WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Podczas konferencji prasowej, która odbyła się 28.04.2015 w Klinice Dr Parda w Zalesiu Górnym.

Gęste włosy dzięki PHP

Wypadanie włosów nie musi być przeszkodą w posiadaniu bujnej czupryny ! Włoska rewolucyjna procedura niechirurgicznej implantacji włosów PHP jest już w Polsce. Podczas prezentacji, jaka odbyła się w Klinice Medycyny Estetycznej Dr Parda, pani Dr Lucia Peluso z Włoch, twórca niechirurgicznego implantu włosów, osobiście zaprezentowała nowatorską procedurę na modelu. To właśnie Klinika Dr Parda, jako pierwsza w Polsce, będzie stosować tę metodę u swoich pacjentów z problemami łysienia.

Naturalne  implanty włosowe to odpowiedź włoskiego producenta Promoitalia na problemy coraz liczniejszej grupy osób, które cierpią z powodu łysienia miejscowego i nadmiernego wypadania włosów słabych i cienkich lub łysienia plackowatego. Tracąc włosy – tracimy swój dobry wygląd, nabawiamy się kompleksów związanych z gorszym wyglądem, a nasze poczucie wartości jest zakłócone. Nasz status społeczny jest zagrożony, bowiem jak dowodzą badania, osoby łysiejące lub całkowicie pozbawione włosów tracą swoją pozycję społeczną i zawodową częściej niż te, które nie mają tego problemu.

Łysienie częściej dotyka mężczyzn, ale coraz więcej kobiet narzeka na problemy z wypadającymi włosami z różnych przyczyn: hormonalnych, żywieniowych czy onkologicznych.

Zabieg na włosy - Przed i po

Na czym polega metoda PHP?

System PHP to niechirurgiczna metoda uzupełniania braków włosowych bez bólu i dyskomfortu pacjenta, z jaką mamy do czynienia w przypadku przeszczepiania włosów u specjalisty-chirurga.

Naturalne implanty włosowe to metoda, która pozwala odbudować miejsca, w których pacjent utracił swoje włosy, jego własnymi włosami. To najbardziej przyjazny system, gdyż bez bólu i swobodnie można prowadzić aktywność z implantami – uprawiać sporty, pływać. Nie przeszkadzają też w wygodnym śnie.

To metoda nieinwazyjna, która składa się z dwóch elementów: żel na bazie żywicy, naturalny włos pacjenta. Baza systemu PHP polega na użyciu sztucznej skóry umocowanej na żywicy oraz zastosowaniu molekuł medycznego poliuretanu.

Zastosowanie tej techniki gwarantuje: biokompatybilność z własną skórą, prawidłowy wzrost komórek włosa, pozwala skórze głowy swobodnie oddychać. Raz na miesiąc pacjent powinien odwiedzić lekarza medycyny estetycznej, który oczyści skórę głowy w miejscach zastosowania implantu, co trwa tylko chwilę i nie jest w żaden sposób uciążliwe dla pacjenta.

Metoda naturalna i bezpieczna dla zdrowia

Implanty włosowe, użyte do uzupełniania brakujących miejsc pozbawionych  naszych włosów, są 100 proc. naturalne – nie są to chemiczne substytuty włosowe, tylko włosy podobne do DNA naszego naturalnego włosa, wyselekcjonowane z Europejskiego Banku Włosa, uwzględniając cechy indywidualne naszego włosa takie jak: kolor, długość, struktura.

Implanty włosowe pozwalają pacjentowi na dowolny wybór lub zmianę włosa, jaki chciałby posiadać na głowie.

Dodaj komentarz

Podobne tematy


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki