wodną tworzą duet wręcz doskonały.

Electri, bursztynian soduElectri polecany jest szczególnie tym, którzy chcą zrewitalizować swoją skórę po kąpielach słonecznych czy solariach, osobom mającym tzw. skórę palacza oraz tym, które chcą zlikwidować zmarszczki, stany zapalne, zlikwidować cienie pod oczami oraz przebarwienia. Dzięki unikatowej formule łączącej fizjologiczne stężenie kwasu hialuronowego i bursztynianu sodu Electri zapewnia szybką poprawę jakości skóry oraz spłycenie zmarszczek już po jednym zabiegu. Dzięki regeneracji macierzy tkankowej przywrócone zostaje napięcie skóry, zlikwidowane procesy zapalne, skóra jest rozjaśniona, odmłodzona i nawilżona, uregulowane zostaje jej krążenie. Zabieg może być wykonywany metodą iniekcji lub bezbolesną metodą kaniulową. Procedura nie wymaga żadnego okresu rekonwalescencji ani specjalnego przygotowania i może być stosowana w każdym wieku. Unikatowe właściwości składników preparatu powodują, że podczas zabiegu nie tworzą się siniaki ani obrzęki tkanek, które mogą występować po zabiegach klasycznej mezoterapii. W celu spotęgowania efektów zabiegu w codziennej pielęgnacji należy stosować spray Hyalual – Daily DeLux.

Prime Clinic
ul. Topiel 12, 00-342 Warszawa
www.primeclinic.pl

Dodaj komentarz

Podobne tematy

Piorunujące zabiegi Jett Plasma

Jett Plasma to nowość na rynku zabiegów medycyny estetycznej, dlatego działanie i zastosowanie tego urządzenia przybliży nam ekspert, doktor Robert […]


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki